Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Ajka  (Přečteno 5373 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Ajka
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #15 kdy: 08. Září, 2010, 16:02:51 »

Ahojky, dlouho jsem sem nepsala.. Bohužel nemám nejlepší zprávy..  Roll Eyes Přes prázdniny jsem mb různě šidila, měla jsem stavy, kdy jsem dodržovala stritně a stavy, kdy jsem vždycky ujela a nebo jsem jela úplně špatně... Pak se k tomu přidružili problémy (nejspíš odvděčení za to moje jezení..) a teď ode dneška začínám zase znovu, pěkně od začátku.. Byla jsem za p. Zerzánovou a mám trochu problémy se štítnou žlázou a se stěnou tenkého střeva.. Dostala jsem na to nějaká homeopatika a mám se držet striktní mb.. Teď navíc mě začalo bolet v krku, myslím, že je to tím, jak jsem jedla, achjo  Roll Eyes Tak teď začínám odznova a doufám, že brzy budu oka.. Jinak ještě mám takový dotaz ohledně jídla.. Ráno v 6:30 jím kaši, pak si s sebou beru kaši v krabičce do školy na svačinu o půl 10, o půl 2 mám oběd (chodím do vegetariánské jídelny - mám obědy bez mléč. výrobků, masa, cukru apod..), pak příjdu domů a cca v 16 h. mám svačinku a pak okolo 18-19 h. mám večeři. Je to ok? Já nejsem schopná jíst jen 3 hlavní jídla, mám vždycky hrozný hlad.. A jsem schopná třeba celé dny nepít a to asi taky není dobré.. Budu se muset trochu do toho pití nutit  Embarrassed
Jinak začala jsem cvičit doma, běhat, jezdit na kole, chodit na procházky apod.. abych pořád jen neseděla u toho učení.. Snažím zhubnout (to, co jsem nabrala za prázdniny) a zformovat bříško Smiley
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 09. Září, 2010, 11:11:54 »

Jen do 3 hlavních jídel se nenuť, proč? Mně se zdá, že to máš hezky rozvrhnutý, já osobně bych to bez jídla 5x denně taky nedávala.
Hlavně myslet pozitivně a nestresovat se.. Držím palce a přeju silnou vůli! Smiley
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení