Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Hledam sikovneho stolare, zednika, podlahare, topenare,..  (Přečteno 4182 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Ondrej
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 19. Říjen, 2009, 18:02:48 »

Do nové rubriky bych rád přispěl poptávkou po šikovném stolaři, zedníkovi, obkladači, topenáři, podlaháři, elektrikáři apod.. Chtěl bych se s vámi zkontaktovat, protože plánujeme nějaké rekonstrukce a je mi sympatická makro strava (zbytky salámů bych po řemeslnících nechtěl uklízet  Wink )
Zaznamenáno
remeslo.hajek
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 03. Leden, 2010, 16:17:24 »

Dobrý den,

mám zájem o Vaši nabídku.Provádím zednické práce.

Hezký den přeje

Petr Hájek

mobil:774 979 569
Zaznamenáno
Ondrej
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 03. Leden, 2010, 19:45:18 »

No prima, kus práce jsme dělat začali a za 2 týdny pokračujeme v další větší akci.
Ideálně od Opavy.
Zaznamenáno
karelz
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 09. Leden, 2010, 15:28:42 »

nabizim nase sluzby. provadime rekonstrukce a opravy bytovych a nebytovych prostor.  radi bychom pomohli tel. 776344539 
Zaznamenáno
Ondrej
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 23. Leden, 2010, 13:55:52 »

Tak prozatím s rekonstrukcí pomáhají nemakrouši Grin A brzy přijde na řadu koupelna..

K tomu ještě zvažuji stavbu hlíněného domku. Pokud by to zaujalo někoho ze severní moravy nebo má s tím někdo vlastní zkušenosti (odkudkoliv), rád se seznámím a podebatuji.
Zaznamenáno
Marek Kadlec
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #5 kdy: 26. Leden, 2010, 12:58:02 »

Dobrý den pokud scháníte podlaháře tak se nebízím. Jsme firma z Opavy, děláme po celé republice. Tak pokud byste měl zájem o naše služby ozvěte se. Můj email je jarek.vavrinek@seznam.cz, tel. 723 944 345. Smiley
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #6 kdy: 23. Únor, 2010, 17:12:31 »

Scháním nějakého vodáka, potřeboval bych na jaře dodělat vodu na chatě, abych tam mohl bydlet, protože kdysi jeden vodák to tam nedodělal, a jelikož tam je septik, je to tam jako močuvka, né zas tak hrozný to není  Grin, ale je třeba dodělat záchod a sprchu. místo pro sprchu je třeba ještě vydláždit, takže bych potřeboval někoho moc šikovnýho. Jo a taky přidělat bojler. Pokud je někdo ze severních Čech, může mě kontaktovat na giorgino@email.cz  Viděl bych to na první polovinu dubna.

Jirka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení