Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: pálení žáhy  (Přečteno 1830 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Hani
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 16. Říjen, 2009, 22:19:52 »

Dobrý den, tak jsem začala s makrobiotikou a můžu říct, že se opravdu cítím lépe. Zatím tedy 14 dní a pozvolna. Zařadila jsem více celá zrna, kvašenou zeleninu a vynechala, nebo spíš silně omezila pečivo a mléčné výrobky. Jinak si myslím, že už předtím jsem jedla celkem zdravě, jen asi mnohem více mléčných výrobků a ovoce, než by bylo zdrávo. Jen mám jeden problém. Začala mě dost pálit žáha. Nevíte, čím by to mohlo být a v čem dělám chybu.
Moc děkuju za odpovědi.
Zaznamenáno
lenka
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 17. Říjen, 2009, 10:42:01 »

Ja myslim, ze prejidanim. Alespon me tento symptom provazel v pocatcich, kdyz jsem snedla vetsi mnozstvi jidla. Ono je to celkem normalni, ze vetsina lidi zpocatku ji vic nez by mela, protoze telo jeste neumi plne vyuzit polysacharidy a je stale zavisle na rychlych, jednoduchych cukrech. a tak ma clovek stale hlad... ale to se case zpravi :-) Mne na to paleni zahy pomahala umeboska.
Zaznamenáno

dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 11. Září, 2012, 13:45:09 »

Ahoj,
také bych to připsala překyselení organismu. A jasně když se dřív jedlo nezdravě, tak tělo si musí zvyknout na zdravé jídlo. I když určitě to známe všichni, když nám něco moc chutná, tak se toho nacpeme.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení