Stran: 1 [2] 3 4 ... 17
  Tisk  
Autor Téma: Facebook  (Přečteno 30950 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #15 kdy: 13. Leden, 2010, 09:12:49 »

Rozhodl jsem se, ze kdykoli dam status na Facebook, tak jej dam i sem, takze zacinam.

Emoce, které vás oslabují, vycházejí ze strachu; emoce, které vás posilují, z lásky ~ Miguel Ruiz, Čtyři dohody
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #16 kdy: 13. Leden, 2010, 17:04:12 »

Věděli jste,že pumpou krevního oběhu není srdce,ale plíce(bránice)?Srdce je takový ventil,výhybka.Svaly bránice máte pod kontrolou,můžete tak hlubokým dýcháním podpořit krevní oběh,lymfatický systém,vylučování odpadů.Zkuste si častěji vzpomenou na hluboké dýchání během dne a provozujte jej ;-)

Já se o této převracené logice, kde plíce jsou pravou pumpou krve, dozvídám až dnes. A možná se naprosto pletu, proto mne kdyžtak opravte, pokud někdo zná dobře anatomii.
« Poslední změna: 13. Leden, 2010, 17:59:47 od neon » Zaznamenáno
Feri_01
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #17 kdy: 13. Leden, 2010, 17:50:41 »

no v srdci je svalovina-srdcová a tá je pumpou, bránica je dýchací sval, z bio mám 1 ale keď vie niekto viac tak nech povie
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #18 kdy: 13. Leden, 2010, 17:58:36 »

Bránice dělí trup na dvě patra, je to vláknitá kupole, polotuhá, obepnutá svaly, připevněnými ze spodní strany. Tato kupole kryje játra, žaludek, slezinu, slinivku, střeva a jiné vnitřnosti. Je to se srdcem jeden z nejsilnějších svalů v celém našem těle. Je známo, že bránice působí jako pumpa krevního oběhu.
http://www.volny.cz/m-musil/ujd.htm

Professor Arnold Ehret described that the lungs are a pump (they actually move the blood and lymph) and the heart is the valve that is stimulated by the flow.
Zaznamenáno
Feri_01
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #19 kdy: 13. Leden, 2010, 18:01:41 »

potom ako je možné, že keď sa ti zastaví dýchanie (napr. pri nejakej dopravnej nehode) tak srdce ešte pumpuje krv a nezastaví sa, nemusí sa zastaviť?
Zaznamenáno
Bystromila
Host
0 0
« Odpověď #20 kdy: 13. Leden, 2010, 18:03:46 »

Srdce je autonomní orgán, tzn. že je schopné pracovat nezávisle na ostatních orgánech, dokonce i mimo tělo.
Zaznamenáno
Feri_01
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #21 kdy: 13. Leden, 2010, 18:14:35 »

Ja len dodám, že sa deje pomocou Hissovho mostíka z ktorého vychádzajú Purkyňove vlákna takže srdce si samo dáva príkazy na prácu.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #22 kdy: 14. Leden, 2010, 07:10:42 »

Všichni si myslíme, že nás druzí posuzují stejně, jako se posuzujeme my sami, ale tak tomu není. ~ Miguel Ruiz, Čtyři dohody
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #23 kdy: 14. Leden, 2010, 11:24:09 »

Tak co bylo dnes dobrého na snídani? :-)
Já zatím nic, přepísk jsem to včera navečer...
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #24 kdy: 14. Leden, 2010, 12:38:04 »

Nesledujte zprávy v komerčních televizích,rádiu,čtěte nezávislé informační zdroje.Už vám dálo něco sledování zpráv na Nově, ČT1, Primě?K čemu ta spousta negací,jak se všechno pos..lo,koho kde zabili,okradli,jaká na nás útočí chřipka,nehledě na manipulaci stupidní reklamou.Myšlenka tvoří realitu.Nenechávejte v sobě zasít semínka strachu.Mysleme pozitivně,s láskou,tvořme nádheru každou naší myšlenkou,radujme se!
« Poslední změna: 14. Leden, 2010, 13:35:15 od neon » Zaznamenáno
Andrea
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #25 kdy: 14. Leden, 2010, 13:16:24 »

Zprávy si nepouštím, TV skoro nesleduju. Zato koukám (hlavně teď) na stromy, krmím ptačí "havěť" a je mi tak nějak krásno. Reklama je nejspíš od slova klamati a tak pokud nějaká probíhá (v práci jede rádio od rána), nechám ji odběhnout bez stopy v mé mysli. Neboť vše, na co pomyslíš, se Ti zhmotní.  Wink  Na všem a na všech je něco krásného a já, nenapravitelný optimista a blázínek hopsám z práce přes bariéry sněhu a usmívám se na nasupený lidi. Prostě pohoda jazz  z131
Zaznamenáno

neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #26 kdy: 15. Leden, 2010, 11:52:07 »

Věci se nemění. Jen vy se na ně díváte jinak. ~ Carlos Castaneda
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #27 kdy: 16. Leden, 2010, 12:00:29 »

50x kousat každé sousto vede k dobrému zdraví, 100x kousejte pokud jste nemocní a 200x vás povede cestou duchovního rozvoje. ~ Kushi (volně parafrázováno)

Makrobiotika nebude bez kousání ani fungovat.

A na druhou stranu, ať jíte jakékoli jídlo,tak pokud ho dobře prosliníte/pokoušete, tak jej tělo o to lépe zpracuje.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #28 kdy: 18. Leden, 2010, 07:41:15 »

Člověk prochází přítomností se zavázanýma očima. Smí pouze tušit a hádat, co vlastně žije. Teprve později mu odvážou šátek z očí a on, pohlédnuv na minulost, zjistí, co žil a jaký to mělo smysl. ~ Milan Kundera: Směšné lásky
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #29 kdy: 18. Leden, 2010, 23:00:10 »

Trápení vyživuje vaše ego - to je důvod, proč vidíte tolik utrápených lidí na světě. Hlavním bodem je zde ego. ~ Osho
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 ... 17
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení