Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Jak stahovat videa  (Přečteno 2786 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
romanS
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 15. Prosinec, 2009, 15:35:29 »

Ahoj Neone
Mám dotaz na všecky ty videa co tu prezentuješ. Nejsem schopem s mým připojením to prohlídnout. Lze to "nějak" postahovat a poukládat? Jestli je to debilní otázka, tak mě omluv.
Dík

P.S.: Pojmem všecky míním z celého fóra.....
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 15. Prosinec, 2009, 15:46:14 »

To bude zalezet jak ktere. Napr. youtube videa jdou stahovat:

Návod jak stáhnout video z youtube přímo ve formátu avi

Ale vetsinou se k nim nedaji z youtube stahnout titulky (pokud u nich v originale jsou).
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 16. Prosinec, 2009, 16:37:13 »

Takže čiste teoreticky, by bylo možné stahovatelná videa někam ukládat a pak jednou za čas si to z tohoto místa postahovat.
Pravděpodobně jsem jediný, kdo tohle "řeší". Ostatní mají asi nadupaný spojení.....
 Roll Eyes
Zaznamenáno
agarek
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 16. Prosinec, 2009, 23:57:43 »

Pokud používáš prohlížeč Firefox, tak mě se osvědčilo stáhnutí doplňku DownloadHelper. Po nainstalování doplňku a restartování Firefoxu se objeví nahoře v liště ikonka, pokud najedeš na stránku s videem nebo fotkama tak se, podle mě, diskrétně rozbliká. Stačí kliknout a nabídne stáhnutí do pc. Neříkám že jdou vždy úplně všechny videa, ale kolikrát mi jdou i taková co mi jinak nešly. Ale nejsem žádný IT odborník, určitě jsou i vychytanější možnosti.
https://addons.mozilla.org/cs/firefox/addon/3006
    Nedávno jsem náhodou navštívil jakýsi kurz a to jsem teprve čučel, jací jsou informatici hračičkové. Nic si z toho nepamatuju, myslím ty technické postupy co nás tam učili, kdo si to má za jedno ukázání zapomatovat, ale zážitek, vidět co umí odborníci a jak si umí s technikou vyhrát, když už to dělají, to byl. Smiley Jak se říká, když už něco dělám, tak pořádně. Tam jsem z toho takový pocit měl.
    Interaktivní tabule, výuka formou zábavných videí, hudby, hlasovací zařízení..... To jsem zase musel jednou uznat, že se mi líbilo nechat se hýčkat technikou a sledovat zapálené  odborníky při práci.
« Poslední změna: 17. Prosinec, 2009, 01:46:41 od agarek » Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 17. Prosinec, 2009, 06:02:08 »

agarku
jsem taky jenom obyč. uživatel a mám internet přes mobil. operátora /pomalejší neexistuje/. Pro mě by bylo nejlepší, kdyby všecky dobrý videa byly někým, kdo to umí, na nějaké stránce uložený, a až bych se jednou za čas dostal k pořádnýmu stroji, strčil bych do něj flešku a stáhnul si to.
Mě by se líbilo, kdyby ty zajímavý filmy a záznamy byly na jednom fleku a ne rozházený po celým fóru. Kdo to má pak zpětně hledat, že?
 Smiley
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení