Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Aký proteín v prášku je vhodnejší ? Téma nevhodná do fitness fóra...  (Přečteno 12125 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Igor
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 22. Únor, 2012, 07:42:31 »

NEW PAGE, dnes už jsou k sehnání v Česku velmi kvalitní přírodní a čistě rostlinné proteiny, například od firmy Suwarrior protein rýžový. Vyrábějí taky protein Warrior Blend, což je směs proteinů (hrachový a konopný). Pokud člověk posiluje, těžko nahradí bílkoviny jen luštěninami, takže tyhle proteinové doplňky vidím jako nutnost. Stravuju se makrobioticky a dokud jsem nezačal brát tyhle proteiny, tak mi váha neustále klesala.
« Poslední změna: 22. Únor, 2012, 07:58:26 od Igor » Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #16 kdy: 22. Únor, 2012, 08:31:49 »

Takže k proteinům, které beru cca 10 let. Proteiny musíš kombinovat, protože neobsahují všechny potřebné aminokyseliny. Neberu NIKDY vaječné a také ty co obsahují hovězí apod. To jsou ty největší hnusy. Takže k tématu. Nekupuji nic z USA, kde zrušili kontrolu kvality a od pochybných prodejců z Polska apod. Pokud má někdo potřebu vyhazovat peníze za přidanou mouku a podobně, já tedy ne.
Dobrý protein nepění, nepráší a rozmícháš ho v malé dávce vody. Také pozor na protein doslazovaný přírodně identickým aroma apod. S toho důvodů kupuji pouze čokoládovou příchuť, kam se dává kakao a ne náhražka.

Co a jak brát: Ráno 40gramů proteinu WHEY, já preferuji tento, protože je testován na kvalitu normou ISO 9001 link: http://www.ptservis.cz/index.php?page=eshop/detail-zbozi.php&id=20&id_zbozi=5702002&n1=Pharma-Whey-HT-+-2270g&n2=PhD-Nutrition&hledej=&firma_zobraz=&firma_zobraz2=&ordero=sleva&ordsmer=&akt_str2=1&pismeno=&pps=20&trideni1=&trideni2=
Následně cca po hodině si dávám řasu a kaši (vločky,rýžová, obilná atd. doslazená řýzovým sirupem a ještě dodám ořechy) . Pak cca hodnu před cvičením Aminokyseliny 40ml BCAA, protein opět WHEY 30g a Carnitin 20ml. Po tréninku IHNED 50g Matrodextrinu a po 15 minutách 50 g WHEY proteinu. Odpoledne jím sóju (uvařené plátky se zeleninou, kvalitní olivový olej či MTC), odpoledne pak další dávku proteinu cca 30-40g a na noc noční protein s kaseinem. Odpoledne už žádné sacharidy a rychlé cukry, ale hodně zeleniny a žádná smažená jídla. Piji jen vodu. Když mám ráno trénink tak si dám BCAA a pokud chodím ještě odpoledně běhat tak před i po také pro ochranu svalové hmoty.
POZOR musíš  koukat u proteinu na výrobce a kvalitní protein je vždy drahý.

Pokud chceš šetřit, raději neber nic. Jednou za čas si koupím vegerarian protein od Penca a pokud si dávám Robi, tak si koupím Soja protein abych měl zase jiné spektrum aminokyselin. Já cvičím 3x denně (ráno  se chodíme mlátit), v poledne pak posilovna a odpoledne kardio- běh 6-8 km , takže toho sním víc (nejsem žádnej drobek cca 100 kg svalů ). Tohle je základní info, co mám za ty léta vyzkoušené. Samozřejmě braní kreatinu ti narušuje paměť, proteiny zatěžují ledviny a játra atd. Osobně nikomu tohle nedoporučuji, ale když si někdo nedá říct a chce mít svaly, tak opravdu koukej na kvalitu, protože levných,  krásně zabalených mega, giga, super proteinů  apod. je hodně,ale jsou to jen odpadky. Jinak tohle téma sem opravdu moc nepatří a pokud mrkneš třeba sem:  link: http://forum.ronnie.cz najdeš tam mnoho názorů a rad. Nejlepší cesta je makrobiotika, pro trvalé zdraví, ale i cvičení v posilovně je lepší, než rozumovat s pupkem u piva.
Svalům 3x zdar Roland
« Poslední změna: 22. Únor, 2012, 08:35:00 od Roland3 » Zaznamenáno
makroušek
Host
0 0
« Odpověď #17 kdy: 22. Únor, 2012, 23:29:13 »

Citace
(nejsem žádnej drobek cca 100 kg svalů )

Máš někde na webu svá fota? Co vím, tak kulturisti většinou nemívají problém uveřejňovat veřejně své fotografie, nakonec je to pravděpodobně i jeden z důvodů, proč leckterý kulturista cvičí, aby dal později v dobrém slova smyslu na odiv své dobře vyrýsované svalstvo viz kulturistické exhibice, nemyslím to nijak negativně.

Případně, pokud ti nesedí identifikace s obličejem, tak nějaké fotografie těla třeba bez hlavy? Myslím to také tak, že máš za sebou několikaletý přístup, zkušenost ve smyslu cvičení, výživa a zajímá mě ten výsledek.

Nechci to hodnotit ze zdravotního hlediska, těch sto kg svalů, jak píšeš, spíše z toho kulturistického mě zajímá postava z hlediska vyrýsovanosti, hmoty atp.
Co vím, například pokud jde o kulturistické soutěže a vyrýsovanost, tak oni třeba před soutěží i nepijí, aby ztratili z jejich pohledu tzv. přebytečnou vodu kvůli vyrýsovanosti, případně aby se vešli do určité váhové kategorie. A mají i určité další přístupy, postupy před soutěží ve smyslu například výživy, aby se dostali do optimální soutěžní formy z hlediska hmoty i vyrýsovanosti.
« Poslední změna: 23. Únor, 2012, 00:12:16 od makroušek » Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #18 kdy: 23. Únor, 2012, 07:31:01 »

Citace
(nejsem žádnej drobek cca 100 kg svalů )

Máš někde na webu svá fota? Co vím, tak kulturisti většinou nemívají problém uveřejňovat veřejně své fotografie, nakonec je to pravděpodobně i jeden z důvodů, proč leckterý kulturista cvičí, aby dal později v dobrém slova smyslu na odiv své dobře vyrýsované svalstvo viz kulturistické exhibice, nemyslím to nijak negativně.

Případně, pokud ti nesedí identifikace s obličejem, tak nějaké fotografie těla třeba bez hlavy? Myslím to také tak, že máš za sebou několikaletý přístup, zkušenost ve smyslu cvičení, výživa a zajímá mě ten výsledek.

Nechci to hodnotit ze zdravotního hlediska, těch sto kg svalů, jak píšeš, spíše z toho kulturistického mě zajímá postava z hlediska vyrýsovanosti, hmoty atp.
Co vím, například pokud jde o kulturistické soutěže a vyrýsovanost, tak oni třeba před soutěží i nepijí, aby ztratili z jejich pohledu tzv. přebytečnou vodu kvůli vyrýsovanosti, případně aby se vešli do určité váhové kategorie. A mají i určité další přístupy, postupy před soutěží ve smyslu například výživy, aby se dostali do optimální soutěžní formy z hlediska hmoty i vyrýsovanosti.

Fota mám a jsou veřejně přístupná. Nejsem žádný kulturista a tohle jsem nikdy netvrdil. Já dělám bojové sporty, to především a moje ego nemá potřebu se prezentovat na každém fórum, kam něco napíši, fotkou. Dotaz byl na protein, tak jsem odpověděl, jak jsem nejlépe uměl. Pokud máš nutkavou potřebu mě vidět, napiš mi e-mail kam ti je mám zaslat. Jinak nechápu proč neumíš poslat soukromou PM, protože tohle je čistě osobní dotaz, který sem nepatří. Někteří mají stále touhu se někde předvádět,ale jiné to asi nebude. Takže pokud to zvládneš, tak mi pošli svůj e-mail a já ti fotky pro tvojí potěchu rád zašlu.

Míru Zdar Roland :-)

PS: kdyby tě náhodou napadlo tvrdit, že na těch fotkách nejsem já a někde jsem si je půjčil z netu, tak se stebou rád potkám v posilovně či tělocvičně, kam chodím cvičit, adresu a čas samozřejmě zašlu .
« Poslední změna: 23. Únor, 2012, 08:24:00 od Roland3 » Zaznamenáno
makroušek
Host
0 0
« Odpověď #19 kdy: 23. Únor, 2012, 13:59:35 »

V dobrém jsi pobavil. Very Happy Jj, pošlu ti PM, nechtěl jsem tě tím zdržovat, myslel jsem si, že možná budeš mít svoje webovky nebo tak něco, že bych kouknul na odkaz.

Citace
PS: kdyby tě náhodou napadlo tvrdit, že na těch fotkách nejsem já a někde jsem si je půjčil z netu, tak se stebou rád potkám v posilovně či tělocvičně, kam chodím cvičit, adresu a čas samozřejmě zašlu .

Dobře, beru tě za slovo. Very Happy

Citace
Pokud máš nutkavou potřebu mě vidět, napiš mi e-mail kam ti je mám zaslat.
Jinak se ale mohu ovládnout a vydržet to. Very Happy Ale něco mi říká, že bych o dost přišel.  Smiley

« Poslední změna: 23. Únor, 2012, 14:01:32 od makroušek » Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #20 kdy: 23. Únor, 2012, 14:28:11 »

V dobrém jsi pobavil. Very Happy Jj, pošlu ti PM, nechtěl jsem tě tím zdržovat, myslel jsem si, že možná budeš mít svoje webovky nebo tak něco, že bych kouknul na odkaz.

Citace

Dobře, beru tě za slovo. Very Happy

Citace
Pokud máš nutkavou potřebu mě vidět, napiš mi e-mail kam ti je mám zaslat.
Jinak se ale mohu ovládnout a vydržet to. Very Happy Ale něco mi říká, že bych o dost přišel.  Smiley

Pobavení je oboustranné, akorát nechápu tvojí neustálou snahu to tady řešit v topiku, který není o mě. No když jsem u toho můžeš mi poslat taky tvoje fotky v trenkách zájímá mě jak vypadá makrobiotik. Myslím si, že to bude velice poučné a zábavné :-))))))
Zaznamenáno
makroušek
Host
0 0
« Odpověď #21 kdy: 23. Únor, 2012, 14:41:49 »

Grin
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #22 kdy: 23. Únor, 2012, 14:43:15 »

Grin

Odesláno a tím to doufám tady uzavřeme, další osobní věci v poště a nebo face to face.

PS: pro ostatní zájemce foto už jen za prachy, tohle byla první dávka zdarma. Cena je přepočet pixelů  fotky na eura. Very Happy
Zaznamenáno
makroušek
Host
0 0
« Odpověď #23 kdy: 23. Únor, 2012, 14:56:19 »

z95 Ď.
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #24 kdy: 23. Únor, 2012, 15:09:52 »

NEW PAGE uz tady mimochodem davno neni. Ty dotazy jsou roky stare.
Zaznamenáno

dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #25 kdy: 23. Únor, 2012, 15:17:11 »

Ahoj,
škoda, že ti uživatelé, co tady už nechtějí být, nemažou témata po sobě, nebo tohle fórum má dost prostoru? Přece jen nikdo ta témata moc nemaže, tak aby se to sem vše vešlo.
Jarka
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #26 kdy: 23. Únor, 2012, 15:48:51 »

Proč by je po sobě měli mazat? Já některá NEW PAGEova témata naopak shledávám velmi provokativně-osvěžujícími, prostě z jiného soudku-skoro je mi líto, že už sem nechodí. No a zase sem chodí jiní lidé, co si tak aspoň zpětně mohou přečíst něco, co je třeba osloví.. Anebo taky ne. Smiley Potom není třeba se k nim vyjadřovat, lépe hledat dál...
Zaznamenáno
W
Makrobioklub
Hero Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #27 kdy: 25. Únor, 2012, 08:23:17 »

Jj. pořádek musí být... A hned jak mě Neon zase propojí s mými staršími příspěvky, udělám jarní úklid. Wink Very Happy
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #28 kdy: 25. Únor, 2012, 08:53:25 »

Ejhle ho, sabotéra!  Evil
A co my/oni ostatní, kterým uniknou souvislosti když si svoje jednou vyřčené (ehm, napsané) příspěvky lážo plážo promažeš?!? Na to nemyslíš? Není to tak, že by si člověk za tím, co řekne, měl stát a převzít za to zodpovědnost, i když už to může považovat za minulost?
Zaznamenáno
W
Makrobioklub
Hero Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #29 kdy: 25. Únor, 2012, 10:26:36 »

Tož Paulino, já si za nimi stojím. To je jasná věc.
Ale jarní úklid je jarní úklid... Wink  Very Happy

Neboj, králíka nechám kompletního!
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení