Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: URINOTERAPIA  (Přečteno 12092 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
NEW_PAGE
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 12. Srpen, 2009, 19:47:30 »

Čaute, pijem svoj moč každý deň asi tri krát ( spolu asi 3dcl )... Moč sa dá používať čerstvá, odparená na 1/2 až 1/4 ( varom či odmrazením ), a stará moč ( 3 až 10 dňová ). Každá má iné vlastnosti. Stará moč sa hodí hlavne na čistenie pokožky ( od usadenín, pórov atď... ) a je vynikajúca na vlasy...dokáže robiť zázraky ( ak chcete vedieť viac, zožente si knihu URINOTERAPIA - teória, prax - dve knihy - od Gennadij Malachov ). Dnes som si urobil zábal vlasov so 6 dňovej uriny ( moč ), a včera z 5 dňovej pleťovú masku ( navlhčil som bavlnenú látku do starej uriny, ktorá bola vystrihnutá presne na moju tvár aby to sedelo, a aby nos a oči trčali ). Neveim si pomôcť, ale mne to voňalo... malo to príjemný zápach. Akokeby som relaxoval pri tom ako som tú masku mal na tvári...akokeby ma upokojovala... A dnes keď som si robil vlasový zábal, 30 minúút som si starú urinu vtieral do vlasov, a hodinu mal hlavu zakrytú sáčkom a uterákom. Potom som si dôkladne opláchol vlasy, ale stále tú urinu cítiť... lebo už je vo vlasovej pokožke.. keď si ale prehrabnem rukami do vlasov a ovoniam si ruku, nie je mi to nepríjemné... dokonca má ten pach upokojuje... predstavil som si, že ako by asi reagovala moja partnerka ( keby som nejakú momentálne mal ), keby sme ležali v posteli a ískala by mi vlasy, alebo bola nosom blízko nich... či by jej to voňalo, alebo zapáchalo... Rodiny sa opýtať na názor nemôžem, lebo oni vedia že som si robil zábal z moču,a automaticky povedia že je to smrad... ale mne to ako smrad nepripadá. No to druhé, čo z nás vychádza druhým otvorom, to za smrad pokladám... Very Happy Ide o to, že som si robil rôzne detoxikácie a moč pijem už rok...a jem asi polovicu bio potravín, ostatné všetko potraviny, z ktorých ani jedna nie je denaturovaná, a jem minimum mäsa ( asi raz za dva týždne jednu porciu ). V knihe sa píše, že moč človeka ktorý sa zaoberá urinoterapiou a stravuje sa fakt kvalitne, môže časom začať voniať ako parfém... že bude pre ľudí príťažlivo voňať... to mi je v podstate fuk...mne ide o to, aby som si mohol robiť každý týždeň takýto zábal vlasov ( lebo sa dostáva aj výživa cez pokožku hlavy z moču, vlasy kvalitnejú, a kvalitne aj pokožka hlavy - s mojou totiž niečo je... chcem si to  vyliečiť )...chcem si robiť takýto zábal každý týždeň bez toho, aby potom dôkladne opláchnuté vlasy nebolo cítiť smradom ( lebo ja to za smrad nepokladám ), ale aby ľudia nevedeli definovať ten upokojujúci pach, ktorý ich nedráždi a nie je im nepríjemný... Počítam s tým, že budem človek s veľmi "originálnym" pachom vlasovej časti hlavy... Ale zato budem mať nádherné vlasy... Ale keď to bude niekomu smrdieť... budem musieť prestať... budem ? Nebudem ? Very Happy skúste tu aj niečo napísať, nie le nsi to prečítať, ako minule, že bolo 50 prečítaní a ani jedna odpoveď...
Zaznamenáno

Láska nikdy nepodozrieva. Láska nie je nikdy žiarlivá, nikdy nezasahuje do slobody druhého. Láska nikdy nič druhému nevnucuje. Láska dáva slobodu a sloboda je možná iba vtedy, keď má vo vašom spoločnom bytí priestor.
NEW_PAGE
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 14. Srpen, 2009, 10:44:11 »

Ste strašne konzervatívni....  Grin
Zaznamenáno

Láska nikdy nepodozrieva. Láska nie je nikdy žiarlivá, nikdy nezasahuje do slobody druhého. Láska nikdy nič druhému nevnucuje. Láska dáva slobodu a sloboda je možná iba vtedy, keď má vo vašom spoločnom bytí priestor.
El
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 14. Srpen, 2009, 11:24:28 »

Jihoameričtí indiáni so močí myjou vlasy. Mají je pak krásně lesklé. Pokud by to smrdělo, tak bych naředila nějaký éterický olejíček s vodou a opláchla bych si ty vlasy ještě jednou...
Zaznamenáno
Wl
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 14. Srpen, 2009, 14:23:09 »

New_P.  Jj., vždycky jsem tě tak trochu podezříval, že si děláš srandu.  Do toho mytí vlasů každopádně nejdu: ).

Zaznamenáno
NEW_PAGE
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #4 kdy: 14. Srpen, 2009, 18:52:41 »

El : že mi to skôr nenapadlo... bože... Ďakujem :-) Mám škoricový.. som zvedavý, keď sa spojí so zbytkovými "vonnými stopami" moču, ktorý keď som dal z mojej hlavy ( opláchnutí ) ovoniať mame, vôbec ho necítila.. Ale pamätám, keď som si raz dal kvapku škoricového éterického oleja do šampónu ( prírodného ), a celý autobus sa za mnou otáčal... až veľmi intenzívne to bolo cítiť... tak je dobrý nápad rozrobiť to vo vode a ňou vlasy len opláchnuť.
Zaznamenáno

Pedro
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 27. Srpen, 2009, 19:23:08 »

Je škoda,že je tématika Urinoterapie  dosti tabuizovaná....přitom moč je sterilnější nežli sliny  ( možná dárek matky přírody k možnosti dělat orální sex )
a jestli je pravda,co se píše v knihách,tak jde o velký lék.....nicméně praktikování je doporučeno pouze při přirozeném stravování...tedy MB
Minimálně dříve se používala moč k desinfekci řezných poranění a taky nemám pocit že při dodržování pitného režimu by páchla.....jo,samozřejmě v hospodě na hajzlíku,kde není splachování a ještě je tam chlorokostka,tak k tomu člověk  získá jistý odpor,ale je to lepší než to působí.....taky to může třeba zasypanému horníkovi zachránit život při dehydrataci....já si někdy dělám výplach nosních dutin ( ale lehce osolená voda vede )  a je to v pohodě- obsáhlé čtení o tom všem  napsala Vilma Partyková
Akorát do pití zatím nemohu jít,kouřím a piju kafe a semtam maso...protože močí se vylučují i toxiny-ale striktní MBtik tam má jen různé hormony a samé dobré věcičky a tělo má pak všeho hojnost. No a kdo si přečte knihu z indie ZLATÁ FONTÁNA,ten už se nemocí a stáří vůbec nebude bát !!! 

Jen je nutno dodržovat bezmasý režim,po dobu terapie,a hlavně !!  - pít jen čerstvé svoje chcanky a né chcanky z Hanky !

P.S. kdo pil někdy KUMYS,toho už nic nerozhází

Zaznamenáno
NEW_PAGE
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #6 kdy: 30. Srpen, 2009, 12:39:48 »

Už týždeň sa dva krát denne potieram svojou urinou ( buď čerstvou, alebo odparenou na 1/4, prípadne 4 a viac dní starou ). Začal mi ale zapáchať pupok ( nie je to z toho, že by sa tam dostala urina, lebo si ho vždy dôkladne umyjem ), takže si ho musím denne niekoľko krát doslova "vyumývať" vodou a paličkami na ušnú hygienu. Možno je to detoxikačný jav ( napríklad filipínski ľudoví liečitelia vedia tak masírovať brucho - aj energeticky - že z pupku výde krv s nečistotami ), lebo toto ma pred tým netrápilo... Hľadal som na internete niečo v štýle : vylučovanie odpadu z pupočného otvoru a podobne...ale vôbec nič nenašlo. Viem ale, že to nie je moja fantázia. Totiž sa už aj vyhýbam kontaktu uriny s pupočným otvorom, ale aj tak to pretrváva. Ten, kto nie je konzervatívny, nad tým hlavou krútiť nebude... Ten kto je, ten áno Very Happy Eek
Zaznamenáno

stefi
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #7 kdy: 30. Listopad, 2010, 16:07:00 »

Ahoj NP, tvoj prístup sa mi celkom pozdáva a rád by som o tom zistil niečo viac.  Embarrassed Môže niekto doporučiť nejaké  ďalšie zaujímavé knihy na túto tému, prosím? Smiley
Zaznamenáno

Najhoršou neodpustitelnou  povahovou vlastnosťou je ignorácia. Ak dnes sa necháme ukolenbať tak zajtra sa už nemusíme prebudiť.  Myslime na seba v buducnosti:http://www.codexalimentarius.net/web/index_en.jsp
Kto by mohol lepšie pripraviť budúcnosť potrevín ako tý čo milujú ich čistotu?
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #8 kdy: 01. Prosinec, 2010, 10:28:31 »

Mnoo..asi budu dbát o svou stravu tak, abych měla vlasy a pleť krásnou i zdravou i bez močových orgií..
Zaznamenáno
berinda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #9 kdy: 01. Prosinec, 2010, 15:18:44 »

doporučuji knihy MUDr. Vilmy Partykové - zajímavé počteníčko

http://www.urinoterapie.eu/urinoterapie.htm
Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #10 kdy: 02. Prosinec, 2010, 07:32:40 »

souhlasím...a nejen V.Partyková, ale i Malachov a Cingroš, něco od sebe i opisují, ale vždycky je tam něco nového a podnětného...je třeba pročíst, vyhodnotit, odvážnější i vyzkoušet...proč ne...
Zaznamenáno
NEW_PAGE
Full Member

Zobrazit profil Email
2 2
« Odpověď #11 kdy: 02. Prosinec, 2010, 20:05:13 »

Ja mám rád "urino-orgie" samé o sebe, nie len ako urinoterapiu, ale aj ako erotické hry... :-) Ĺudia s predsudkami sa budú pri čítaní červenať... buď hanbou, alebo rozhorčením... Very Happy
Zaznamenáno

stefi
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #12 kdy: 26. Prosinec, 2010, 11:30:05 »

Ďakujem lidičky, ďakujem ... Hlavne vám babi, čo ste boli ochotné si  vobec ku tejto téme prečítať vo vlastnom záujme niečo viac Wink
         :DDáli ste nádej že je viac  duší čo  si vážia svoju slobodu viac ako utkvelosť v predstavách a že to  tu žije v tejto skupine.

Zaznamenáno

Najhoršou neodpustitelnou  povahovou vlastnosťou je ignorácia. Ak dnes sa necháme ukolenbať tak zajtra sa už nemusíme prebudiť.  Myslime na seba v buducnosti:http://www.codexalimentarius.net/web/index_en.jsp
Kto by mohol lepšie pripraviť budúcnosť potrevín ako tý čo milujú ich čistotu?
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #13 kdy: 26. Prosinec, 2010, 13:34:48 »

New Page,
nevim proc si z toho ze ti nikdo neodpovida na tema urinoterapie
Citace
Nebudem ?  skúste tu aj niečo napísať, nie le nsi to prečítať, ako minule, že bolo 50 prečítaní a ani jedna odpoveď...

Ste strašne konzervatívni.... 
Odvozujes, ze ostatni jsou strasne konzervativni. Predstav si ze je to treba tak, ze ty ostatni lidi urinoterapie proste nezajima, to je vse. Precist muzes leccos. To ze se o tom nekdo nezacne s tebou bavit, opravdu nic nerika o jeho konzervativnosti, spis o tom jak moc ho tvuj prispevek na to zaujal nebo ne.
Zaznamenáno

Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení