Stran: 1 ... 9 10 [11] 12
  Tisk  
Autor Téma: z rakwe ven!  (Přečteno 22099 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #150 kdy: 18. Duben, 2010, 13:36:21 »

Mě to ještě jeden krišňák vysvětloval tak, že Krišna (Stvořitel) udělal člověka a krávu jako neoddělitelnou jednotku - mělo by to tak být asi popsáno v Gítách.
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #151 kdy: 18. Duben, 2010, 16:19:06 »

A Rakwi nemohla bys tu lzicku tedy proste jen pouzivat jako ozdobu?

Neone docela by me zajimalo jak na to prisli, asi bych se mohla zeptat sve hinduisticke kamaradky.
Zaznamenáno

rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #152 kdy: 18. Duben, 2010, 21:50:12 »

lžíce, co se s ní nedá jíst je docela na houby, ne?
jsem prakticky založený člověk a  nesnáším krámy, který k ničemu nejsou..spíš než na ozdobu s ní třeba budu míchat barvy nebo tak...
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #153 kdy: 28. Duben, 2010, 07:53:22 »

včera se probudím a mám nezkrotitelné nutkání vyběhnout ven a pořádně se nadýchat čerstvého vzduchu..
tak jsem to udělala a po strašně dlouhé době jsem běžela..(popoběhnutí na autobus se nedá počítat jako běh)
oběhla jsem pár bloků a dýchala jako šílená..byl krásný chladivý vzduch..
no a dneska jsem šla zase,
doufám, že se mi i zítra bude chtít..

jinak nálada nic moc..asi mi ze školy praskne hlava a osedím si zadek tak, že z něj budu mít placku..
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #154 kdy: 01. Květen, 2010, 18:38:23 »

chichi, zklamu tě, ale zadek má tendenci se přílišným sezením spíše podobat kouli než placce ;-)

Co jinak? Už je to za tebou nebo ještě finální studijní cílová rovinka v tomhle zkouškovým?
« Poslední změna: 03. Květen, 2010, 11:56:40 od paulina » Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #155 kdy: 13. Květen, 2010, 16:48:24 »

Nestíhám chodit ani sem..to myslím dostatečně reprezentuje můj nedostatek času..
nesnáším ten spěch..
jeden učitel ze střední pořád říkal: doba je turbulentní!
a měl pravdu
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #156 kdy: 13. Květen, 2010, 17:49:50 »

Dneska taky nic nestíhám... vstával v 15 hod. a za pár hodin jdu zase spát.
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #157 kdy: 25. Červenec, 2010, 12:21:26 »

dobrý den, zdravím vás všechny!

Je tomu již několik týdnů, co jsem navštívila tyto zelené makrobiostránky, ale vzhledem k tomu, že dobří holubi se vracejí,

(můj drahý děd je holubář a ze zkušenosti vím, že i ten nejlepší poštovní holub někdy zabloudí, ale to naštěstí jen velice zřídkakdy, zato nikdy se vám nestane, abyste neměli na šňůrách posrané prádlo, to zase o holubech ví babička má neméně drahá)

nikoho jistě nepřekvapí, že i já jsem se opět přišla podívat a poptat se, co je nového..

Takže, co je nového? Kdo umřel, kdo se narodil, kdo si koho vzal, zdali pak se někdo rozvádí, kdo koho zavraždil, kdo se zamiloval a kdo se odmiloval, kdo koho má rád, kdo se s kým pohádal, kdo jedl dobře a kdo hřešil a dal si v parnu zmrzlinu, kdo má dobrou náladu a kdo depresi, kdo se opálil a kdo si zapomněl krém, zda byl někdo na dovolené a jak se mu to líbilo? kdo je veselý, komu je smutno, co nejkrásnějšího kdo zažil a komu běhá mráz po zádech, kdo je v jednom kole a kdo je lenoch, kdo co může a kdo nesmí?Kdo je šťastný a proč?

všechno mě zajímá!
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #158 kdy: 25. Červenec, 2010, 15:00:42 »

Spalený (nenamazal), spokojený, sportující, na pole občas chodící.. ale ty vedra byly příšerné.. teď je konečně dýchatelno.

Jak ty?
Zaznamenáno
romanS
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #159 kdy: 25. Červenec, 2010, 16:44:25 »

rakwi,
co takhle začít sama?
Např. jak bylo na táboře, atd., přesně podle svého seznamu.
 Very Happy
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #160 kdy: 25. Červenec, 2010, 20:09:22 »

Já jsem se chtěl jít před pár dny opalovat, jenže začalo být zrovna špatné počasí. No a slunce se ne a ne ukázat! Dnes jsem byl v kině na Toystory 3, a když jsem tam přišel, byly tam malý děti (tu a tam s rodičem) a kluk, kterýmu táhne na třicet - já. Původně jsem totiž chtěl jít na Shreka, ale spletl jsem si to, když to oboje má v názvu trojku. Zpočátku mě to moc nebavilo, a tak jsem si schrupnul, ale pak mě to dokonce začlo bavit a film byl zajímavý. S těma prckama to bylo náhodou fajn.
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #161 kdy: 26. Červenec, 2010, 11:28:01 »

Zdravím neone!
 Já jsem věděla, že ty určitě ještě žiješ, hihi
Na pole chodíš loupit zrající obilí?

Zdravím romaneS..
No na táboře krásně, to víš, slunce, děti, jídlo a zpěv..jen kdybych tam nechytla tu ošklivou nemoc, ale už mám je rýmu..(už jsem asi od tří lidí slyšela, že jsem hrozně nezodpovědná, když jsem si nedošla pro antibiotika..to mě, lidi, vážně tak namíchlo..pořád dokola: mamka-a víš, jak dopadl strejda, přechodil chřipku a umřel, babička-víš, jak dopadl jirka, měl chřipku a teď čeká na transplantaci srdce, kamarádka Anička- hele jednou jsem se šla koupat s antibiotikama a dostala jsem od ségry(=doktorka) takovej céres, kor když ty ty antibiotika ani nebereš! no prostě mě bolelo v krku, co jsem přijela z tábora jsem tejden ležela a všichni pořád cpou, že jsem to přechodila..hrozně mě všichni strašej a nervujou a mě to vážně nepomáhá, tenhle červ pochybností..)

Zdravím Tykev obecnou, ještě se neznáme, že? Jmenuji se rakwička a ráda jím..
Koukávám na Odvážné palce (na rádiu 1) a tam Toystory dost chválili, že se s tím pixaráci dost vymazlili, takže to chci určitě vidět..(ale asi si počkám na pirátskou verzi..) Jinak na den dětí byl v ajmaxu vstup na 3D za 50Kc, tak jsme vyrazili (dávali Monstra vs vetřelci) a taky jsme seděli mezi samýma dětma..
Na začátku dávali ukázky z mořského světa.. mám krapítko hrůzu z hloubky a z představy, že plavu někde u prostřed moře a pode mnou jsou všechny ty ryby a velryby..eee, naskočila mi husí kůže! no a oni nám tam pustili velryby, jak plují v moři a my jako byli hned u nich!!! hrůzou jsem vykřikla, ty děti se na mě podívaly s těma obrovskýma brýlema, jako že jsem naprostej magor..jo, člověk se někdy stydí i před 10tililetými dětmi..

Já se teď válím na chalupě, bohužel ne venku, neboť je zima jak v psárně..takže v posteli..nemám žádné povinnosti a tak se trošku nudím..
Tak jsem si řekla, že si obarvím hlavu..
Jelikož už mám vlasy svoje (myslím tím, že už mi odrostl přeliv od kadeřnice), zakoupila jsem si henu "měděná"..
Bylo to můj první barevný počin, takže jsem byla jemně nervózní, abych potom neměla hlavu jako pomeranč..
udělala jsem si kašičku (dost mě překvapilo, že to bylo spíš blátíčko) a naplácala jsem si to na hlavu, vlastně jsem oplácala i celou koupelnu..
pak se to zaigelitovalo a zaručníkovalo a tři hodinky jsem počkala..
uf, dopadlo to dobře..není to zas až takový rozdíl, ale nějaký měděný tón by tam byl..
a to je všechno, žádný jiný vzrůšo..

ještě vlastně jedna věc, která mě dneska ráno zvedla z postele, v 6 ráno mi začala lítat kolem hlavy moucha..to by se zbláznil..tak jsem do půl 7 seděla s plácačkou na posteli a číhala..nic
zabila jsem jí až v 9..

Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #162 kdy: 03. Srpen, 2010, 23:42:28 »

Teda rakwi, zabíjet mouchy... to asi musela být extrémně otravná, co?

Já dnes učinila objev století: pavouci jsou kanibalové!
Normálka jsem vynášela takového malého neduživého nevybarveného pavoučka z bytu ven (přece ho nebudu zabíjet) a na oregánu v truhlíku měl takový trošku větší pavouček dokonalou pavučinu, úplně 3D, přesnou.. no a chudák tam tak rychle pobíhal, už od rána, nejspíš měl děsnej hlad..
A tak jsem si vzpomněla, jaké to je, když já mám děsnej hlad a přišlo mi ho líto, že se tak snažil s tou sítí a furt ještě nic neulovil.. no a toho nedomrlého jsem mu do ní nechala spadnout (no jo, taky jsem byla zvědavá, co se bude dít).

A dělo se..
Bleskově přicupital, omotal si ho, nejspíš vycucal.. no a pak jsem se chvíli nedívala a přijdu za deset minut (vyhodit druhého neduživého, tentokrát normálka, na rostlinu) a po "obědu" ani stopy. No překvapil mě, chlapec, překvapil...  Grin
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #163 kdy: 25. Srpen, 2010, 09:37:30 »

nevíte, jak na opar?
a co ho způsobuje?
první pomoc?
léčí se jinem nebo jangem?
děkuji..
Zaznamenáno
vcelka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #164 kdy: 26. Srpen, 2010, 00:05:47 »

Mně na opar nejvíce zabrala ajurvédská zubní pasta supirivicky:) nebo sojovka...
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 9 10 [11] 12
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení