Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
Autor Téma: Nenápadné změny složení potravin  (Přečteno 7667 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Kaminek
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #30 kdy: 17. Leden, 2012, 23:55:50 »

Co je makrobiální sířidlo? Jen ze zvědavosti.. Wink
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #31 kdy: 18. Leden, 2012, 01:43:05 »

Co je makrobiální sířidlo? Jen ze zvědavosti.. Wink

Nevím zda to píši správně, asi je to Syřidlo mikrobiální , ale k jeho výrobě se nepoužívají živočišné produkty. Já jako vegetarián nemůžu jíst nic, v čem je nějaké maso. Bohužel už ho cpou i do tvarohu.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #32 kdy: 18. Leden, 2012, 18:42:33 »

Ahoj,
Rolande, ty jsi vegan nebo vegetarián? Jednou jsi v nějakém vláknu psal, že jsi vegan, proto se tě na to ptám.
Jarka
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #33 kdy: 19. Leden, 2012, 07:45:00 »

Ahoj,
Rolande, ty jsi vegan nebo vegetarián? Jednou jsi v nějakém vláknu psal, že jsi vegan, proto se tě na to ptám.
Jarka

Nejsem vegan, nejím maso, vajíčka, nic co tyle věci obsahuje, nepiji, nekouřím,neberu drogy, nekradu, nepodvádím, nemarodím, cvičím, medituji, takže podle dnešních měřítek nejsem z této planety  Very Happy Jak to nazvat, nevím  Cool Jo abych nezapoměl, také jsem se osvobodil od televize. Embarrassed
« Poslední změna: 19. Leden, 2012, 07:50:30 od Roland3 » Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #34 kdy: 19. Leden, 2012, 11:36:36 »

Ahoj Rolande,
abych řekla pravdu, nevyznám se v tobě nějak. Vegani nejí nic živočišného a odmítají i oblečení ze zvířat. Takže ty jíš jen mléčné výrobky pro zachování bílkovin, když píšeš, že nejíš maso ani vajíčka. Snad mi to nějak ostatní trochu přiblíží, nějak se v tom nevyznám. Vegetariáni nejí maso, ale vegani nic živočišného. Proto jsem z toho zmatená, co ty vlastně jsi.
Jarka
Zaznamenáno
midsummer
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #35 kdy: 19. Leden, 2012, 12:07:38 »

A není to jednoo? Já myslím, že není nutné se zařadit striktně do nějaké škatulky, ať už vegan, vegetarián, makrobiotik, aj. Já bych třeba o sobě nikdy neřekla, že jsem makrobio - a to ani v období, kdy MB dodržuji opravdu důsledně.
Zaznamenáno

To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, když přestanou mít strach.
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #36 kdy: 19. Leden, 2012, 12:21:51 »

Ahoj Rolande,
abych řekla pravdu, nevyznám se v tobě nějak. Vegani nejí nic živočišného a odmítají i oblečení ze zvířat. Takže ty jíš jen mléčné výrobky pro zachování bílkovin, když píšeš, že nejíš maso ani vajíčka. Snad mi to nějak ostatní trochu přiblíží, nějak se v tom nevyznám. Vegetariáni nejí maso, ale vegani nic živočišného. Proto jsem z toho zmatená, co ty vlastně jsi.
Jarka
Nejím nic, kvůli čemu musí umřít nějaké zvíře. To je celé. Kvůli mléku krávu nikdo zabíjet nebude, tedy doufám že ne Grin Grin Grin Pro puntičkáře-vejce je zárodek života, neřeším zda oplodněné či ne. Jo a taky nejím sýr, takže nevím jak se tyhle jmenují  Grin Grin Ale mě je to fakt jedno, nijak o tyhle škatulky nemám zájem :-) ale jakou to má návaznost na Nenápadné změny složení potravin -fakt netuším  Grin

Ono to má stejně pěknou posloupnost. Člověk si přestane plnit břicho mrtvolama a přestane být hřbitov zvířat. Pak se trošku vyčistí a už bloumá po nějakém dalším očistném prostředku tak vyřadí sýr. Pak mléko, cukr a sůl atd. Nakonec skončí třeba zde, na tomhle fóru.......... Very Happy Tongue brokolice rice eat
« Poslední změna: 19. Leden, 2012, 12:26:35 od Roland3 » Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #37 kdy: 19. Leden, 2012, 12:41:54 »

Nejím nic, kvůli čemu musí umřít nějaké zvíře

Tak že ta kráva se nenarodila pro Tebe? ....Vlastně ona vůbec neumře,nikdy.... Leda že by umřela pro někoho jiného? ... jo a nebo je nesmrtelná,myslím ta kráva... 
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #38 kdy: 19. Leden, 2012, 13:33:51 »

Ahoj,
já jsem už původně nechtěla psát, protože se nám diskuse takhle posune jinam, než by měla, ale nedá mi to. Já nechci škatulkování po vás, ať si dělá každý, co chce, ale když se někdo toto učí, co kdo jí a musí to někde napsat/říci, co jí MB, co vegani, co vegetariáni, atd ty směry, tak snad stojí o to, aby to uměl říci. Nemyslím teď nikoho z nás, ale obecně. Jestli mě někdo chápete.
Na nikoho nemířím, řekla jsem to všeobecně.
Někdo snad jistě pochopí. Prostě utřídit si slova.
Jarka
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #39 kdy: 19. Leden, 2012, 13:49:10 »

Nejím nic, kvůli čemu musí umřít nějaké zvíře

Tak že ta kráva se nenarodila pro Tebe? ....Vlastně ona vůbec neumře,nikdy.... Leda že by umřela pro někoho jiného? ... jo a nebo je nesmrtelná,myslím ta kráva... 

Co ? abych mohl mít mléko stačí podojit krávu. Abych mohl jíst maso, musím zvíře zabít. To je malilinko rozdíl ne ? Jak dlouho kráva žije s tím nemá co dělat. Ona neumře proto, že dává mléko.  Já si vždy vzpomenu, jak naši v Kristu vychovaní spoluobčané, když zasednou ke štědrovečerní večeři a přejí si hodně lásky a štěstí nad mrtvolou nějakého zvířete. Panečku to budou mít štěstí.  Jen si představ, že nás bude kolonizovat nějaký vyspělejší druh a tvoje dítě si zařízne k večeři a budou si navzájem nad jeho mrtvolou přát štěstí a lásku. Úžasné. A když se ozveš, tak tě ještě budou poučovat, že je to tak správně a pod.  Umřít přeci bolí jen člověka, zvířata skáčou radostí, že je někdo sežere. Tak já si radši dám flákotu sóji  Very Happy Wink Smiley I na štědrej den.

« Poslední změna: 19. Leden, 2012, 13:53:29 od Roland3 » Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
2 0
« Odpověď #40 kdy: 19. Leden, 2012, 16:07:33 »

Co ? abych mohl mít mléko stačí podojit krávu. Abych mohl jíst maso, musím zvíře zabít

Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?,

Abys mohl podojit,krávu musíš porodit...protože jsi mlsná koza....Kdybys mléko nepil,kráva se nemusí narodit...
Utrpení není pouze smrt na talíři,ale také charakter lidské sobeckosti rozhodnout pro svůojé onanistickou labužnickou (nelidskou) pozici sát krávské mléko.Tak vznikne život krávy... pak už se jen dívaš jak kráva umírá...
Sobeckost je duální tak jako se držet flašky kravského mléka...
Pokud vnímáš soucitně Karmu a miluješ všechny živé bytosti...je vše v pořádku...
Nechápeš li příčiny a následky na tomto jednoduchém případu,pak je mě líto té krávy...nikoliv Tebe....
Zaznamenáno
lesnenka
Full Member

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #41 kdy: 19. Leden, 2012, 17:16:25 »

Nejak se  mi zda zapominate na to telatko...
Samozrejme, ze se musi nejdriv narodit ta krava, kterou chcete dojit, ale dalsi podminkou je pripravit ji o to cerstve narozene tele.
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
2 0
« Odpověď #42 kdy: 19. Leden, 2012, 18:12:33 »

Ano na telátko jsem zapomněl...bohužel dualita a následek krást mléko zabíjí stejnou silou, jako pojídání masa...
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #43 kdy: 19. Leden, 2012, 21:07:43 »

A pocitam kdyz to telatko je samecek, tak jich vetsina skonci na taliri. Takze nejake moralizovani...
Zaznamenáno

lesnenka
Full Member

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #44 kdy: 19. Leden, 2012, 21:36:29 »

Ano, v souvislosti s timto jsem si vzpomnela na uz drive precteny clanek

http://www.celysvet.cz/n1343-odkud-pochazi-mleko--zivot-jedne-kravy-.php
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  

Skočit na: