Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Ikonka těchto stránek  (Přečteno 7151 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Mili
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 04. Srpen, 2009, 07:05:39 »

Pri pohľade od rovníka  alebo Slnka  Smiley sa Zem otáča doprava.
Pri pohľade od severného pólu Zeme sa to javí ako rotácia proti smeru hod. ručičiek.
Zaznamenáno
dwarf
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 04. Srpen, 2009, 16:35:15 »

Jestli ti můžu poradit, tak si to nakresli na papír a používej při tom světové strany. Nápověda: sever je vždy nahoře, na to ženy občas zapomínají ...  Wink
Zaznamenáno
Mili
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #17 kdy: 05. Srpen, 2009, 07:45:35 »

Ospravedlňujem sa moc, že to tu musím napísať.

Rotáciu Zeme si pozri tu http://sk.wikipedia.org/wiki/Zem , že sa točí doprava z pohľadu od Slnka, je logické z časových pásiem.
Vezmi si glóbus a roztoč ho. Severný pól nájdeš tam, kde je zamrznutý Severný ľad. oceán.  Pozri sa na roztočený glóbus od toto pólu.

Zaznamenáno
dwarf
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #18 kdy: 05. Srpen, 2009, 12:54:09 »

Mili, zkus popřemýšlet nad tím, jestli si na severním pólu (je fajn, že víš, kde to je) budeš svoje nedigitální hodinky prohlížet vzhůru nohama ... Už jsem byla svědkem toho, jak kterási kamarádka hledala v mapě tak, že ji různě natáčela, protože zrovna nestála nosem  k severu (takže chápu, že je to možné) Roll Eyes. Děláš úplně to samé. A neomlouvám se, že to tu píšu. Základy logiky se dost těžko vysvětlují, takže se zkus zeptat někde jinde, ale prosím tě tyhle blbosti už sem nepiš. Můžeš si třeba založit další téma a tam psát třeba fantasy, nebudu ti do toho mluvit. Díky. 
« Poslední změna: 05. Srpen, 2009, 12:55:43 od dwarf » Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #19 kdy: 05. Srpen, 2009, 19:44:53 »

Ahoj dwarf, říká ti něco pozitivní mírový přístup ať už se jedná o jakoukoliv chybu nebo spor?

Mimochodem, jednou jsem dávala milanovi st vlněnou kuličku do které jsem reliéfem vytvořila právě monádu ale podle mě byla obráceně. A když jsem mu jí dávala, tak jsem to zmínila a on mi řekl, že na tom vůbec nezáleží....
Zaznamenáno
ira
Host
0 0
« Odpověď #20 kdy: 05. Srpen, 2009, 22:00:42 »

Ahoj Dwarf,
poslední příspěvek El mne ponoukl ještě k jiné otázce: nepíšete náhodou pod jednou přezdívkou dva? Muž a žena? (Jen místo Bonnie a Clyde to občas vypadá spíš na Jekyll a Hyde  Wink). Jestli ne, tak takový temperament se jen tak nevidí!  Very Happy
Zaznamenáno
dwarf
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #21 kdy: 06. Srpen, 2009, 12:05:35 »

Ahoj Íro, snažím se držet toho druhýho na uzdě, ale někdy to holt nejde.  Wink
Výsledkem je, že spousta lidí si myslí, že jsem extrémně trpělivá, i když to samozřejmě není pravda. Nicméně, mili jsem odpověděla nejdřív párkrát celkem normálně, řekla bych ... připomíná mi to tu příhodu, jak se jakéhosi východního svatýho ptali, co udělá, když kolem lítá komár ... Co myslíte, vzal plácačku anebo nevzal?  Wink
Zaznamenáno
ira
Host
0 0
« Odpověď #22 kdy: 07. Srpen, 2009, 00:45:06 »

promiň Dwarf, nechtěla jsem být hodnotící, jen mne to zajímalo...  Smiley díky
Zaznamenáno
ježour
Full Member
Pohlaví: Mužské

405663052
Zobrazit profil