Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: New_Page-ov BIO Hovädzí vývar  (Přečteno 7352 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #30 kdy: 24. Leden, 2010, 18:16:44 »

Musíš ustoupit, jinak budeš sám, to je nám oběma jasné Smiley

K Tantře mám velice kladný přístup, ale zatím jen teoretický a to jen povrchně.
Ale věřím v teorii toho, že ve spermatu je pro muže velká síla (prána/chi), kterou když nevhodně plýtvá, tak oslabuje svůj potenciál a nemůže žít naplno, nemá na to prostě tu sílu.
Do Tantry určitě půjdu a hodně Smiley
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #31 kdy: 24. Leden, 2010, 20:20:44 »

NEW_PAGE, neon, všichni  Wink  : Co se týče sexu, tak doporučuji knihu Stará čínská tajemství, autor Chian Zettnersan.

http://www.kosmas.cz/knihy/123343/stara-cinska-tajemstvi/
Zaznamenáno
NEW_PAGE
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #32 kdy: 24. Leden, 2010, 23:09:59 »

Mimochodom, hodinu som tu filozofoval o skazenej spoločnosti, o tom ako to zvrátiť, atď, atp.... Ale vymazal som to. Nie je dobré takú tému rozvíjať, lebo ma z toho "bolí hlava" - z toho, ako nemôžem nič spraviť. ĽUDIA, držme spolu. Máme jeden druhého, škoda že nie sme z blízkeho okolia ( aspoň ja ). Prelička : Miro Šmajda zo SuperStar obľubuje Osha. Zo stravy vitariánstvo ( ja nepodporujem čisto surovú stravu, ja som za mix makrobiotiky a vitariánstva, no bližšie ku MB ). Spoznal som Mira na konci júna 2009... v septembri odišiel do SuperStar... bolo mi s ním super, ale už je to pasé. Už bude bývať v Blave, a aj keby nie, nebude mať čas. Dúfam, že ho nový život "nepokazí" priveľmi. Je síce trochu "narcisticky" založený, ale predsa nemôže byť dokonalý ( lebo proste sa tam ešte nedostal ). Niektoré vlastnosti mám lepšie ja, niektoré zas on. Je spoločenskejší ako ja, milší k ľuďom ( prirodzene ), čo uňho obdivujem. Pointa je v tom, že som sa tešil na nové etapy života s Mirom... že si odovzdáme myšlienky, že ich budeme spolu zveľaďovať ako super kamoši. Ale... nedostalo sa na to. Jemu podobného som nestretol. BODAJ BY HEJ. Mal by som parťáka, za ktorého by som bol vďačný. Teraz nikho takého NEMÁM a nikdy som nemal. Len dva-tri mesiace, čo som bol s Mirečkom.
A ČO VY ? MÁTE NIEKOHO TAKÉHO ? Alebo...MALI STE ?
« Poslední změna: 24. Leden, 2010, 23:12:51 od NEW_PAGE » Zaznamenáno

Láska nikdy nepodozrieva. Láska nie je nikdy žiarlivá, nikdy nezasahuje do slobody druhého. Láska nikdy nič druhému nevnucuje. Láska dáva slobodu a sloboda je možná iba vtedy, keď má vo vašom spoločnom bytí priestor.
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #33 kdy: 25. Leden, 2010, 00:08:48 »

ĽUDIA, držme spolu. Máme jeden druhého, škoda že nie sme z blízkeho okolia ( aspoň ja )

S tímto naprostý souhlas. Bude to stále aktuálnější téma. Potom co přeskočíme z jednoho extrému, přílišného individualismu (staráni se jen o sebe), se budem muset naučit zase více vnímat jako jedna velká rodina. Hodně z nás to dávno umí (ženy k tomu maj blíž, řekl bych). Já se to budu muset víc učit. Hodně jsem si ujel na své svobodě, individualitě, ale dochází mi, že ve spolupráci, kooperaci je možná teprve ta větší změna.
Ale obecně myslím, že většina má problém v přizpůsobování se ke komunitnímu životu.. proto se taky komunity rozpadají, individualita jedince těžko podlehnou celku, jen tak se nepředěláme?
To jsme z člověčí povahy takoví suveréni nebo je to dopad moderní společnosti?
Dříve si představuju, že vesnice byly taková jedna velká rodina.
Večer se scházeli, debatovali, oslavovali, smutnili spolu, byli více spojení.
No, pořád mám v hlavě sen z Anastasie o rodových osadách, jedna vedle druhé.
Tam to podle mě bylo dobře vymyšleno. Ani příliš blízko, ani příliš daleko, každý měl 1ha pozemek, ohraničený velkým živým plotem, dostatek soukromí, ale zároveň i blízkost přátel.

Tvůj vztah s Mirou je pro mě nepochopitelný, jsou to podle mě tvoje pocity, které těžko přeneseš na druhé. Možná někoho takového mám, možná ne, těžko říct.

Ale my nakonec spolu držíme NewPage, nebo nemáš ten pocit? A až budeš cestovat někdy do čech, tak dej prostě vědět a navštiv nás. Ke mě to máš blízko (na Zlínsko).
Zaznamenáno
ježour
Full Member

405663052
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #34 kdy: 25. Leden, 2010, 00:14:43 »

Ale vieš ty čo? Miro mi veľa pripomenul Neona, má taký podobný štýl no hej?! Až ho uvidíš uvidíš že mám pravdu! Jen to háro nemá tak dlouhý Grin
To Neon: úplně mi čteš myšlenky! naštěstí nejsme zas tak malá rodina, tak ten sen jednou uskutečníme! Very Happy
« Poslední změna: 25. Leden, 2010, 00:28:32 od jezour » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #35 kdy: 25. Leden, 2010, 00:34:42 »

Cože? Já a nějaký Miro? Ani nevím kdo to je.. musím mrknout.
Ok, nechám dorůst háro, přestěhuju se do Košic a budem chlastat s NewPagem urinu (každý svoji samozřejmě) a lovit kance v lesích Grin
« Poslední změna: 25. Leden, 2010, 00:36:38 od neon » Zaznamenáno
ježour
Full Member

405663052
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #36 kdy: 25. Leden, 2010, 00:51:51 »

Bane, kam se na tebe hrabe nějaký Miroš hároš!
Tož dovezte okoštovat (toho kance samozřejmě) -a uďáme pořádný mbmejdlo! Grin
« Poslední změna: 25. Leden, 2010, 00:58:43 od jezour » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #37 kdy: 25. Leden, 2010, 01:17:32 »

Já myslím, že se mnou by ses nenajedl. Já bych před jeho konzumací o něm potřeboval filosofovat minimálně 3 dny, teda už vlastně před jeho ulovením a nakonec bych si šel asi koupit banány v tescu v akci za 7kč/kg Smiley Leda že by mě urina dovedla do stavu nepříčetnosti, to bych ho asi povařil jak koi-koku (kanec-koku) a rozmixoval Grin
Zaznamenáno
ježour
Full Member

405663052
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #38 kdy: 25. Leden, 2010, 02:08:23 »

přátelé, tato publikace je výzvou k zamyšlení nad konzumací čuníku a jiných čtyřnohých kamarádů:)
« Poslední změna: 26. Leden, 2010, 02:43:11 od jezour » Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení