Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Pozdrav od Jarmily Průchové  (Přečteno 13801 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Ondrej
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 09. Říjen, 2009, 12:29:57 »

Dwarfe, tak nejprve se asi snažíš pí Průchové rozsvítit a píšeš, že to není jen o jídle a pak k tomu ještě přidáš svou další konstrukci o něčem "zjevném" na střední moravě.
Ad 1) pí Průchová neříká, že je MB jen o jídle
Ad 2) hezká kontrukce, Tvůj názor akceptuji s doplněním prefixů "si myslím" a hotovo
Zaznamenáno
Dei
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #16 kdy: 12. Říjen, 2009, 16:06:44 »

dwarf ...  potrefená husa hold nejvíce křičí, že Smiley
Zaznamenáno
Ondrej
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #17 kdy: 13. Říjen, 2009, 23:40:56 »

Dei: neberme to jako potrefenou.. jsem rád, že zde i ten kritický názor na pí Průchovou zazněl a nakonec se s dwarfem o tom rád pobavím. a každé setkání přece přináší i více dalších zkušeností
Zaznamenáno
Phoenix
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #18 kdy: 14. Říjen, 2009, 07:54:59 »

prenechala by som v tomto bode priestor tretej strane (ucastnej na celom rozhovore), ktora ma nedocenitelnu schopnost zjednocovat alebo uplne rozdelit ludi (pri tych dotklivejsich, sebastrednejsich Roll Eyes a to je zmysel pre humor  Very Happy
Zaznamenáno
Dei
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #19 kdy: 14. Říjen, 2009, 14:31:55 »

samozřejmě, každý má právo na svůj názor a jsem ráda, že i já a všichni ostatní se můžeme svobodně vyjádřit. a kdybychom byli všichni za jedno, tak se nikdy neposuneme dál.
Zaznamenáno
lin
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #20 kdy: 14. Říjen, 2009, 20:13:32 »

Nedá mi to, abych se zde alespoň drobným příspěvkem nevyjádřila.
Málokdo z těch, co zde napíší, se po pravdě mohou skutečně vyjádřit k tomu, co ve své celoživotní práci Jarmila Průchová dosálha. Nejen že nastartovala mnoho lidí k tomu, aby začali o svém životě smýšlet zodpovědněji, a to právě díky svým překladům, ale také další hromadou vlastních publikací. Nemohu si prostě odpustit zvýratnit její nejpřínosnější podíl na tom, že jako průkopnice mb si zaslouží veliké poděkování.
Sledujme tedy i její vlastní vývoj v téhle oblasti a buďme tolerantní k jejímu stále proměnlivému postoji, který vychází z jejího momentálnímu pohledu, na základě jejich nových zkušeností. Však se přeci neustále vše mění, podle základních vesmírných zákonů.
A navíc, všechni máme své chyby, tak proč se tady pouštět do jiných. Ať už jsme proslulí nebo jen anonymní lidé, kteří sem zavítají z různých příčin.
Zaznamenáno
dwarf
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #21 kdy: 14. Říjen, 2009, 22:47:39 »

WI, jsi zvědavý?? Very Happy Asi si od zvědavosti budeš muset pomoct nějakým jiným způsobem, protože na mb akce nejezdím.

Lin, jsme na diskusi, vyjádření kohokoliv se zde jaksi předpokládá. Pokud si myslíš, že je to špatně, možná bys na diskuse neměla ani chodit. Už z toho důvodu, že vyjadřování názorů ostatním zakázat nemůžeš, ať se ti to líbí nebo ne. Na akcích JP se příliš velký prostor odlišným názorům a chování nedává, že? Patrně proto ti přijde divné, že se někdo veřejně vyjádří. Dle mého názoru by to mělo být normální.

Ondrej:
ad1) JP ve svém příspěvku zmiňuje pouze jídlo, kdyby zmínila i něco jiného, vzala bych to v úvahu.
ad2) Slova "si myslím" chybějí hlavně v příspěvku JP. (PS: a nejedná se o "prefix" čili "předponu")

Dei - potrefená husa,
napsala jsem, že ze střední Moravy pocházím, znám to tam, a proto jsem se ozvala. Máš s tím nějaký problém? Nebo jen invektiva, když chybí argument?
« Poslední změna: 14. Říjen, 2009, 23:01:51 od dwarf » Zaznamenáno
dwarf
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #22 kdy: 14. Říjen, 2009, 23:00:25 »

WI, teď jsem tam ještě zahlídla tu tvoji čítankovou invektivu "mimo mísu" - možná by to chtělo konkrétněji a nějaké ty argumenty....  Poklona Měj se krásně.
Zaznamenáno
Mili
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #23 kdy: 15. Říjen, 2009, 07:14:00 »

Pozdravy jednoducho také bývajú. Krátke, stručné a zjednodušené.
Keby pani Pruchová začala spomínať všetky vplyvy, súvislosti a výnimky, nebol by to pozdrav. Vo svojich knihách a na kurzoch to robí, takže všetci vieme, že mb a jej učenie nie je len o strave. Srdce
Zaznamenáno
Dei
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #24 kdy: 15. Říjen, 2009, 11:33:51 »

dwarf...v tém případě argumenty nepomohou a nehodlám tím plítvat energii. zajdi si na nějaký kurz k paní Průchové, otevři srdce a duši a možná budeš překvapena, že nemluví jen o jídle. a když už jsme u toho...tak o čem, podle tebe, by to (hlavně? částečně?) mělo být?
Zaznamenáno
Wl
Host
0 0
« Odpověď #25 kdy: 15. Říjen, 2009, 11:51:52 »

dwarf: Radši mluvím než píšu a tady by mi pár obvyklých vět nestačilo. Tolik ke rčení o míse.
A jelikož se o MB docela zajímáš, tak se časem určitě někde objevíš:).
Zaznamenáno
vlkos
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #26 kdy: 01. Prosinec, 2009, 10:44:05 »

Jak pani Pruchova pise:
zeny jsou hybnou pakou zivota - jak mam teda moji mati vysvetlit aby me porad nedelala veprovy k obedu ? Smiley
obcas udela i neco jinyho, ale maso je na dennim poradku. holt stara skola...to se potom tezko vari neco zdravyho doma, kdyz si ostatni papkaji takovy dobroty.
navic vesela mysl = pul zdravi. takze kdo neni psychycky vyrovnanej, nepomuze mu ke zdravi ani zdrava strava...tak mysleme pozitivne a ono to zdravi prijde.
hore zdar!
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #27 kdy: 04. Březen, 2010, 00:24:28 »

Nemyslim si ze by Pruchova mela problem nekoho jmenovat. Treba na jejim websitu jsem cetla kritiku toho jak se stravuje Ilona Manolevska a co Zestr servirovali na jejich svatbe.
Veprovy - dobroty? Hahaha, tak to me zrovna moralku nepodrejva. To spis takovej pecenej cheesecake a cerstve prekapany kafe!
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení