Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: VLOCKOVACE - Nabidka hromadne objednavky  (Přečteno 9732 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Ondrej
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 01. Prosinec, 2009, 19:51:00 »

Je nás tedy více nezkušených, tak se nebudu bát přihodit další základní dotaz - je možné si nastavit velikost vloček nebo to funguje tak, že to tím vločkovačem proženu ještě jednou, pokud je budu chtít jemnější?

Udělejte prosím někdo video, jak to funguje a pošlete to sem fórum Wink Když jsem kupoval nedávno mini-notebook, taky jsem si na youtube prohlédl instruktážní video  Grin
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #16 kdy: 01. Prosinec, 2009, 22:08:20 »

ano, jde nastavit velikost vlocek - ty valecky se daji blize ci dale od sebe.

z orisku to vlocky neudela, spis je to namele  Grin
Zaznamenáno
sokolenka
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #17 kdy: 02. Prosinec, 2009, 20:04:34 »

trochu jsem si už zjišťovala, koukala jsem na v Česku dostupné stroje, i elektrické i v kombinaci na mletí mouky, mají tam i video... tenhle by se mi líbil tou cenou, hlásím se předběžně, děkuji.
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #18 kdy: 03. Prosinec, 2009, 10:52:18 »

Ahoj, dejte mi prosim vedet, kdo mate zajem do konce tydne. At to stacime vcas objednat a jeste vsem dorucit. diky.
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #19 kdy: 07. Prosinec, 2009, 13:39:31 »

ahoj Mate jeste nekdo zajem? Chteli bychom je objednat. Diky.
Zaznamenáno
Calendula
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #20 kdy: 05. Leden, 2010, 18:23:06 »

Pěkně zdravím, bohužel jsem objevila vaši možnost hromadné objednávky už pozdě. Prosím vás, byla by možnost, že ještě někdy v budoucnu budete hromadně objednávat vločkovače? V tom případě bych měla zájem. Mám z Německa mlýnek na obilí, který vyšel podstatně levněji než v Čechách, ovšem doprava mě stála cca 1000.- Kč. Kdyby ještě někdo měl zájem, můžeme objednat vločkovače, či pro zájemce mlýnek/ky společně a ušetřit na dopravě. Objednávku klidně zajistím, nebo se k někomu připojím.
Nespěchám.
Zaznamenáno
lesou
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

281627078
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #21 kdy: 15. Leden, 2010, 12:28:14 »

Ahoj, tak budu prvni, kdo tu verejne zapeje chvalu na Nenu za vyber a objednani vlockovace - je to opravdu vyborna vec, kdo nad nim stale uvazujete, velmi doporucuju! I kdyz jsme jej porizovali hlavne kvuli zdravi, tak jsem prekvapena chuti tech vlocek, srovnani s tim nastrouhanym jablkem neni vubec nadnesene.. u prvni kase se me manzel ptal, jestli jsem do ni dala kakao Rofl Rofl Rofl
« Poslední změna: 15. Leden, 2010, 20:06:36 od lesou » Zaznamenáno
Calendula
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #22 kdy: 10. Únor, 2010, 16:43:14 »

děkuju za reakci a nabídku vločkovače. ale přiznávám, že je to pro mě velký obnos, takže ještě počkám, až ušetřím, nebo se poohlédnu po levnějším. ale těším se, protože moje děti milujou všechny kaše, nejvíc ovesnou...
prosím nemáte někdo zkušenost s vločkovačem FlicFloc?
http://internetovy-obchod.msbox.cz/flicfloc-vlockovac/f-3-s-92-dp-41304/
samozřejmě není tak pěkný, ale ta cena... trochu se obávám, že se to tam nastavuje automaticky podle velikosti zrna, aby právě v tom nebyl nějaký problém.
Zaznamenáno
IrCe
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #23 kdy: 28. Únor, 2010, 23:18:36 »

Ahoj Calendulo, i já bych si vločkovač ráda pořídila. Pokud budeš objednávat, tak se přidám. Také jsem zjistila až pozdě, že tu probíhá hromadná objednávka. IrCe
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #24 kdy: 17. Březen, 2010, 18:05:02 »

Snad se Paulina nebude zlobit, ale zde je její recenze na tento vločkovač.
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #25 kdy: 17. Březen, 2010, 18:27:59 »

Napadlo mě - vzhledem k tomu, že neustále dostávám dotazy, zda budeme pro velký úspěch ještě objednávat vločkovače - tak pokud by někdo měl zájem, napište mi a když se  mi sejde dostatek objednávek, tak bychom je zase objednali.  Kyticka
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #26 kdy: 17. Březen, 2010, 18:28:58 »

nezlobím se  Wink A stojím si za tím, že je to úžasná věcička!
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #27 kdy: 17. Březen, 2010, 20:11:24 »

souhlasim s paulinou, taky jsme si jeden poridili a vlockujeme temer kazdy den.
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #28 kdy: 17. Březen, 2010, 20:15:34 »

mám dotaz:

řekněme že budu vločkovat špaldu a projedu ji 2-3x - bude z toho mouka na chleba nebo na palačinky?

pauli, zajímala by mě ta kroupová kaše. kroupy předem namáčíš, nebo rovnou meleš a už vaříš? to je ale pak spíš tzv. instatní kaše, ne? desetiminovka? nebo to vaříš hodinu?

no, jestli to splní i funkci mlýnku na mouku, tak bych měl zájem. ještě by to chtělo nějakou pec   Very Happy
« Poslední změna: 17. Březen, 2010, 20:31:21 od giorgino » Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #29 kdy: 17. Březen, 2010, 20:31:08 »

Giorgino, par radku prelozenych z nemeckeho letaku. mouka je mouka, vlocky jsou vlocky. jemne vlocky mohou byt castecne pouzity jako mouka.

VLOČKOVAČ - návod k použití
Vysoce kvalitní vločkovač německé firmy ESCHENFELDER byl vyvinut jako velmi účinný kuchyňský nástroj se zřetelem na ekologické cítění. Zakoupením stolního vločkovače si můžete kdykoliv připravit čerstvou, nutričně bohatou zásobu různých obilných vloček, které obohatí Váš jídelníček. Nemusíte již déle používat tepelně opracované, mnohdy méně výživné komerční vločky.
Velkou výhodou mechanického vločkování je, že při vlastním procesu nedochází ke zbytečnému rozdrcení či mletí zrn, využívá se procesu prasknutí zrna. Takto připravené vločky mohou zlepšit střevní peristaltiku a vlastní zažívání.
Vločkovač můžete používat na všechny druhy obilovin (kromě kukuřice). Rovněž lze vločkovat i předem zvlhčená zrna (krátce namočená, na cedníku okapaná a vyschlá), čímž se docílí efektu jemnějších vloček (např. pšenice). Různá olejnatá semena, jako je mák, lněná a sezamská semínka lze úspěšně použít. Pro přípravu čajů či kořeněných pokrmů lze obohatit své kuchařské dovednosti vločkami z anýzu, fenyklu, kmínu apod.
Obilné vločky mohou být použity jako náhrada za mouku nebo škrob k zahuštění polévek, omáček, dále k přípravě obilných kaší, lívanců, pro pečení, s tím že jde nyní o celá zrna.
Pro pečení, v těstě mohou být obsaženy až z 50 %, bez toho aby ovlivnily proces pečení chleba, placek či koláčů. Můžete tak vytvořit vynikající křehce křupavé placky různých chutí - sladké, kořeněné, s ořechy nebo sušeným ovocem. Při využití pohanky, budou Vaše placky extra křupavé.

Základní recept na koláč/placku:
250 g pšeničných vloček, 250 g rýžových vloček, sůl, koření.
Smíchejte suché ingredience, poté přidejte půl litru vody. Rozetřete na vymazaný plech, pečte 20-30 minut při 160 °C. Vhodné je před pečením okraje těsta uhladit, aby nedocházelo ke snadnému připalovaní tenkých vrstev. Tento jednoduchý recept může být obměněn různými druhy vloček, přičemž polovina by měla být pšeničných vloček.

Důležité upozornění:
Při zpracování předem namočených nebo olejnatých surovin, surovinu před vlastním vločkováním nejprve řádně usušte, ať nedojde k poničení strojku, zejména pak dřevěné části vodou. Rovněž tak dbejte, aby strojek byl po celou dobu na suchém místě.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení