Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Ztráta dat za měsíc duben  (Přečteno 2666 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
1 0
« kdy: 05. Květen, 2013, 21:57:20 »

Je mi to velice líto, ale došlo ke ztrátě dat za poslední měsíc (příspěvky, registrované uživatele).

Přešel jsem na nový hosting, ale něco jsem si nepohlídal.

Moc se omlouvám.
« Poslední změna: 05. Květen, 2013, 22:16:11 od neon » Zaznamenáno
Janek
Jr. Member
**

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #1 kdy: 06. Květen, 2013, 10:45:25 »

Dost Dobry ...

A kde je stara verze? Dumpni mysql .

Jak se jmenoval nemecky doktor co mel prednasku v cr? Nekdo to zde na foru popisoval a nemohu to najit... Psal zam, ze doktor na prednasce tvrdil kozi a ovci mleko je jeste horsi jak kravske, protoze kozy a ovce rostou rychleji...

Coz tedy zase nekoresponduje s http://zdravi.doktorka.cz/pred-trhanim-mandli-zkuste/ Používáme výrobky z kozího a ovčího mléka tak nevim zda to je onen doktor, anebo zmenil nazor anebo to pomotala autorka one knihy anebo...

Inu jako vzdy, ve stravovani existuje spousta protichudnych nazoru...
Zaznamenáno
W
Makrobioklub
Hero Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #2 kdy: 06. Květen, 2013, 14:35:28 »

Neon na hrad!       Uf Wink
R.Dahlke.
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #3 kdy: 09. Květen, 2013, 09:05:16 »

Dyť to sou jenom písmenka, tak co....
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 1
« Odpověď #4 kdy: 13. Květen, 2013, 20:36:06 »

hoj,
no Mišpul, trochu budu oponovat. Jsou to sice písmenka to ano, ale někdo by si to třeba přečetl rád. I třeba pak reagoval. Zálohy se musí hlídat. Já to naštěstí mám, nevím, zda vše, ale mám. Teď jen, aby to bylo zařazeno do správných vláken, jak by mělo.
Jarka
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 1
« Odpověď #5 kdy: 21. Květen, 2013, 12:26:16 »

Ahj, tak Neon se m zatím neozývá, co vy ostatní, jak myslíte, že bych tam mohla ztracená data částečně na forum dát? Musela bych asi pod svým jménem tam texty dát a napsat poznámku k tomu nějakou. Napište ostatní, jak by se to dalo. Někteří technicky zdatní se tu jistě najdou.
Případně napíší, jak by se to dalo. Vláka, ke kterým data přísluší se dohledat určitě dají.
Jarka
Zaznamenáno
Janek
Jr. Member
**

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #6 kdy: 11. Červen, 2013, 18:07:17 »

Jedine pod tvym nickem, protoze dump mysw
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #7 kdy: 08. Červenec, 2013, 19:00:41 »

Ahoj Janku,
přelož mi tu tvou větu prosím, ten konec, který je v angličtině? No jasně, zobrazilo by se to pod mým jménem ta ztracená data, ale to mě by nevadilo, pokud ne ostatním, napsala bych velkými písmenny ztráta dat doplněna nebo tak něco, nebo navrhujte, co bych tam mohla napsat. Nebo by bylo u toho příspěvku datum, kdy to autor psal, nechala bych příspěvek v původním znění.
Jarka
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #8 kdy: 08. Červenec, 2013, 19:10:51 »

Jarko, abych byl uprimny, ja na to uz trochu kaslu. Nechce se me rucne vkladat prispevky do databaze (prvni bych ji musel nastudovat). Je to podle tebe tak dulezite? Kdyztak treba dej nejake (podle tebe) dulezite prispevky sem?
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #9 kdy: 08. Červenec, 2013, 19:37:07 »

Škoda že se neztratily všechny data. Samozřejmě že to nemyslím vážně. Ale takhle má člověk zaindexovanej deníček v googlu jak nějakej zápis v trestním rejstříku.
« Poslední změna: 08. Červenec, 2013, 19:49:53 od Tykev obecná » Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #10 kdy: 08. Červenec, 2013, 20:00:31 »

Ahoj Neone,
například akce paní užné a pak mé příspěvky, co jsem tam dávala já. Já si tam své příspěvky můžu dodat a myslím si, že co se kde konalo třeba někoho zajímat bude. Já si to takhle jednou procházela a musím říct podle sebe, že mě to zajímalo, co se konalo a případně příspěvky lidí, jak a s čím byli spokojeni.  Ale zálohuj prosím to forum, já to taky nebudu mít donekonečna u sebe ty příspěvky. Nebo já tam ty příspěvky dám a ty je pak už jen můžeš příslušně zařadit. Já to tam dám a bude to navrchu a nebude to odpovídat pořadí, kdy to tam člověk dal. No a lidé nebo teda tady jsme zvyklí, že nejnovější máme nahoře. Jak se teda rozhodneš, je na tobě, Já to sem klidě do příslušných vláken dám.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení