Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Rýma, ucpaný nos  (Přečteno 9469 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
kachina
Host
0 0
« Odpověď #15 kdy: 20. Leden, 2012, 16:04:49 »

ahoj makroušci. mám takový asi zvláštní "problém".
v poslední době (cca měsíc) se mi spouští rýma při jídle (i když není teplé)... prostě začnu žvýkat a za chvíli mi teče z nosu voda :-D ucpaný nos nemám, ani hleny (ty jdou ven jen poránu při čištění zubů)
nemáte s tím někdo zkušenost - čím by to mohlo být?
Zaznamenáno
jesenka
Jr. Member
**
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #16 kdy: 22. Leden, 2012, 17:18:40 »

Ahoj, nikdo ti neodpovídá, tak to zkusím. Mám teď taky tento problémek, ale vím proč. Přes vánoční svátky jsem se neovládla  Embarrassed a baštila jsem sladké cukroví. No a teď trošku soplíkuju. Zkus zpytovat svědomí, třeba to bude i u tebe?
Zaznamenáno

Je nutné změnit pohled na člověka.
Protože on není ani pánem světa, ani sebe sama.
Je ovládán energiemi potravy.

GEORGES OHSAWA,
japonský badatel - dietolog a filosof
kachina
Host
0 0
« Odpověď #17 kdy: 22. Leden, 2012, 17:23:57 »

jé, díky za odpověď:-)

no zjistila jsem, že teče i jindy než při jídle, připisuju to asi eliminaci protože jsem teď zpřísnila svůj "režim". na vánoce jsem se docela držela, sladké vůbec, ale ideální talíř taky ne... takže něco pravdy na tom bude
Zaznamenáno
jesenka
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #18 kdy: 22. Leden, 2012, 23:14:21 »

Tak to bude určitě eliminace, mě to trvalo půl roku, ale spíš jsem pořád pokašlávala. Dříve jsem pracovala v hospodě, zakouřené prostředí, takže inhalovaný nikotin se dostával ven. Vlastně od té doby žádné nachlazení, rýma nic, až teď po tom vánočním sladkém  Roll Eyes
Zaznamenáno

GEORGES OHSAWA,
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #19 kdy: 23. Leden, 2012, 09:43:53 »

Taky se mi teď po rýžovém půstu zase spustila rýma a taky to připisuju eliminaci částečně starých jinů a částečně všeho toho sladkého a tučného co jsem zpráskala o Vánocích kdy jsem byla na návštěvě doma v Čechách Grin
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #20 kdy: 23. Leden, 2012, 13:26:52 »

Ahoj Calarien a ostatní,
nudle z nosu a rýma to bude eliminace asi vždycky. Tedy jeden z projevů eliminace.
Jarka
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #21 kdy: 23. Leden, 2012, 19:25:35 »

mno..chce vám to říct, že byste si měli udělat výplach dutin  Wink a pomoct tomu ven..
Zaznamenáno
jesenka
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #22 kdy: 23. Leden, 2012, 19:35:12 »

El, četla jsem vše, co jsi k tomu napsala a velmi  tebe ale i všechny ostatní obdivuji, že to zvládáte.  Ale pro mě je jen představa hrozná. To raději budu do konce života bez sladkého, než toto  Smiley
Zaznamenáno

GEORGES OHSAWA,
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #23 kdy: 23. Leden, 2012, 20:14:11 »

Ahoj El a ostatní,
já jsem četla vše o čištění dutin celou diskusi. Vy, kdo jste se touto cestou vydali, jste stateční. Já bych to zkusila, ale ne sama, raději s někým, kdo má zkušenosti.  Ale naštěstí už povánoční eiminace pominuly.  Točištění musí hodně bolet.
Jarka
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #24 kdy: 24. Leden, 2012, 06:07:40 »

Grin není to nic hroznýho.. nepřájemnej je první týden, pak už pohoda a skvělej pocit, že to jde ven :-)  a nebolí to, je  to jenom v začátku nepříjemný.
NEpomůže jen nejíst sladké. V dutinách je toho tolik, že byste koukali  Grin a samo se to nevyčistí... to ponudlávání je jen projev toho, že tam je plno.. a jakmile jsou dutiny plný, tak se začne bordel ukládat zas trošku níž...
Zaznamenáno
Niki
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #25 kdy: 24. Leden, 2012, 12:43:37 »

Ahoj
cisteni dutin muzu jen doporucit. Driv mi porad teklo z nosu a neustale jsem mela potrebu smrkat a to hlavne v zime. Na horach se to jeste znasobilo.
Pres vanoce jsem cistila dutiny asi 3 tydny, ze zacatku to moc prijemny nebylo, bolela me hlava, tlacilo v nose, ale za par dni to preslo a bylo to uz jen lepsi.

Prestalo mi tect z nosu a na horach jsem snad poprve v zivote nemusela skoro vubec smrkat! Mam ted neustale volny nos a je to neuveritelna svoboda!   brokolice

Chce to jen prekonat pocatecni strach... ja mela strach z toho, ze budu mi to cisteni dutin spusti zanet a ja si s nim nebudu umet poradit a taky z toho jestli to delam technicky spravne. Ale tyhle obavy byly zbytecny.

Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #26 kdy: 24. Leden, 2012, 16:10:57 »

Tyjo, do toho snad půjdu Very Happy Nos mám málokdy úplně volný a ráno vždycky smrkám jak divá, totéž když je venku chladno....hmmmm!
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #27 kdy: 24. Leden, 2012, 17:34:33 »

Mám prosbu, mohl by někdo opět napsat recept na výplach dutin, tedy nosu. Tedy připravím si to a to, aplikuji to a to atd. V tom topiku o výplachování je tolik spamu a OT, že se v tom člověk moc nevyzná. Předem děkuji.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #28 kdy: 24. Leden, 2012, 18:33:34 »

Tak si nevsimej OT a spamu a poradne cti co pise El hned na prvni strance Wink
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #29 kdy: 24. Leden, 2012, 22:14:57 »

Tak si nevsimej OT a spamu a poradne cti co pise El hned na prvni strance Wink

Já to pečlivě nastudoval a chystám se to aplikovat. Zajímají mě třeba nějaké nové poznatky, postupy, zjištění, teze a úsudku, zkušenosti z praxe běžných uživatelů Smiley aktuální tedy, etc.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení