Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Příbram  (Přečteno 3512 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
pacisek
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 11. Srpen, 2009, 23:51:47 »

Mb v Příbrami, ozvěte se! Ať nemám pocit, že jsme tu s šestiletou dcerou samy, které si vaří... L  Smiley
Zaznamenáno
Peti
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 01. Září, 2009, 14:33:48 »

Ahoj Pacisku,
nejsi sama. Já jsem sice MB mimino. Začala jsem před 14 dny, ale mnohé mě moc příjemně  překvapilo. Chtěla jsem rychle na nějaký kurz vaření, ale p. Beránek to v Pb zrušil pro nezájem, škody, když jsme se i s manželem domluvili, že dva tisíce za týden nebudou takový problém. Uvidím, kam se vydám. Zatim se měj moc pěkně. P.
Zaznamenáno
Paní Dýně
Sr. Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 15. Září, 2009, 09:11:06 »

V Příbrami nové semináře s mb vařením, ranní cvičení i s mb snídaní a mnoho dalšího...
http://pacisek-masaze.cz/Tanec.aspx
Zaznamenáno
Andrejka
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 12. Únor, 2010, 18:36:37 »

Ahoj holky,
já jsem taky čerstvá nadšenka MB, již praktikuji 3.měsíc a líbí se mi to čím dál víc. Možná se známe z obědů ze zdravé výživy (Slunovrat a U Dýně) kam občas chodím. Do tohoto fóra jsem se přihlásila včera a jsme moc ráda, že je, je to fajn.
 Wink Určitě nás je v PB více, jen lidé třeba nechodí na net. Mějte se. Smiley
Zaznamenáno
Peti
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 14. Únor, 2010, 20:04:24 »

Ahoj Andrejko,
mohly bychom se někdy sejít i s Paciskem. Já jedu zítra k paní Kubíkové na kurz, tak budu mít určitě co sdílet a o čem povídat.
Měj se moc pěkně a přeju veselou zimu.
Peti
Zaznamenáno
Andrejka
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #5 kdy: 20. Únor, 2010, 12:33:08 »

Ahoj Peti,
určitě moc ráda, pořád něco objevuji a ráda se také přiučím něco nového. Je to fajn, totiž  úplně miluju jídlo a mám proto velkou motivaci zkoušet nové věci. Těším se na setkání, až budeš mít čas tak napiš. A měj se také krásně:-).
Zaznamenáno
Didis
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #6 kdy: 24. Březen, 2010, 21:35:38 »

Ahoj Příbramáci, rádi bychom se k Vám taky přidružili! Zatím sice v Příbrami nebydlíme, ale od léta už snad ano! Máme rok a třičtvrtě letého syna :-)
Zaznamenáno
Peti
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #7 kdy: 24. Březen, 2010, 22:04:45 »

Tak se přidružte. Já mám syny 2 - skoro 5 a skoro 3. Kde bydlíte teď? Býváte někdy v Příbrami nebo okolí?
Zaznamenáno
Didis
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #8 kdy: 27. Březen, 2010, 22:45:11 »

Tak se přidružte. Já mám syny 2 - skoro 5 a skoro 3. Kde bydlíte teď? Býváte někdy v Příbrami nebo okolí?
Teď bydlíme tak 40 minut autem od PB. Občas tam býváme, teď tam budeme častěji, boť stavíme domek a jsou kolem toho dost problémy, takže řešíme... Ale určitě se moc rádi sdružíme s podobně smýšlejícími  :-)
Zaznamenáno
Didis
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #9 kdy: 06. Říjen, 2011, 00:30:05 »

Tak to tu trošku oživuju - je tu někdo z Příbramska, ideálně s menšími dětmi, kdo by měl čas a chuť se občas potkat?
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #10 kdy: 09. Listopad, 2011, 12:14:36 »

Ahoj,
možná se vám zdá, že jsem se psaním nemožná. Pořád na něco reaguju, vypadá to, že se tím bavím, ale není to pravda. Jen taky někoho hledám. Jmenuji se Jaroslava Dvořáková, jsem nevidomá. Bydlím v Českých Budějovicích, ale u nás to fakt nežije. Asi tady nikdo není, nejblíž je město Tábor, Příbram je dál, ale Vysočina ještě dál, i když jistě  ta ostatní města Liberec, Semily, Praha atd, to je taky o hodně dál. Tak zkouším, zda někdo bude a nějak se poznáme. Na jakékoli akce potřebuji průvodce. Myslím, že jsem to už několikrát psala.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení