Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: UCHYL  (Přečteno 7416 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
roy
Newbie
*

86389957
Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 22. Leden, 2007, 20:01:20 »

nevim jestli sis vsim, ale nakej uchyl ti to tady spamuje!
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 23. Leden, 2007, 07:58:36 »

A já to poctivě po něm mažu, hrajem si na kočku a myš nechce se mi tu dávat captcha, protože ji sám nesnáším, ale asi budu muset.
Zaznamenáno
coroner
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 29. Leden, 2007, 11:36:15 »

Jestli si tě neone, nevyhlídl schválně nějaký vopruz na Sově, kde máš na DF příspěvek ohledně captcha - bohužel i s adresou svých stránek...
Captcha bude asi časem stejně na prd, až se bude platit za i za "ruční práci".
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #3 kdy: 29. Leden, 2007, 13:47:13 »

Jo, souhlas.. ale to jak mě našli, tak to mají všechno zautomatizované. Stačí, že zanechám dole odkaz na miniBB a už mě spameři přidají do své databáze. Tu captchu sem holt musím dát, podstatnou část spamerů to odradí
Zaznamenáno
coroner
Host
1 0
« Odpověď #4 kdy: 20. Únor, 2007, 17:27:29 »

Makrobiotik má být sice duševně vyrovnaný, ale zase se tolik nedivím, že se někdo může přihlásit do popravčí čety. Škoda, že to tady nejde...
Ještě že si to spamové hovado generuje nečeská jména. Aspoň vím, že si pod novým datumem zas nic nepřečtu.
Stejně mám dojem, že to bude nějaký zapšklý výživář, protože nač ten zájem zrovna o tyto stránky...? To se jinak na internetu zas tak moc nevidí, aby někdo kurvil stránky, které zajímají jen pár lidí.
Zaznamenáno
Peta
Host
0 0
« Odpověď #5 kdy: 21. Únor, 2007, 12:26:35 »

Coronere, bohuzel to asi nema nic spolecneho se strankami, ktere zajimaji pouze par lidi, ty spameri napadaji vse. Take me to hrozne stve. Neone, je nejaka obrana proti tomu Huh?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #6 kdy: 21. Únor, 2007, 13:39:53 »

Ano je, uz koncim se stehovanim do Prahy a usazuju se.. zitra rozchodim pocitac a dam to do poradku. Ten spam je tvoren automatickym robotem, neni to nic osobniho.
Zaznamenáno
coroner
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 21. Únor, 2007, 13:42:34 »

Já tomuhle po odborné stránce moc nehovím, ale existují stránky - např. oblíbená doktorka.cz, které si o útoky přímo koledují. Maximálně se tam ale objevují různé reinkarnace "Zkopaného", ale to se člověk aspoň mírně pobaví. Tohle mně připomíná docela cílený útok nějakého výživářského imbecila, který se spojil s nějakým počítačovým vopruzem.
Zaznamenáno
coroner
Host
0 0
« Odpověď #8 kdy: 21. Únor, 2007, 13:46:26 »

Tak vidím neone, že jsi z makrobiotiky dost slevil, když se stěhuješ do Prahy. Tady je poměrně dost nemakrobiotický vzduch...
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #9 kdy: 21. Únor, 2007, 14:17:26 »

Tak to mas pravdu a taky tu nevim o zadnem rozumnem zdroji vody. Ale verim ze s plynovym varicem a cistou makrobiotikou se to memu telu podari vyeliminovat Ty jses z Prahy coronere? Co takhle zajit na kus reci?
Zaznamenáno
Peta
Host
0 0
« Odpověď #10 kdy: 21. Únor, 2007, 14:23:34 »

Ja zavidela vsem sraz ve Zline a jsem pro udelat neco v Praze ! Vodu pouzivame v Praze z kohoutku, co se da delat.... a vzduch zalezi kde se nachazis, na okraji Prahy v blizkosti lesa je to v pohode. Horsi je centrum a silena spousta aut, tak to je fakt sila.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #11 kdy: 21. Únor, 2007, 14:32:09 »

Taky jsem pro sraz v Praze, založím novou diskuzi na tohle téma.
Zaznamenáno
coroner
Host
0 0
« Odpověď #12 kdy: 21. Únor, 2007, 20:42:04 »

No já bych neone, také nebyl proti pokecu, ale zase jsem starej dědek, kterej to má pár let do důchodu...
Kdyby se státní instituce, která mě zaměstnává, domákla nějakým nedopatřením, co si hřeje za hada na prsou, tak bych skončil jako nezaměstnaný, což si nemůžu dovolit. Zatím bych byl raději pouze "virtuální" realitou..., která se ovšem může objevit na nějaké mb sešlosti.
Třeba se někdy setkáme s bandaskama u pražských pramenů... Není jich zase tak málo, ačkoliv některé se musí skoro vydojovat - na první pohled také nebudí zrovna dvakrát důvěru, ale zatím jsem na jejich vodu neumřel.
Někdy není nad tu přírodní energii, ačkoliv to třeba s dusičnanama nemusí být zrovna ok.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #13 kdy: 09. Březen, 2007, 07:21:12 »

Spam vypadá, že je úspěšně vyřešen. Pokud by měl někdo zájem, tak mu rád pomůžu nasadit na jeho stránky jednoduchou, ale účinnou metodu, která nevyžaduje vyplňování captchy nebo něčeho podobně otravného.

Pro zájemce je to popsané zde:
http://php.vrana.cz/ochrana-formularu-proti-spamu. php
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení