Stran: [1] 2 3 ... 5
  Tisk  
Autor Téma: vanocni design  (Přečteno 11904 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 29. Prosinec, 2009, 00:40:23 »

neone, jen chci podekovat za ten krasny zimni zasnezeny obrazek fora MAKROBIOTIKA, chvili jsem tu nebyla, a tak me to hned trklo do oci a je to prijemne zpestreni. I smajlici, ale tohle je prece jen vic videt:))
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 29. Prosinec, 2009, 09:25:01 »

když jsem tu byla poprvé, tak na fóru byl podzim..
teď Vánoce..
hrozně se mi líbí, že se to tu mění..
těším se na jaro!!
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 29. Prosinec, 2009, 11:00:30 »

Dekuju za pochvaly.. budu se snazit i nadale  Very Happy
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 07. Leden, 2010, 19:03:30 »

Asi Tě Neone zklamu, ale vánoční design, narozdíl od předchozích ohlasů, nepokládám za vydařený. Ba naopak, přijde mi nevkusný až infantilní, navíc onoho Santu na letících saních nepokládám za příliš makrobiotického, jeho podoba vznikla jako reklama na Coca-colu.   Wink  U nás je přece Ježíšek !
Vůbec bych doporučoval se pro příště spojit s někým, kdo se zabývá grafikou, tyto stránky by to potřebovaly jako sůl, ehm miso. Nic ve zlém, vážím si Tvé práce.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #4 kdy: 07. Leden, 2010, 19:14:14 »

Diky za nazor Wink
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #5 kdy: 07. Leden, 2010, 19:25:45 »

pozorovateli,

tak já s tebou nesouhlasím. je úplně jedno že Santa je spojenej s kolou a design stránek je na dobré úrovni, vše je přehledné a účelu stránky poslouží. to že stránka je o makrobiotice, neznamená že vše musí být makrobiotické. já jsem moc nechodím poslední dobou, poněvadž mi to přijde všechno až moc makrobiotické. chybí tady takovej protipól, nemyslím jídlo. osobně nepíšu na fóru moc o mb, spíše jsem se naschvál snažil psát o jiných věcech na zpestření a lehké oživení. možná to nemělo účel, možná ano. tak teď víš, pozorovateli, že není třeba ze stránek dělat nějakej luxus, ale důležitý je obsah. to je jako s těma ženskejma, člověk nakonec zjistí, že když si s dvounohou klisnou nebo kobylou dobře neporozumí a nepopovídá, její vzezření nestačí.
« Poslední změna: 07. Leden, 2010, 19:29:03 od giorgino » Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 07. Leden, 2010, 20:28:05 »

giorgino,
netvrdím, že všechno musí být makrobiotické, ostatně - co to znamená. Ty něco, někoho takového znáš Huh? Že by Bůh, M.Kushi, J. Průchová Huh?
Zřejmě si nepostřehl lehkou ironii v mém příspěvku ohledně Santy. Tím protipólem byl právě můj kritický názor, to aby si Neon nezvykl a nezpychl, že je jen chválen.
Nevyžaduji žádný luxus, jen se mi zdá, že když se podívám na jiné stránky související s tématem - http://makrobiotika.aspone.cz, http://www.varimezdrave.cz, nebo i nyní oblíbené Neonovy  http://vitarian.cz, tak se mi zdá, že všechny mají lepší design, než současná podoba www.makrobiotika.info. To, že je obsah nejdůležitější, o tom není pochyb. To, že se věci mění a vyvíjejí je jeden ze základních zákonů. Možná je, co se designu stránek týče, čas na změnu.
Fakt se Vám líbí ty zvonky s mašličkou ?  Wink
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #7 kdy: 07. Leden, 2010, 21:13:49 »

Beru tvuj nazor, proc ne.
Ale dostal jsi me odkazy, ktere jsou podle me hruby prumer co se designu tyce.. vitarian.cz, makrobiotika.aspone.cz.. co na tom vidis? Vzdyt je to design z prvni tridy photoshopu a html.
Jasne, tohle neni o nic lepsi, ale nemuzu si pomoct, surfuju deno denne spoustu webu a prijde mi to stale prehledne a funkcni.
Designova zmena prinese zmatek pro lidi co si na to uz zvykli.. cas na zmenu neni - viz google.com  Wink
Radsi budu resit funkcnost.
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #8 kdy: 07. Leden, 2010, 22:26:27 »

Neone
netvrdím, že mnou zmíněné stránky jsou nějaká špička. Nicméně mi pořád přijdou tematicky (míněno designem) čistší a jasnější, než zdejší fórum. Nezabývám se designem na netu, takže je mi jako uživateli jedno, jakým způsoběm, nebo v jakém redakčním systému jsou stránky vytvořeny, ovlivňuji a působí na mě barvy a tvary. Samozřejmě je to věc osobního vkusu, ale myslím, že v jednoduchosti je krása a síla.
To, že je něco funkční a přehledné ještě neznamená, že  to bude uspokojovat i esteticky. Že je změna designu vždy pro část publika k horšímu, s tím se musí počítat, na vše nové si většina z nás musí chvíli zvykat, ale neznamená to, že to zákonitě musí přinést zmatek.
Pošlu odkazy na nějaké weby, které mi přijdou designově zajímavé, i když to asi nebudou fóra.
Čas na změnu je vždycky - viz. Neon a vitariánství  Very Happy
A už ,prosím Tě, změň toho Santu a zvonky - je to kýč jako bič !
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #9 kdy: 07. Leden, 2010, 22:28:51 »

mně se tu líbí a zelená mě uklidňuje..
mám ráda zdejší ovzduší a přehlednost

btw:
ježíšek nebo santa, není to jedno?
mně teda jo..
Zaznamenáno
slisa
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #10 kdy: 08. Leden, 2010, 07:40:36 »

Mně tyto stránky připadají přehledné a pěkné. Akorát co se týká toho červeného dědka, tak toho upřímně nesnáším, ať už se mu říká Děda Mráz nebo Santa Claus. Jestli je spojenej s kokakolou, je mi šuma fuk, ale vadí mi, že zavraždil našeho Ježíška. A taky mě mrzí, že ho už spousta lidí to bere jako "našeho". Santa Claus, go home!!!
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #11 kdy: 08. Leden, 2010, 08:12:24 »

pozorovatel: u nas je prece Jezisek...
slisa: zavrazdil naseho Jeziska..

Vy jste křesťané nebo jen opakujete staré modely chování a ani nevíte proč?
Zaznamenáno
slisa
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #12 kdy: 08. Leden, 2010, 08:17:53 »

A ty jsi Američan, že opakuješ jejich vzory chování, a ani nevíš, proč?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #13 kdy: 08. Leden, 2010, 08:29:59 »

Já to vůbec neřeším, pro mě Ježíšek jako Santa, jak napsala Rakwička. Mě to vůbec nedošlo, že to může někdo řešit. Klidně tam dám Ježíše, Mojžíše, Buddhu, Krišnu, Havla, Tleskače.. ale kdo další se proti tomu zase postaví?

I když Buddha by nemusel být špatná recese  Very Happy
Zaznamenáno
slisa
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #14 kdy: 08. Leden, 2010, 09:17:34 »

Hm, tak to je smutné. Vidím, že už díky globalizaci ztrácíme pocit vlastních kořenů. Nakonec se všichni utopíme v jedné unifikované kaši.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 5
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení