Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: MB FAQ :)  (Přečteno 3241 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Phoenix
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 28. Červenec, 2009, 17:11:40 »

Ahoj,

napadlo mi, ze by nebolo zle urobit nieco ako FAQ pre ludi, ktory prvykrat pridu na stranku pripadne zacinaju sa otukavat v MB a maju vela otazok, ktore uz tu zazneli x-krat ( i moj pripad Smiley. Viem, ze je tu vyhladavanie, ktore sa da pouzit ale myslim, ze mnohi by ocenili samostatnu kolonku s otazkami, ktore najcastejsie padaju (a ktore sa daju zodpovedat na obecnej rovine) a s otvorenymi odpovedami - od ludi, ktori by chceli zosumarizovat co sa ku konkretnej otazke da povedat. Co ma iba tak v rychlosti napadne - MB a Sport, svacinky, MB poradci, atd...

A do registracie zahrnut spravu, ze skor ako sa clovek zacne pytat a zakladat nove temy, nech si pozrie faq, od ktoreho sa moze odpichnut dalej. Videla som to i na inych strankach s uzsimi tematikami a myslim, ze je to celkom dobry napad.. odpadlo by zahlcovanie a i vnutorny pocit neistoty ked sa clovek na nieco opyta a nedostane odpoved, casto iba preto, ze sa to uz riesilo niekde inde a vo vyhladavani to nie je uplne zjavne...
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 31. Červenec, 2009, 08:36:05 »

Je to urcite dobry napad a realizace je na kazdem z nas.. kdokoli se muze angazovat.
Jak jsi psal, tak faq se casto objevuje na jinych forech. Jde o to, ze nekdo si da tu praci a jednoduse dava odkazy na temata v historii fora + dodá jejich tematicke začlenění. Nejlepe davat odkayz na konkretni prispevek, protoze samotne diskuze jsou casto hodne obšírné. Zas na druhou stranu vznika problem, ze malokdy se stane, ze v jednom prispevku je neco uspokojive pokryteho a clovek tak musi cist vice prispevku a nebo celou diskuzi a z te si pak vydestiluje nejaky zaver. Kdyby se z toho ale mel udelat nejaky uceleny clanek, tak by to vyzadovalo spoustu casu si myslim. A nakonec, od toho tu mame knizky podle me, kde je vse prehledne a ucelene sepsano. Toho forum nikdy nedosahne.
Zaznamenáno
Phoenix
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 02. Srpen, 2009, 08:28:20 »

Asi mas pravdu, zrejme by to skoncilo neustalou potrebou doplnovania informacii a v mb je asi tazke "usit" odpovede na mieru. A zakladne informacie su vyhladatelne vsade, tym prvym stadiom chaosu si zrejme musi nevyhnutne kazdy prejst. O to viac ma tesi, ze sa mi uz konecne rozjasnieva obzor a veci zacinaju do seba pekne zapadat a davat zmysel :-)
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #3 kdy: 02. Srpen, 2009, 10:44:09 »

No podle me by mel hlavne kazdy chapat, ze tohle forum neni vubec vhodne pro prvni studium, mozna ani pro druhe studium Smiley
Ja bych se odsud teda ucit nechtel. Beru to ciste jako pokec, spestreni vyuky a hlavne v tom vidim zpusob jak udrzovat a navazovat realne kontakty.
Zaznamenáno
Phoenix
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 02. Srpen, 2009, 19:58:51 »

V dobe kedy som objavila, ze toto forum existuje, som to ani tak nebrala. Mala som uz kupene a precitane nejake zakladne knizky, ale ono naozaj nie je nad pokec s ludmi - knihy nedaju vsetky uspokojive odpovede a pri specifickych problemoch a postupoch su knihy iba orientacnou kostrou k rieseniu, a kazdy svojou praxou doladil urcite problemy, otazky, ktore ho trapili - a ked sa s tym ludia podelia, su to skusenosti na nezaplatenie. Ale to je samozrejme, a co sa tyka realnych kontaktov - nie je nad z oci do oci cohokolvek sa to tyka  Very Happy
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #5 kdy: 03. Srpen, 2009, 13:53:43 »

hodne lidem pomahaji ty vikendovky, co organizujeme s Milanem. Clovek ziska kontakty a dozvi se spoustu potrebnych informaci...
Zaznamenáno
Phoenix
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 03. Srpen, 2009, 16:35:31 »

Nena: Ktore vikendovky mas na mysli - co sa chysta na najblizsie obdobie a kde prosim?
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení