Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Prasečí chřipka | Očkování  (Přečteno 10437 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
lehu
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 13. Leden, 2010, 09:55:44 »

Tohle jste už asi četli, co?

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/189054-pandemie-praseci-chripky-je-podvod-stoleti-tvrdi-expert.html
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #16 kdy: 18. Leden, 2010, 13:23:30 »

http://relax.lidovky.cz/praseci-chripka-jen-velky-podvod-a-panika-tvrdi-expert-ppu-/ln-zdravi.asp?c=A100116_123918_ln-zdravi_mk
Zaznamenáno
La Tibor
Sr. Member

Zobrazit profil WWW Email
1 0
« Odpověď #17 kdy: 18. Leden, 2010, 16:10:58 »

Tohle se bude proste opakovat a ne kvuli tomu, ze ti kdo maji moc, politiky, soudy a media jsou spatni (coz je pravda), ale protoze lidi jsou strasni srabi, co na ne lze udelat bububu; staci jim JEN RICT, ze BY mohli ztratit neco ze sveho komfortu, a proste lidi zobou z ruky. Smecka, co je naucena poslouchat vudce, ale vudce si odstranila.

Nejvtipnejsi na tom je, ze ten opravdovy komfort spojeny jednak s blizkosti a jednak s prirodou jsme si uz skoro vzit nechali. A porad se desime.
Zaznamenáno

xylda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #18 kdy: 18. Leden, 2010, 16:31:17 »

Opakování....matka moudrosti. Třeba s každou takovouhle bububu masáží přibude lidí, kteří začnou vidět souvislosti. Všichni jsme na tom stejně, jen každý v jiném čase.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #19 kdy: 18. Leden, 2010, 16:32:51 »

Je to na nás prostě celé úžasně ušité.. neustále je zde otrocký systém, nic se nezměnilo, jen je tak dokonalý, že my jako otroci se sami nakrmíme, sami si postavíme ubytovny a odklidíme se.
Neříkám to proto, abych šířil negaci.. jde mi o to, aby kdo to čte, tak se nad tím zamyslel a informoval se.. za pěknou slupkou to celé prostě smrdí.

Co oči vidí, uši slyší, tomu mysl uvěří.. tohle dobře znají majitelé komerčních televizí, tisku, rádia.. vypnout tv zprávy!
Zaznamenáno
xylda
Full Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #20 kdy: 18. Leden, 2010, 16:40:00 »

Nám se osvědčilo vyhodit televizí bednu na chodbu v paneláku dancing To byste koukali, jakou rychlostí zmizela. A nám je blaze. Takže já se připojuji :
Vyhoďťe televizi, budete blíž sami sobě.
Zaznamenáno
La Tibor
Sr. Member

0 0
« Odpověď #21 kdy: 18. Leden, 2010, 16:49:11 »

Nám se osvědčilo vyhodit televizí bednu na chodbu v paneláku dancing To byste koukali, jakou rychlostí zmizela. A nám je blaze. Takže já se připojuji :
Vyhoďťe televizi, budete blíž sami sobě.
tak tak, ja jak sem ted kupoval barak od nejakych Belgicanu, tak mi rikali..no a tady nechavame satelit a prodame ti levne TV, rikal jsem at si to odvezou... byli smutni, ze se nezbavi stareho kramu a vyzvidali jakou ze si to koupim obri plazmu (uz meli jednu pro sebe na ceste)... no plazmu si nekoupim

od ty doby se me na to nekolikrat ptali jak je to s TV; lidi proste TV v baraku berou tak samozrejme, jako si mysli, ze tenhle rezim tu bude na vecne casy a nikdy jinak

vsak to bylo i na konci Zeitgeistu... TV je nebezpecna a je nebezpecna prave v tom, jak je to nenapadny
Zaznamenáno

neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #22 kdy: 18. Leden, 2010, 16:49:46 »

A nebo ty zpravy neberte vubec vazne a cvicte si na nich treba sve kriticke oko.. prevracejte vsechno co se vnich rekne naruby, premyslejte opacne.. proc to asi tak odvysilali.. no a stanete se totalne paranoidnimi Grin no podle me lepsi byt v teto dobe mirne paranoidni, nez totalne naivni
Zaznamenáno
La Tibor
Sr. Member

0 0
« Odpověď #23 kdy: 18. Leden, 2010, 16:58:19 »

A nebo ty zpravy neberte vubec vazne a cvicte si na nich treba sve kriticke oko.. prevracejte vsechno co se vnich rekne naruby, premyslejte opacne.. proc to asi tak odvysilali.. no a stanete se totalne paranoidnimi Grin no podle me lepsi byt v teto dobe mirne paranoidni, nez totalne naivni
Jo ale i tohle je strasne nebezpecny.
Dostanou Vas, i kdyz vite, ze je to hovadina. Stejne jako reklamy, lifestylovy magaziny nebo makrobiotici  Grin Grin Grin sorry
Zaznamenáno

Honza#4
Host
1 0
« Odpověď #24 kdy: 01. Únor, 2010, 21:51:59 »

Něco na téma očkování obecně (pokud to už náhodou neznáte):

http://www.mustwatch.cz/film/anita-petek-dimmer-ockovani-impflugen/

Je to v němčině s českými titulky, pokud se neotevře přímo samotná přednáška, je nutné zvolit vpravo kategorii "Zdraví"
a sjet dolů na "Anita Petek - Očkování".
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #25 kdy: 25. Únor, 2010, 19:56:17 »

Jak se dělá pandemie
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #26 kdy: 01. Srpen, 2010, 14:51:24 »

Zlomový verdikt: stát nesmí trestat rodiče, kteří odmítnou očkovat své děti
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #27 kdy: 10. Leden, 2011, 12:04:55 »

Ministerstvo chce trestat rodiče, kteří nedají očkovat své děti
Zaznamenáno
lehu
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #28 kdy: 10. Leden, 2011, 15:05:53 »

Jak tady v zápatí každého příspěvku La Tibora bliká odkaz na jeho webovky, tak jsem tam proklikla a na nich pak na odkaz s názvem "Další článek z Osla"  - tak nějak, každopádně vlákno s tímto názvem nemá překvapivě nic společného s hlavním městem Norska, nýbrž je tam diskuse o účincích placeba a odaz na jakýsi článek o placebu.

Tak mě napadlo, jestliže placebo může fungovat na principu: mám problém - vezmu si pilulku/ učiním rituál, o kterých věřím, že mi pomůžou - ono to pomůže ačkoli v tom není žádná z chemického pohledu účinná látka i tehdy, když VÍM, že tam ta látka není, tj. účinkuje je to na principu "víra tvá tě zdraví", tak jestli by to třeba nemohlo fungovat i obráceně .... když se nějaká chemicky účinná látka do těla dostane, ale člověk si rituálem pomůže k víře, že to na něj působit nebude, tak to na něj nezapůsobí Huh??

Vím, je to taková hodně teoretická a abstraktní úvaha .... ostatně ale třeba o makrobiotice se říká, že člověku nepomůže, pokud to ten někdo jí s odporem a nevěří tomu ....
Zaznamenáno
midsummer
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #29 kdy: 10. Leden, 2011, 15:38:53 »

Vím, je to taková hodně teoretická a abstraktní úvaha .... ostatně ale třeba o makrobiotice se říká, že člověku nepomůže, pokud to ten někdo jí s odporem a nevěří tomu ....

To, ale podle mě platí o jakémkoli způsobu stravování. Určitě, jestliže sním něco s odporem a nechutí, pak budeli-to sebezdravější, myslím si, že mi to jedině ublíží. Psychika je mocná.
Zaznamenáno

To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, když přestanou mít strach.
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení