Stran: 1 ... 10 11 [12]
  Tisk  
Autor Téma: z rakwe ven!  (Přečteno 22426 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #165 kdy: 28. Srpen, 2010, 19:21:15 »

děkuji!!
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #166 kdy: 30. Srpen, 2010, 14:25:57 »

Citace
už jsem asi od tří lidí slyšela, že jsem hrozně nezodpovědná, když jsem si nedošla pro antibiotika..to mě, lidi, vážně tak namíchlo..pořád dokola: mamka-a víš, jak dopadl strejda, přechodil chřipku a umřel, babička-víš, jak dopadl jirka, měl chřipku a teď čeká na transplantaci srdce, kamarádka Anička- hele jednou jsem se šla koupat s antibiotikama a dostala jsem od ségry(=doktorka) takovej céres, kor když ty ty antibiotika ani nebereš! no prostě mě bolelo v krku, co jsem přijela z tábora jsem tejden ležela a všichni pořád cpou, že jsem to přechodila..hrozně mě všichni strašej a nervujou a mě to vážně nepomáhá, tenhle červ pochybností..)
Na chripku antibiotika stejne nepomahaj protoze je virova. A prechozeni se nerovna nebrani leku ale spis to ze s tim neudelas nic, hlavne ze si nelehnes. Jelikoz jsi tyden lezela, taks to neprechodila. Nemichnout se kvuli tomu ze do tebe jedou - za prve je to jejich problem, ne tvuj, tak si to na sebe neber. Za druhe to muzes vzit tak ze to alespon nekoho zajima (tve zdravi), podekovat jim za zajem a s jistotou jim rict ze vis jak se o sebe postarat. Pravdepodobne do tebe prestanou ject az o sobe prestanes pochybovat. Ber ty jejich pochyby jako odraz tech tvych vlastnich.
Zaznamenáno

rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #167 kdy: 06. Září, 2010, 12:27:27 »

děkuji moc!
vždycky, když jsem byla nemocná dříve, nevěda nic o makrobiotice a odpovědnosti za svoje zdraví, bylo mi celkem fuk, že jsem nemocná, ono to mělo své výhody, člověk kouk na všechny seriály v bedně, nemusel do školy, jen občas nějakej ten prášek a bylo mi fajn..

no a když jsem došla k určitým poznáním, které se budou doufám dál a dál prohlubovat a měnit, jsem najednou nebyla v pohodě, chtěla jsem se vyléčit brzo, pochopit, proč jsem nemocná, jak tělu pomoct a co jsem dělala špatně!
dalo mi to víc zabrat, poněvadž jsem už nečuměla na seriály a koukala do sebe a přemýšlela, spala, odpočívala a četla si makrobiotickou domácí lékárnu a rady z ní pak na sebe aplikovala..
bylo to něco úplně jiného!
dřív jsem s anginou ležela čtrnáct dní a teď to bylo za týden pryč..
ale pochybnosti samozřejmě byly, protože to bylo poprvé, co jsem za své zdraví přebrala plnou zodpovědnost, tak jsem se trochu bála, abych všechno udělala dobře..
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #168 kdy: 21. Říjen, 2010, 09:37:10 »

informace pro všechny, co by si mohli myslet, že na mb kašlu:

žiju!
a nekašlu!
jsem zdravá jako řípa..
a nechodím jsem tak jako dřív proto, že jednoduše nemám čas (fuj to je ale otřepaná fráze..)

no a proč jsem si teď tedy udělala chvilku?
no protože mi chybíte! chybí mi stejně naladění lidé, jako jsem já..
Takže vás zdravím a prosím, abyste na mě nezanevřeli a povídali si se mnou, neboť to hladí moji duši.. (o nezištnosti se mluvit teda nedá, hihi)
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 10 11 [12]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení