Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Hatomugi - perlivý ječmen (hato mugi - perličkový ječmen)  (Přečteno 8636 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
berinda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 13. Září, 2009, 17:26:54 »

Jsou to 3 týdny, co jsem začala  každý den pít čaj z hatomugi (podporuje čištění krve a pleti). Jak douho můžu čaj pít? Neomezeně nebo mám udělat přestávku. (Po 2 týdnech pití se mi velmi zlepšila pleť, téměř mi zmizela vleklá dermatitida v obličeji, z čehož jsem nadšená).

Nerada bych se třeba "předávkovala" hatomugi tak, že by mi do budoucna třeba již "nezabral", ale klidně jej budu pít každý den nadále.

Díky za rady

berinda
« Poslední změna: 13. Září, 2009, 17:29:03 od neon » Zaznamenáno
Petr Toman
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 22. Září, 2009, 23:20:13 »

tak to střídej....místo čaje vař hatomugi klasicky s obilím. zas to bude jiná forma energie, ale pleť určitě bude i nadále spokojená Wink
přestávky jsou myslím obecně potřeba. osobně bych dal po měsíci třeba týden volna a pak jej zase pil:)
v podstatě obilné čaje by měly být pro ledviny nejmenší zátěží. daleko více ledviny zatěžují čaje bylinné.
Zaznamenáno
tomy
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 19. Říjen, 2009, 12:33:16 »

Zrovna teď, při pražení hato mugi jsem si všiml, jak krásně zrníčka tančí po pánvi, když přestanu míchat  Banan
mají radost z pohybu, z volnosti Smiley
Zaznamenáno
Phoenix
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 03. Listopad, 2009, 07:22:05 »

Pruchova ma v Diabete fotku a maly pokec o polievke hato mugi ako o skvelej liecivke - prisady ma uvedene u ale neudava presnejsi recept, dochucovanie, viete poradit? Zaimprovizujem, uvidim co vznikne :-)
Zaznamenáno
Regeneračné centrum
Newbie
*

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #4 kdy: 09. Prosinec, 2010, 16:06:50 »

Zopár receptov o Hato mugi sme zozbierali tu: http://regeneracnecentrum.sk/clanky/2010/12/perlivy-jacmen-hato-mugi/
Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 08. Květen, 2012, 15:12:05 »

Berindo, jak dlouho jsi nakonec hato mugi čaj užívala? Vylepšil ti výrazně pleť...
Já hato mugi miluju, ale vždycky ho jen vařím s rýží, nikdy jako čaj...ale docela bych to zkusila, s pletí mám problémy mnoho let...
Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 08. Květen, 2012, 19:57:58 »

to "vylepšil..." je otázka Grin
Zaznamenáno
berinda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #7 kdy: 13. Květen, 2012, 20:20:49 »

Ahoj,

tak po letech zjišťování přičin dermatitidy v obličeji se asi našla příčina (vyšetření krve na alergologii) - zánětlivé onemocnění štítné žlázy, které mi paní MUDr. Strnadelová před 3 lety neobjevila (zřejmě to bude tím, že jsem jí to ani neuvedla v dotazníku, když jsem o tom nevěděla :-(

Jinak Hatomugi mi nijak závratně nepomohlo.

Berinda
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení