Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 12
  Tisk  
Autor Téma: z rakwe ven!  (Přečteno 24181 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
divoženka
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #30 kdy: 08. Leden, 2010, 09:53:03 »

A odkud pak jsi Rakwicko? Jsi prazska? Ja jen, ze nez si nasetris na velky kurs, mohla  bych Ti nabidnout setkavani 1x mesicne za 200,- (s veceri) v centru psycho socialni pomoci onkologicky nemocnym AMELIE o.s.(www.programamelie.cz) v Karline - Metro Krizikova Šaldova 15, vchod je  z ulice Sokolovská, naproti hotelu Imbis. jedno setkani bude ted v pondeli 11.1. od 16-19h s tematem Lusteniny a jak na ne. Neni to profesionalni MB kurs, spise mila pratelska setkani na tema zdrave vareni (ale dojde i na zivot). Je to moje iniciativa a z MB vychazim. Mym cilem je spise lidi seznamit s jinym zpusobem stravovani - ze to muze "kupodivu" i chutnat a neni to jen "neslane a nemastne". Naucit je, ze sojovku od vitany, chemicky ocet muzou nahradit necim lepsim. Seznamit je s obilim, morskymi rasami, miso polevkou atd. Nic nehrotim, ale kdyz se nekdo zepta na MB a energie, povim co vim a nasmeruji pripadne dal.  Kdybys chtela zavitat, bude mi potesenim  Smiley
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #31 kdy: 08. Leden, 2010, 14:26:53 »

jé!no to bych hrozně ráda přišla!!už teď v pondělí!
nejsem sice úplně pražská, ale studuji tady..
odevzdávám sice něco důležitého ve škole, ale snad se to neprotáhne a já ráda dorazím!
hihi, to se těším!
mám si něco přinést? přezůvky a řízek v chlebu s hořčicí?hihi(to mi balila maminka ještě nedávno na výlety..)
Zaznamenáno
divoženka
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #32 kdy: 08. Leden, 2010, 14:37:25 »

Tongue, to jsem rada, neb tentokrat to bude hodne komorni. Uz jsem koupila adzuki a cervenou cocku a v hlave si skladam, co si spolecne uvarime :-). Tesim se na Tebe. Ja s MB zacinala taky na koleji v jedne spolecne kuchyni na patro, ktera byla navic na uplne opacnem konci nez muj pokoj , je no to si melancholicky zavzpominam, az Ti to budu licit :-). Staci Ti ty informace, trefis?   
Zaznamenáno
divoženka
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #33 kdy: 08. Leden, 2010, 14:38:57 »

Jo, a hlavne nezapomen tlacenku a cibuli!!!  Grin Eek
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #34 kdy: 08. Leden, 2010, 14:41:19 »

hihi, nezapomenu..a určitě trefím..
už to vidím, přijdu a řeknu, dobrý den, je tady někde divoženka?
prosím vyřiďte, že tu čeká rakwička..
tak paráda!
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #35 kdy: 11. Leden, 2010, 20:17:02 »

óó, mám takovou radost ze sněhu..
když se podívám ven, tak i auta a sloupky od plotů a domy a stromy a lidi a psi všichni mají sněhovou čepici!

pojďme uspořádat koulovačku..

malý kvíz: může makrobiotik jíst sníh?
a)ano, ale musí mít rukavice
b)ne, mohl by mu omrznout nosík
c)pouze pokud si ho pokape tamari

(co já se ho jako malá najedla..ale to bylo na Vysočině, tam byl bílý jako..jako jako sníh z Vysočiny..hihi)
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #36 kdy: 11. Leden, 2010, 20:32:54 »

Sníh je super, ale 153x pokousat, jinak mírně ochlazuje  Wink
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #37 kdy: 12. Leden, 2010, 08:38:32 »

uvažuji jet na tenhle kurz:

http://www.pracenasobe.cz/kurz_prirodnivyziva.htm

Ještě se teda nerozhodlo, jestli to bude na 4 dny anebo jen na víkend..

Nepojedete někdo taky?
Zaznamenáno
divoženka
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #38 kdy: 12. Leden, 2010, 11:14:22 »

Dobre jste mne pobavili, super! Diky!!! Very Happy
Zaznamenáno
divoženka
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #39 kdy: 12. Leden, 2010, 11:30:15 »

Ahoj Rakwicko,

vcera jsem na Tebe myslela, ze asi neco ve skole. Dekuji za omluveni se. (Obcas mam pocit, ze clovek dneska musi podekovat i za zakladni slusnost.)  Urcite se nezlobim, hlavne, jestli jsi to vsechno v poho zvladla - hadam, ze bez stresu to nebylo ...  Vlastne bych mela podekovat ja Tobe, neb diky Tobe to vcera probehlo - puvodne jsem to chtela pro maly zajem zrusit  - nakonec to i jen s jednim ucastnikem byla moc prijemna akce. Mohla jsem se  plne venovat jen jemu. Uvarily jsme si dobrou lusteninovou polevku, udelally jsme si fazole adzuki, s pohankou, pecenou dyni hokaido, dva salaty - jeden jako pickles a jeden lehky lisovany a na zaver desert.  Vsechno to tak vonelo, ze se pridaly jeste dve kolegyne z Amelie a tak jsme vecerely ve ctyrech.  Menu jsme nafotily, aby byly obrazky na letacky. Dalsi setkani bude 8. unora ve stejny cas, na stejnem miste.  A jsi samozdrejme srdecne vitana :-).
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #40 kdy: 12. Leden, 2010, 22:48:51 »

přijdu!!určitě!slibuji..
bála jsem se, že se budeš zlobit..ještěže to dobře dopadlo..
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #41 kdy: 14. Leden, 2010, 08:31:45 »

Nemáte někdo lék na strach?

v úterý je přelomový den, rozhodne se o mém dalším životě..
něco jako když na naši planetu dopadl meteor a zničil všechny dinosaury anebo když zbořili berlínskou zeď..
budu architekt anebo ne?
Píšu poslední test, je fakt velmi těžkej a látky je hrozně moc..tohle je už poslední opravnej termín..
A já mám strach.

Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #42 kdy: 14. Leden, 2010, 08:40:57 »

Proti strachu?

Různymi slovy to samé:
Co se má stát, to se stane.
Přijímej to, kam tě vesmír posílá.
Jedny uzavřené dveře otevírají spoustu dalších možností.
Netřeba lpět na výsledku, Cesta je cíl.
Think positive!  Wink
Zaznamenáno
Bystromila
Host
0 0
« Odpověď #43 kdy: 14. Leden, 2010, 10:19:42 »

Posiluj ledviny, strach ustoupí:-)
Zaznamenáno
dáma s čápem
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #44 kdy: 14. Leden, 2010, 10:55:09 »

Na začátek bych ti chtěla říct to, že je naprosto zbytečné a k ničemu mít strach (stres,...) z něčeho, co stejně není v tvých silách ovlivnit - což nevím, jak moc je tenhle případ, no minimálně si to pamatuj do budoucna a řiď se tím.  Wink V tomhle případě pro to udělej, co je v tvých silách. Každopádně to NĚJAK určitě dopadne. Navíc, když nedostaneme to, co si přejeme...je to někdy skvělý zásah do štěstí. Nevím jak tobě, mně se už nesčetněkrát tenhle citát ověřil a neúspěch v dané chvíli mě nasměroval k úspěchům chvil jiných... (jak tu už napsal neon Smiley) No, takže tolik pro případ, že by to nevyšlo, hledej pozitiva, nevzdávej to. (Nech život jít svou cestou a budeš sptá bez starostí - ale tím tě nechci vybízet k úplné laxnosti a pasivitě!  Eek Very Happy) A když to vyjde? Opravdu by ti za to ten strach a stres stál? (myslím, že strach sám o sobě může být celkem dobrá věc, přínosná, ale tak jako vždy a všude, pozor na extrémy). Hodně štěstí, udělej pro to, co pro to můžeš udělat a ten zbytek nech na síle, ve kterou věříš (pokud to tedy není člověk Grin).
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5 ... 12
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení