Stran: 1 2 [3] 4 5
  Tisk  
Autor Téma: vanocni design  (Přečteno 11462 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #30 kdy: 09. Leden, 2010, 19:01:16 »

Dobres udelal, zes zacal sdilet.. lidi moc resi co si pomysli ostatni, moc toho skryvaji, i v osobnim zivote, ve vztahu.. ja volim radsi maximalni otevrenost a duveru.

Na Facebook jsem dneska daval:
Nemůžu vám dát návod k úspěchu, ale můžu vám dát návod k selhání: Snažte se neustále všechny uspokojit. ~ Herbert B. Swope
Aneb kdo nic nedělá, nic nezkazí.
A taky: Když nás ostatní kritizují, tak něco děláme dobře.
A opak toho je, že pokud nás nikdo nekritizuje, tak žijeme průměrným konzumním životem.
Kdykoli čelíte strachu a odmítnete se mu postavit, oslabujete sebe a posilujete tento strach.
« Poslední změna: 09. Leden, 2010, 19:04:04 od neon » Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #31 kdy: 10. Leden, 2010, 15:12:28 »

Neon : No ono důvěra a otevřenost jsou hezká věc, ale na netu není rovněž od věci být opatrný.
Ostatně co tím myslíš, že volíš maximální otevřenost a důvěru ? To si na netu dovolí jen málokdo.To bys měl ve svém profilu své jméno, fotku a bydliště, ne ?  Wink
Takhle, aby člověk až na jiném Tvém webu zjistil odkud vlastně (možná) jsi (a to jsem to našel náhodou, když jsem byl na vitarian.cz a viděl odkazy na tvé weby)
Možná právě z tohoto důvodu nemám moc důvěru ve Facebook. Dám Ti příklad- na facebooku vznikne skupina Zakažme stranu XY, přihlásí se spousta lidí, neboť ona strana nemá daleko k rasismu a jiným nehezkým ideám a ideologiím. No a pak se ukáže, že ji založila sama dotyčná strana, aby měla jednoduše a rychle k dispozici seznam svých nepřátel se spoustou informací o nich. Takže tolik k facebooku. Možná jsem trochu paranoidní, ale mám své zkušenosti.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #32 kdy: 10. Leden, 2010, 15:22:27 »

Jo, tohle znam a taky se mi to honilo hlavou, hlavne ve spojeni s tim fejsem.
Ale casto dospeju k nazoru, ze bych nemohl delat nic a zil bych ve strachu.
A strach je to, cemu se chci vzdy vyhybat.
Radsi volim otevrenost, riziko, ale chci stat za tim cemu verim.
Nasledky podle me nemuzem domyslet nikdy a kdo te chce znicit, tak te znici.
Stejne jsme jen loutky, nejhur je na tom ten kdo si mysli, ze je svobodny, life is but a joke Wink
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #33 kdy: 10. Leden, 2010, 16:12:14 »

Kdyz jsem nad tim premyslel, pri ceste do obchodu pro banany, tak me napadlo... tou maximalni otevrenosti pro me neznamena nutne to, ze o sobe budu zverejnovat kde co, jenom proto, abych neco zverejnoval. K cemu ti bude fotka, mobil? To jsou tvoje hodnoty, ktere te zajimaji, pro nekoho muzou byt uplne zbytecne. Proc ne vysku, vahu, vypisy z uctu? K cemu o sobe zverejnovat co nejvic info, kdyz to nikoho nezajima. Pokud ano, tak se ma zeptat... a jsme u moji pointy - lidi se nezeptaji, i kdyz je neco zajima.

Pro me je otevrenost to, ze zverejnim to co chci, aniz bych se nechal odradit vnitrnim strachem, ktery muze mit spoustu podob - nejcastejsi je ta: "co si ostatni pomysli".
Otevrenost je tedy pro me to, ze zverejnim kdykoli cokoli, co mam zrovna na mysli a chci to napsat, ukazat, nehlede na strachy, opatrnosti - proste to, ze nasleduju svoje vnitrni Ja a nehledim na ostatni.
Kdyz chces o me neco vedet, tak se mas zeptat primo me a nemusis nic vyhledavat na mych jinych webech. Chces moje cislo? Na co? Chces si pokecat? Neni problem.

Jenze problem je, ze lidi jsou zvedavi, maji v sobe prirozenou touhu, zajem, zjistovat o druhych dalsi a dalsi veci.. ale sami se boji zeptat.

Radsi nebudu zminovat na jake potravinove energii pisu tyhle blbosti  Wink
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #34 kdy: 10. Leden, 2010, 16:33:13 »

Neon : Ale no tak, přečti si to ještě jednou, co jsem psal.
Narazil jsem na to náhodou, mobil a fotka nejsou moje hodnoty a kdybych se Tě chtěl na něco zeptat, tak to udělám přímo. Jen jsem tím reagoval na Tvá slova o maximální otevřenosti, prostě si myslím, že to není možné, toť vše.
Můj zlozvyk, občas chytám lidi za slovo, promiň.
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #35 kdy: 10. Leden, 2010, 23:59:06 »

neon:
mohu se tedy odvážit zeptat se tě na jednu věc, která mě zajímá?kolikrát jsem nad tím už přemýšlela..

To oko, je tvoje, anebo není..?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #36 kdy: 11. Leden, 2010, 08:30:52 »

Ano, je moje, ale je zhruba 5 let stare.
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #37 kdy: 11. Leden, 2010, 20:08:22 »

děkuji,neone!

napadlo mě(ale je to hrozně..blbý no)
píšeš o otevřenosti..podle mě máš ty ten nejotevřenější avatar ze všech tady..
vždyť z očí se toho dá hodně vyčíst..panenka je ta nejzvláštnější věc na těle, ona vlastně ani není, je to jen malá dírka odrážející tmu u nás v oku..mám tak pocit, vždycky když se na tvoje oko dívám, že ti vidím až do hlavy..asi mě nepřestane bavit se na tvoje oko dívat, protože mi připadá, že se dívá do hlavy i ono mně..no tak se ho zároveň trochu bojím, ale musím se na ně stejně koukat..

(omlouvám se za sáhodlouhý popis tvého oka, i když je pět let staré..hihi, jo a nemysli si, že sedím 24hodin u netu a dívám se na tebe, to ne..prostě plácám..)
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #38 kdy: 11. Leden, 2010, 20:30:17 »

Dobry, v pohode, pekny placani, rad se o sobe neco dozvim.. teda respektive o tobe  Very Happy
To mi ani nedoslo, jak jsem otevreny diky svemu avatarovi.
Tak šoupni tam taky svoje kukadlo.. treba se neodtrhnu  Very Happy

Aaaa uz vidim zmenu.. dobry, zoomujes, pokracuj  Grin
Ale at te pritel nespucuje za velkou otevřenost Wink
« Poslední změna: 11. Leden, 2010, 20:32:11 od neon » Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #39 kdy: 11. Leden, 2010, 21:51:27 »

když se člověk fotí, tak ví, že se fotí a nikdy nebude vypadat tak, jako normálně..
ale tady jsem byla s kamarádem v jednom vojenským bunkru a byla tam naprostá tma a no povídá vyfoť mě..tak pořád něco říkal, abych věděla, jakým směrem mám fotit..ale foťák jsem měla obráceně, takže jsem se blejskla sama..(tohje je pro mě typické-umět zvrtat i tu nejjednodušší věc..chích)

« Poslední změna: 11. Leden, 2010, 22:02:09 od rakwička » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #40 kdy: 11. Leden, 2010, 22:00:50 »

Dobrý  Wink Kdybys to oko vyrizla, tak mi prijde barevne dost podobne memu.
Mozna i stejny pocet dioptrii Smiley ale to asi tezko.. v tom bych hodne vedl.
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #41 kdy: 11. Leden, 2010, 22:08:12 »

neměl by se zrak s mb zlepšit?

I když mně docela vyhovuje se za brýlemi schovávat,
připadám si víc v bezpečí..jako nestranný pozorovatel..
ráda koukám po lidech ve městě, jak vypadají, jak se tváří, co mají na sobě, jak se pohybují, co čtou
 a s brýlemi mám pocit, že mě hned neodhalí..
« Poslední změna: 12. Leden, 2010, 09:12:55 od rakwička » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #42 kdy: 13. Leden, 2010, 09:08:39 »

Zrak by se mohl lepsit, ale neznam nikoho komu by se to podarilo na delsi dobu. No i kdyz ted si vzpominam na to co mi rikal Honza Jicha a jeho manzelka Klara. Tem se prej zrak o nekolik dioptrii zlepsil.
Pokud je nekdo dalsi, tak at se hlasi Wink

Jinak na tohle tema je diskuze zde - Makrobiotika a zlepšení zraku
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #43 kdy: 08. Únor, 2010, 13:21:56 »

hehe, tak koukam, ze se pozorovatel dockal a misto  vanocni zvonek vanocni zvonek vanocni zvonek ma monadky Smiley Budha na sanich zustava? Wink
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #44 kdy: 08. Únor, 2010, 14:25:17 »

Taky jsem se už nějakou dobu chtěla zeptat, kdy nám tu ty vánoční zvonečky docinkají..., ale pak mi to přišlo malicherné, nepodstatné. Chodím sem skutečně hlavně pro obsah, i když podvědomě mě určitě těší třeba ten zelenkavý podklad. Z estetického hlediska mě každopádně design stránek aspoň neuráží a neirituje. Jen bych ráda doporučila pisatelům dlouhých příspěvků, aby je členili aspoň do odstavců, nedajíť se ty dlouhé toky slov ukoukat...
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4 5
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení