Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Cysty na játrech  (Přečteno 2114 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Lucyluck
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 13. Říjen, 2013, 17:02:35 »

Ahoj, měla jsem špatné jaterní testy (cca 3x překročené hodnoty), tak jsem byla na ultrazvuku. Všechno prý OK, akorát že prý mám na játrech asi 1 cystu cca 2 cm. Ale že prý to má spousta lidí, už třeba od narozen, a že to nic není. Pak jsem za cca 2 měsíce ukázala výsledky svýmu doktorovi, který mě na ten ultrazvuk poslal a ten se zděsil, že cysta 2 cm mu "úplně v pohodě" nepřipadá a poslal mě na magnetickou rezonanci do Prahy. Tam našli 2 cysty (ještě nevím jak velké). Když jsem se ptala doktora, co to znamená, tak jsem se dozvěděla jen to, že se to musí občas zkontrolovat, aby nerostly nebo něco.
Moc z toho teda moudrá nejsem a logicky se bojím, aby z toho nebyl nádor nebo něco. Máte někdo s cystami na játrech zkušenosti? Jak se jich zbavit? Pomohla by třeba i makrobiotika? Nechci jen pasivne čekat na další výsledky....
Je mi 28...

(Brala jsem 9 let HA, před 5 mesíci jsem vysadila, jestli za to taky HA nemůže - myslím za tvorbu cyst, a beru antidepresiva - začla jsem brát v době kdy jsem byla neustále dokola nemocná a už to nezvládala).
« Poslední změna: 13. Říjen, 2013, 17:29:41 od Lucyluck » Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení