Stran: 1 ... 8 9 [10]
  Tisk  
Autor Téma: Představte se - Uvítání nových členů  (Přečteno 24017 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Lenulka1
Newbie
*

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #135 kdy: 07. Leden, 2014, 15:38:08 »

Ahoj,
jmenuju se Lenka a bydlím v blízkosti Karlových Varů. S makrobiotikou začínám. Sice mám už 23 let doma knihu od p. Průchové Život místo živoření a nově od Kushiho Makrobiotická cesta. Knihu od paní Průchové jsem dostala od mojí první lektorky jogy. Kolem makrobiotiky jsem neustále tak nějak kličkovala - vegetariánství, vitariánství občas jsem uvařila něco podle makrobiotiky, ale spíše pro zpestření. Joga a životní styl mě tak nějak posouvá stále blíže k MB, tak jsem si řekla a dost kličkování. Je to tedy ale opravdu věda. Dává mi to zabrat. Jen zjišťuji, že jsem poněkud hladová. Buď dělám někde začátečnickou chybu (nevyvážené energie), nebo to je pouze tím přechodem na MB. Mrzí mě, že tady v okolí nejsou žádné přednášky a kurzy.
To že na mě všichni v práci koukají jako na exota ohledně stravování, protože už 7 let nechodím na obědy a nosím si své krabičky a neustále vysvětlovat své důvody a ty také obhajovat a čelit útokům, jsem si už zvykla. Ale já se nedám  z131
Tak to by snad už pro začátek pro představení stačilo, že  Grin.
Přeji všem krásné dny  47
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #136 kdy: 11. Leden, 2014, 02:08:55 »

Jo, Kachi, přednášky Roye a jeho knížka mě taky moc zaujaly.
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #137 kdy: 03. Březen, 2014, 19:42:32 »

Zkusme zastavit tu válku na Krymu,ať není.. ! Co se děje, copak tam nemají rozum v hlavě. Sad To přece nejde  a nesmí tak být !! Co s tím? Modlit se,jen si přát mír...? Že by jejich míra konzumace masa přesáhla kritický bod a stali se z nich dravci?  Babička byla na dovolený v ruském Soči, na Jaltě na Krymu a prý nádhera !! Taky bych se tam někdy podíval... ale o to teď nejde. - Kéž zapomenou na zbraně! Smiley Prosím vesmír za všechny.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #138 kdy: 04. Březen, 2014, 07:30:30 »

Ahoj,
na telvizi nekoukám, jak jsem se zmínila, ale od rodičů to slyším, anebo aby neřekli, že neposlouchám, tak občas chvíli, ale jakoby na půl ucha. Je to hrůza. Válka je hrozně jangový stav, no ale jestli jí tolik masa, to se nedá takhle říct, i když by to do sebe zapadlo, co tu Radek napsal.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 8 9 [10]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení