Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Vločkovač  (Přečteno 3125 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
lenka
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 24. Září, 2009, 09:24:30 »

Poridili jsme si ted domu vlockovac a jsem z neho fakt nadsena. Clovek si muze doprat i tvrdsi druhy obilnin /spalda, zito, jecmen/ ktere dosud jedl tak max ve forme krup ci kernotta. Akorat jsem se chtela zeptat, myslite, ze se i tak ztraci nejaka energie ze zrna? kdyz se vzdy cerstve umele a uvari.  Diky Wink
Zaznamenáno

Nena
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 24. Září, 2009, 12:54:44 »

ahoj Leni, mohu se optat kde jste ho koupili? Je treba na internetu? Chtela bych si taky poridit. Diky.

s tou energii - ja si myslim, ze kdyz se to mele cerstve a hned vari, tak ta ztrata energie bude minimalni.
Zaznamenáno
lenka
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 24. Září, 2009, 13:53:12 »

tady je odkaz: http://www.mlynky.biz/product_info/p/28
S tou ztratou energie si to prave myslim taky. Jedine co me napada, je akorat to, ze kdyz clovek ji kasi z vlocek tak zvyka min nez cela zrna. Ale to je tak vsechno... hlavne ty kase chutnaji uplne jinak, tak vic zive a plne  Grin
« Poslední změna: 24. Září, 2009, 14:43:32 od lenka » Zaznamenáno

Nena
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 24. Září, 2009, 17:56:46 »

kamaradi maji tento http://www.zbozi.cz/?r=hint&q=Campo+%2D+vlo%C4%8Dkova%C4%8D

a je to presne jak rikas - kdyz jsem si u nich namlela oves na ranni kasi, tak to chutnalo uplne jinak...

Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #4 kdy: 26. Říjen, 2009, 21:05:51 »

ahoj,

chtela bych si koupit nejaky ten vlockovac k vanocum, ale nemohu si vybrat. Vsechny jsou dost drahe a tezko rict, ktery je v te siroke nabidce lepsi. Mate nekdo prosim nejake doporuceni, zkusenost ci dobrou radu? Dekuji.
Zaznamenáno
Riva
Jr. Member
**

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #5 kdy: 09. Listopad, 2010, 22:26:55 »

Ahoj,

asi před 3 týdny jsem si v Sunfoodu koupila německý vločkovač -naprostá spokojenost.

Ale stalo se to, co je velmi málo pravděpodobné, přesto se to někdy stane, že jeden mimořádně horlivý (a neinformovaný) člen naší rodiny věděl, jak moc po tom vločkovači toužím a koupil mně přes internetový e-shop rovněž vločkovač (pod vánoční stromeček). Takže od včerejška si lámu hlavu, co se dvěma vločkovači a nenapadlo mne nic moudřejšího než se zde zeptat, zda někdo nechcete koupit vločkovač. Oba vločkovače stály úplně stejně 4500,-, jsem ochotna jít s cenou mírně dolů, protože dva vločkovače opravdu naše rodina nepotřebuje.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení