Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  
Autor Téma: vanocni design  (Přečteno 12013 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #15 kdy: 08. Leden, 2010, 10:28:05 »

To už dávno jsme.. v kaší z rýže z číny a mrkve ze španělska  Smiley
Peace (jak by řekl rodák)  Grin Love diskuzi jsem nechtěl zbytečně hrotit, radši se stahuju od tématu Ježíše a křesťanství a našich radobykořenů
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 08. Leden, 2010, 19:41:26 »

Neon :  Grin  S tím Buddhou je to výborný nápad, na těch saních by mu to slušelo. A místo zvonečků monádu s mašličkou.
btw : Křesťan nejsem, ale souhlasím se slisa, že kořeny našich vánoc nemají se Santou nic společného. Ostatně není nic směšnějšího a trapnějšího, než když v čase svátků vidím jeho oběšenou atrapu na oknech.
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #17 kdy: 08. Leden, 2010, 21:30:08 »

a co sněhulák?
to je teprve ten pravý král zimy..
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #18 kdy: 08. Leden, 2010, 21:41:39 »

A dědu mráze, marfušu, nastěnku a ivana bys tam nechtěla? Já mám jenom jedny nervy  Grin
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #19 kdy: 08. Leden, 2010, 21:47:11 »

mně se hrozně líbí tvůj cit pro anarchii, neone, hihi

švarcenegr, bob dylen, sagvan tofi a betmen..to by byla lepší skvadra,hich
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #20 kdy: 08. Leden, 2010, 21:53:47 »

Neon : No to my víme, že máš jenom jedny nervy, navíc jsou teď pěkně našponované po tom vita-experimentu, tak proč na ně trochu nezabrnkat  Very Happy
Dědu mráze ne -  to je podobně vnucený symbol (http://www.blisty.cz/2002/12/18/art12302.html) jako Santa.
Co se týče designu stránek, co říkáš třeba na tenhle styl http://mjolk.cz ? Já vím není to fórum, jen pro představu, co mě oslovuje.
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #21 kdy: 09. Leden, 2010, 12:50:29 »

koukám, že máme nového Santu. všiml si teprve dnes, ale jak se to tady řešilo, tak jsem si říkal, jestli tam nepůjde jinej obrázek. mě napadla mrkev s vlasama na saních...
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #22 kdy: 09. Leden, 2010, 12:55:20 »

Mě tohle přijde jako pořádnej kýč  GayFight  Grin
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #23 kdy: 09. Leden, 2010, 13:15:04 »

Neon : Klobouk dolů, nečekal jsem, že do toho půjdeš, ale jak vidno -  Neona není radno podceňovat  Grin
El : No, kýč je to pořád, ale teď už je alespoň vidět, že to není myšleno vážně a že mají někteří příznivci MB smysl pro recesi. Potlesk

Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #24 kdy: 09. Leden, 2010, 13:17:06 »

Neon : A co ještě takhle něco s těma přiblblýma zvonkama Huh?   Wink
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #25 kdy: 09. Leden, 2010, 13:40:56 »

a nebo smysl pro nevkus ?  Funny Lebka   

Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #26 kdy: 09. Leden, 2010, 15:21:35 »

pozorovatel: no ale to pak bude vsechno podle tebe.. ale vzhledem k tomu, ze nikdo nic nerika a ty ses jediny, tak proc potom ne, ze Smiley

Ale na to ze ses tady novy (nebo maskovany stary nick?) a ani se nezname, tak to bych ti vychazel hodne vstric Smiley

Hele a k tomu designu cos poslal.. to je hodne individualni web, portfolio fotek.. chapu zes to myslel pro inspiraci, ale takhle prekopavat forum se mi nechce. Pouzivam tady zdarma sablony ktere k tomuto open source foru jsou k sehnani a ani bych vubec nesel do individual designu.. leda ze bych z fora mel nejaky cash.. to bych tomu ten cas mozna venoval. Ale me tenhle design vazne prirostl k srdci a prijde mi dost dobry, nemuzu si pomoct  Wink

Jde mi spis o funkcnost
- lidi nevi jak tohle forum pouzivat, tzn. chtel bych udelat jendoduche video, kde to bude vysvetlene, hodit na youtube
- pak taky porad zanedbavam poradny kalendar udalosti
- apod.
« Poslední změna: 09. Leden, 2010, 15:34:25 od neon » Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #27 kdy: 09. Leden, 2010, 16:44:00 »

Neon : Samozřejmě, že vím, že nebude všechno podle mého přání, ani to nechci. S těma zvonkama jsem to jen zkusil. Velice dobře si uvědomuji svou roli nováčka na tomto fóru. A jsem tu opravdu nový, nikdy jsem tu přihlášen nebyl, i když sem chodím nakukovat už hodně dlouho (což pro Tebe jako pro admina asi nebude problém podle IP adresy zjistit). Proto mám tu výhodu (nevýhodu), že jak už dlouho čtu, co sem píšeš, tak mám pocit, že Tě už docela znám a možná jsem nevhodně zvolil v komunikaci až příliš familiérní tón, za to se omlouvám. Musím si pořád ( a nebude to asi jen u Tebe) připomínat, že tok energié byl zatím pouze jednosměrný.
Nechci po Tobě abys překopával fórum, jen mi to nedalo a musel jsem vyjádřit názor na něco, čím se zabývám (design). To, že je to Tvoje dítě a rodiče jsou na děti většinou pyšní chápu taky. Myslím, že i se šablonami se dá vytvořit kvalitní věc a omlouvám se, že to znovu opakuji- Santa a zvonky mi příjdou trochu mimo, obzvlášť na fóru, které se zabývá individuálním celostním životním stylem, jakým je makrobiotika. Santa je pro mě symbolem komerční podoby vánoc, přesně té podoby , kterou nemám rád. Rozumím tomu, že to tak někdo neprožívá, ale i tak mě překvapilo, jak kladně ta grafická změna tady prošla.
Co se týče funkčnosti stránek a zdejší atmosféry nemám problém (to bych sem přece ani jinak nechodil). A rozhodně máš můj obdiv a respekt, že jsi to dal po těch letech, kdy bylo na českém internetu, co se týče makrobiotiky zatuchlo až mrtvo, dohromady. A jestli si jednou začas odskočíš k vitariánům, jen dobře, alespoň to tu nebude přehnaně ortodoxní. Protože rigidních makrobiotiků jsem už potkal hodně (možná jsem byl dřív i jedním z nich  Grin).
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #28 kdy: 09. Leden, 2010, 16:55:34 »

Děkuju Wink
Pyšnosti se snažím vyhýbat a narovinu říkám, že tohle fórum funguje samo, beze mě, lépe řečeno díky Vám. Takhle ale funguje většina fór. Já to jen nastavil, rozjel prvotní diskuzi, kde jsem si vykládal sám se sebou pod více účty (holky/chlapi samozřejmě) a když jsem něco v makrobiotice řešil, tak jsem si položil na webu otázku pod jedním uživatelem a když jsem našel řešení, tak jsem si odpověděl jako jiný uživatel Smiley
Takhle se ale obecně rozjíždí fóra, tohle jsem měl zmákle, poněvadž mě weby živí.

Delas design, tak to je jasny, ze mas spoustu poznamek Wink
No a nezname se osobne nahodou? Byls uz na nejake akci?
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #29 kdy: 09. Leden, 2010, 18:41:08 »

Neon : Řekl bych skoro se stoprocentní jistotou, že se osobně neznáme (i když v této malé české kotlině jeden nikdy neví).
Makrobiotickým tématům jsem se snažil vědomě několik let, po té co skoro všichni moji přítelé a známí, kteří se o MB cestu snažili ji opustili, vyhýbat. I já sám jsem dalek toho se označit za makrobiotika, jen prostě pořád dál věřím tomu, že je to ta nejlepší (i když určitě ne jediná) cesta, co se stravování týče. Možná i proto jsem si zvolil onen neutrální nick, ale jak už jsem jednou napsal, chodím sem už tak dlouho, že jsem nechtěl zůstat dál mlčící většinou i za cenu toho, že se občas ztrapním,  na někoho v diskuzi narazím (možná urazím), odkryju něco ze své temné strany, atd. Ono kdo nic nedělá, nic nezkazí, že.
To jestli se v budoucnu budu účastnit nějaké MB akce teď nevím, uvidím co přenese čas, nechám se překvapit. Wu-wej.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4 5
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení