Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Parazité - jak jim nedat šanci  (Přečteno 1197 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 14. Květen, 2012, 16:02:57 »

Zdravím všechny,

zaujalo mě nové téma...

Diskutuje se něm na forech zabývajících se zdravím, je to nový hit v testování a detoxikačních kúrách dle dr. Jonáše, postřehla ho a zveřejnila také ing. Průchová na svých stránkách : http://www.svetenergii.cz/index.php?page=co-je-nutne-vedet

Co se léčby týká, jsou k nalezení jen nemnohé informace, Kushi se také stručně zmiňuje o léčbě v jedné ze svých knih.

Máte někdo více informací? Zkušenosti? Jako pěstitelů všeho možného se nás to dost týká.. Mně třeba na zahradu neustále lezou nemocné kočky od sousedů. Mám je ráda, jako každého jiného tvora, ale např. škrkavky s nimi sdílet nechci...

Myslíte si, že stačí mít dostatečné množství zásadotvorné stravy nebo je třeba nějakých invazivnějších (chemie) metod nebo Jonášova detoxikace?

Myšpule
Zaznamenáno
sahaw
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 14. Květen, 2012, 17:06:50 »

Neni to MB,ale treba jezeni syroveho medvediho cesneku(u medvedu to funguje:D). Ja jim jako prevenci syrovou  cibuli a nat,rekvicky,pazitku. Uvareny kmin a majoranku. Udava se,ze vsechno palive nici parazity.
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 14. Květen, 2012, 17:16:41 »

Také jsem letos zasela česnek medvědí  Wink  A tajně doufám, že ho kočičky obcházejí obloukem, protože právě ta syrová zelenina je nejrizikověší  Roll Eyes
Zaznamenáno
jesenka
Jr. Member
**
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 14. Květen, 2012, 18:21:00 »

Trošku obšírněji popsáno  http://zapper.revoluce-v-leceni-nemoci.cz/ing-hana-blahova
Zaznamenáno

Je nutné změnit pohled na člověka.
Protože on není ani pánem světa, ani sebe sama.
Je ovládán energiemi potravy.

GEORGES OHSAWA,
japonský badatel - dietolog a filosof
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení