Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: hory, lesy, hlbociny  (Přečteno 1963 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Phoenix
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 20. Říjen, 2009, 11:15:20 »

Ake hory mate radi? Dubove, bukove, ihlicnate, hlboke, presvitajuce svetlom, jesenne, jarne, letne, zimne...?  Srdce

Dnes rano mi v mysli velmi silne vyvstali Tatry a to prave v spojeni so zelanim, s posilnenim, pozeram na hory z okna svojej izby a citim sa na prahu, uz uz vkrocit. Kam chodite vy do hor? Vacsinu casu travim v Cechach a ceske hory nepoznam, ak mate tipy na nejake pekne, zaujmave miesta, podelte sa s nimi prosim :-)

Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 20. Říjen, 2009, 11:26:57 »

Vsechny jsou nadherne Smiley

http://www.theglobaltrip.com/tgt_v3/photos/wouldyou/
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 22. Srpen, 2013, 18:13:37 »

Ahoj,
když jsme ještě jezdili k babičce do Nestánic -  okres Vodňany - nedaleko se nachází i Lomec, poutní místo, tak jsem byla pořád vlese, vyběhla jsem z domu rovnou do lesa. Je mi jedno, kdybych šla s někým do lesa, ať je to jehličnatý nebo listnatý. Vše bylo hezké. Dnes ale bych se bána bydlet na samotě. Přece jen v roce 1985 byla jiná doba, říkají rodiče. Teď ani oni by nechtěli bydlet na samotě.
Byly tovšak nezapomenutelné prázdniny, když jsme je jako děti trávily s babičkou, chodila jsem s ní poklízet králíky a slepice a měli v boudě psy. Jakmile jsme je pustili, utekli do lesa. To jsme se s babičkou mohly uřvat a upískat. Než přišli, to byla doba. Oplocení tam nebylo žádné.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení