Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Zkušenosti s makrobiotikou  (Přečteno 3314 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Martin
Host
0 0
« kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:37:20 »

Cau lidi, byt makroušem je celkem zábavná věc! Ja jsem si s tím vyléčil věci s čím bych lítal po doktorech asi celej život..sice nebyly závažný ale jsou pryč! Začít s touto stravou u dítěte už od těhotenství je určitě důležitý, pro dítě nejlepší i pro matku...pro náctileté a starší není nikdy pozdě!..dokud ještě žijou Smiley Je to jen v úhlu pohledu a jak kdo si váží života a jeho způsobu žití. Makrobiotiku je třeba si vyzkoušet, dodržovat aspoň nejhl. zásady...ale tohle se neslučuje s leností a uspěchaností. Skoumejte ji a zkuste ji použít,...přeji hodně trpělivosti..
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:44:19 »

Martine dik za dobre rady Wink Kolik ti je? Mas uz deti? Vychovavas je na makrobiotice?
Zaznamenáno
Martin
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:44:43 »

neon, je mi 26 ,děti nemám, ženatý nejsem a pokud budu mít děti, s Božím požehnáním, a manželku která to bude aspoň tolerovat Smiley tak k makrobiotice je vést budu ale nutit je nechci.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #3 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:46:40 »

Martine tak pokud mas v makrobiotice jasno a chces ji jist az do smrti tak je blbost najit si holku co to netoleruje a neji nebo nezacne jist. Kdo sakra vychova ty zdrave deti kdyz ne my Wink Je mi jasne ze najit takovou da zabrat. Je mi 25 a jsem na tom stejne Smiley
Zaznamenáno
Helča
Host
0 0
« Odpověď #4 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:47:06 »

Díky za odkazy na stránky.Jdu se na ně kouknout.
S tím seznamováním to řešíme všichni. Já bych také chtěla partnera, který by makrobiotiku toleroval, pokud do ní sám nebude blázen.Třeba by osobní příklad přesvědčil...
Zkuste to, myslím že holky by mohly být poddajnější a přístupnější. Hm, být zdraví a mít zdravé děti chceme všichni...
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení