Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Tisk  
Autor Téma: Z čeho jste se vyléčili nebo nevyléčili - osobní příběhy  (Přečteno 51033 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #105 kdy: 14. Srpen, 2010, 12:12:05 »

gratuluji!! zdravím tvého muže..
Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #106 kdy: 14. Srpen, 2010, 23:41:04 »

Jitřenko moc zdravím a přeju hodně zdaru a pevné nervy - samozřejmě tobě i tvému muži!!! blue rose
Zaznamenáno
El
Host
2 0
« Odpověď #107 kdy: 18. Srpen, 2010, 09:44:41 »

MakroMirek -

Víš, mnoho lidí, kteří mb praktikují ani nechodí na internet nebo nemá potřebu o sobě psát. Je to celkem nově založené téma a i lidi, kteří do něj přispívají sem nechodí moc dlouho. Takže hodnotit léčebnou moc mb podle tohoto tématu zkrátka nejde..

Alergie je možná pro tebe jako banalita.. něco, co je jen nepříjemné.. to jsou slova člověka, který to nezažil. Alergie je autoimunitní onemocnění v západní medicíně léčené jen antihistaminiky, vakcínami, kortikoidy.. ani jeden lék neřeší pravou příčinu, jen mírní příznaky. To mi nepřijde vůbec banální ! Nehledě na to, že jsem alergii měla od 3let a musím říct, že to není jen nepříjemné...  Každopádně makrobiotikou se alergie dá celkem brzy zvládnout..

Pak je tu další věc a to, že mb je hlavně prevence.. takže tělo nedojde do takové fáze nemoci, kdy se to už těžko ovlivňuje...

Jitřenko, také zdravím tvého muže ! a přeju hodně sil ...
Zaznamenáno
Jitřenka
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #108 kdy: 18. Srpen, 2010, 12:51:42 »

Mockrát vám děkuji!!! A ráda vyřídím. To nejhorší má(me) určitě za sebou, bude líp a líp...
Zaznamenáno
Kata
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #109 kdy: 18. Srpen, 2010, 17:48:33 »

Ahoj,

po dlouhé době zase něčím přispěju, neboť mě cosi velmi překvapilo. Vzhledem k závažnosti nemocí, které se tu řeší, je to banalita, ale potěší...
Zhruba 15 let jsem měla na noze bradavice. Jednalo se o celou pokrytou plochu v prostoru mezi palcem a vedlejším prstem a na těchto prstech. Na některých místech byly bradavice větší a tvořily nehezké výstupky a zejména v létě to působilo velmi odpudivě. Kůže pokrytá bradavicemi měla tendenci rohovatět a zapařovat se, v dobách před makrobiotikou šla někdy až do zánětu. Prsty levé nohy jsem se snažila světu po patnáct letu ukazovat co nejmíň. V prvních letech jsem samozřejmě vyzkoušela všechno, abych se bradavic zbavila, kromě vypalování - bezúspěšně. A nakonec jsem to vzdala a byla jsem za to ráda, protože jsem se posléze dozvěděla, že tělo tímto způsobem vytlačuje na periferii něco, co by se někde mohlo projevit mnohem hůř. Nakonec jsem se s bradavicemi naučila žít a po přechodu na na velmi nedokonalou makrobiotiku (mám dost ráda chleba a vínko, mám sklony k ponocování, žiju v velkoměstě atd.) před zhruba 6 lety jsem doufala, že by mohly konečně zmizet. A nemizely... Až teď před pár měsíci... Bůh ví proč...
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #110 kdy: 29. Srpen, 2010, 09:05:27 »

Veliké gratulace!!!
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #111 kdy: 29. Srpen, 2010, 11:34:24 »

Mirku, kdyz zagooglis neco jako "people healed by macrobiotics" tak snad dostanes vetsi vzorek.
Ja nejsem makrobiotik, i kdyz strava co mi nejlip vyhovuje je tomu relativne blizka - bez masa a mlika, spis ruzne zeleniny a obili. Dostala jsem se k tomu spis pres naslouchani vlastnimu telu, mleko mi prestalo delat dobre, syr taky, maso se mi osklivi, ted se snad odnaucim kafe, uz mi to taky nejak nesmakuje. Par drobnym nedouzku bych rada vylecila, ale resim to i jinymi cestami nez jidlem. Co tim chci rict - Myslim si ze brat to jako - dokazte mi ze se s tim da vylecit i rakovina atd, a pak to budu jist, prestoze mam chut na rizek, tak to ti asi moc nepujde.
Zaznamenáno

Vilsa
Full Member

266224368
Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #112 kdy: 24. Září, 2010, 12:27:26 »

Taky mám stanovenou léčbu od dr.V.Strnadelové-různé bylinné preparáty,nejprve na pročištění střev a tím posílení imunity.Přiznám se ale,že  z tohohle jsem  mírně rozpačitá-hlavně 2x denně heřmánkový čaj, navíc s rozmíchaným "sacharin lactis" (to je snad mléčná glukoza?).No to se asi s MB příliž neslučuje, heřmánek taky ne.Nemáte s tímhle někdo zkušenost?

mne dala to iste! Mam pocit, ze na zaciatku da kazdemu toto, vypytala si obrovsku sumu penazi a nemam z toho dobry pocit... :/

Hanisek ako si na to, pomohla ti?
Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
2 0
« Odpověď #113 kdy: 27. Září, 2010, 17:51:35 »

Ahoj Vilso...nepomohla,protože jsem jí už nedala další šanci...Myslím že makrobiotika se s touhle extrémní léčbou moc neslučuje. Člověk na začátku nemoci shání co se dá a chce vyzkoušet všechno, aby si pomohl. A tak snadno naletí. Možná někomu tahle léčba pomohla, ale já díám na intuici a už z první návštěvy nebyl dobrý dojem. Stejně tak jsem byla 1x na řízené detoxikaci Dr.Jonáše a taky zřejmě naposledy. V době užívání kapek jsem byla týden v Orlických horách na MB konferenci. Když jsem během toho semináře byla u p.Průchové na konzultaci, divila se, že podle očí jsem v extrémně jinovém stavu...Ptala se jestli jím nebo piju něco mimo stravy tam a když jsem jí řekla o kapkách, bylo jasno...chtěla po mně, ať se nechám na EAV přístroji vyšetřit, ale bez kapek...tak to zkusím domluvit, ale na to asi nepřistoupí-zas největší kšeft jsou ty léčiva...Myslím že lepší je držet se instinktu, pocitů a makrobiotické stravy...ale to si každý musí rozhodnout sám...člověk by dal za pomoc poslední peníze, ale tohle asi nebude ten případ, myslím...
Zaznamenáno
Vilsa
Full Member

266224368
Zobrazit profil WWW
2 0
« Odpověď #114 kdy: 27. Září, 2010, 21:18:06 »

Hanisek, ja som to ani nezacala brat. A ani som to nerozbalila. Mne stacil jeden den na to, aby som si to ulezala v hlave a mala som extremne zle pocity. Bohuzial, nedoverujem jej a jej pristup sa mi nepaci. Rada by som jej tie lieky vratila...
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #115 kdy: 27. Září, 2010, 22:29:35 »

Vilso ja bych ji to vratila, jestli to nemas moc daleko. Kdyzs to ani nerozbalila, tak by ti mela dat prachy zpatky
Zaznamenáno

Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #116 kdy: 28. Září, 2010, 11:03:25 »

Vilso, intuice ti dobře napověděla...já jsem na to potřebovala delší dobu...takže s Dr.Strnadelovou mám jasno, s Jonášovou detoxikací to taky necítím moc dobře, nemáte někdo zkušenosti? Všechno může někomu pomoci, ale myslím že tyhle extrémy jsou spíš pro lidi běžně se stravující...těm asi moc nic jiného nezbývá...
Zaznamenáno
Vilsa
Full Member

266224368
Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #117 kdy: 28. Září, 2010, 11:52:33 »

Mam to dost daleko ale jazdim pomerne casto do Brna, takze jej to poslem postou na dobierku. Pred tym jej zavolam, co ona na to, som zvedava.
Zaznamenáno
Wl
Host
3 0
« Odpověď #118 kdy: 28. Září, 2010, 14:01:31 »

Hanisek: S Jonášovým institutem zkušenost mám asi rok a půl. Bylo to poměrně drahé a změna k lepšímu malá. Potom jsem udělal zkušenost s Ajurvédou (taky něco přes rok). Bylo to o něco lepší, ale nestačila. Je ale pravda, že moje "životospráva" byla tenkrát ještě docela zajímavá: ). Pak jsem poznal pana Šímu a nastala dost radikální očista bylinkama, která mě přivedla záhy k makrobiotice. Lepší věc než je MB momentálně, a že už je to nějaký čas, neznám. Moje zkušenost je taková, že když děláš makrobiotiku poctivě, očista organismu probíhá spolehlivě a jestli se ti třeba "klamně" zdá, že ne nebo že pomalu, tak v očích je ten pokrok vidět. To je vyzkoušené. A tak říkám tomu, kdo řeší nějaký dlouhodobější problém, ať už jde třeba o plíce, dutiny, cokoliv, aby si zašel třeba i zpočátku k nějakému dobrému irisdiagnostikovi, který mu pak bude schopen říci, jak na tom během let je. Tj. jak se jeho stav postupně mění k lepšímu. Občas je dobré to i od někoho slyšet.
Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #119 kdy: 28. Září, 2010, 18:55:44 »

díky za dobrý tip, irisdiagnostik bude zajímavá kontrola pokroku, určitě... Smiley
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 6 7 [8] 9 10
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení