Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Jakou vodu používáte?  (Přečteno 6809 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
NEW_PAGE
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #15 kdy: 17. Leden, 2010, 11:29:21 »

pre pozorovatel : A v čom myslíš že tú vodu zamrazujem ? V hrnci ? Nie. Mám to zakázané, škoda... Very Happy Ale je neskutočný rozdiel v tom, ak mrazíš vodu v pet flašiach.... v porovnaní s tým, keď je minerálna voda vo fľaši pri izbovej teplote niekoľko dní, dokonca aj týždňov, a niekedy aj mesiacov. Takže sa ničoho nebojím.
all : A ešte takú vodu minútu pomixovať v mixéri ( najlepšie v tom, ktorý sa drží v ruke - elektrickom... ale nech voda nejde do styku s umelou hmotou, ktorá sa zahreje rotačnou vidlicou...a aj do styku s tesniacou gumou - aspoň na našom starom mixéri je to tak, až páchne voda. Preto ho nepužívame, a kúpim v dohľadnej dobe nový, "ponorný mixér"... ), aby sa tým voda "levitovala" a bude mať ešte zázračnejšie účinky.
A ešte používam aj "tekuté zlato".... vlastnú moč, stredný prúd :-) Každé ráno namiesto rannej kávy, vzpruží, a dobre po nej trávi.  Grin
« Poslední změna: 17. Leden, 2010, 11:33:22 od NEW_PAGE » Zaznamenáno

Láska nikdy nepodozrieva. Láska nie je nikdy žiarlivá, nikdy nezasahuje do slobody druhého. Láska nikdy nič druhému nevnucuje. Láska dáva slobodu a sloboda je možná iba vtedy, keď má vo vašom spoločnom bytí priestor.
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 17. Leden, 2010, 15:10:00 »

NEW_PAGE : Našel jsem na netu ten článek, kde jsem četl o těch pet-láhvích, celý je tady http://www.lidovky.cz/tajemstvi-vody-14-patek-lidovych-novin-dxm-/ln_noviny.asp?c=A091106_100005_ln_noviny_sko&klic=234083&mes=091106_1
A ta část, co by nás mohla nejvíc zajímat je tahle :
... náladu jim naopak může zkazit studie německých výzkumníků z frankfurtské univerzity, kteří zjistili, že se z plastových lahví vylučují látky podobné ženskému hormonu estrogenu, jež mohou negativně ovlivňovat třeba mužskou plodnost. Aby se vědci ubezpečili, že škodliviny nepochází přímo z vodních pramenů, umístili do prázdných lahví druh drobných šneků obzvlášť citlivých na estrogen. Po osmi týdnech v těle živočichů vegetujících v plastových lahvích vzrostl počet embryí na dvojnásobek v porovnání se šneky ze skleněných lahví. „Z plastových lahví se muselo uvolňovat něco, co u šneků změnilo reprodukční vzorce,“ říká vedoucí výzkumu Martin Wagner....
A jak jsi psal o "tekutém zlatě", tak urinoterapie je mi známá. Jen mě prostě překvapilo, jak si připravuješ (upravuješ) vodu. Chápu, že na sídlišti není lehké kvalitní vodu získat, ale Tvůj postup je pro mě opravdu velmi zvláštní, nicméně jsem si u Tvých příspěvků na velkou svéraznost zvykl a baví mě to.
Zaznamenáno
ira
Host
0 0
« Odpověď #17 kdy: 17. Leden, 2010, 21:58:12 »

trochu mi začíná vrtat hlavou, jestli se při takovém zaujetí, jaké prezentuje New Page, dá stihnout ještě něco jiného, než jen maximalistické uspokojování primárních potřeb svého těla...
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #18 kdy: 17. Leden, 2010, 22:13:06 »

íra : No, tak to máme podobný pocit  Wink
Nicméně jsem rád, že když už to nestíháme my obyčejní smrtelníci, tak že alespoň někdo má čas být dokonalý.
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #19 kdy: 18. Leden, 2010, 07:54:13 »

NEW_PAGE:
obdivuji tvou snahu a píli..
Zaznamenáno
Petr Toman
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #20 kdy: 18. Leden, 2010, 15:42:07 »

Máte někdo tu Emotovu karfu? Opravdu moc se mi líbí....v březnu budu mít narozeniny Very Happy
Emotovu práci jsem četl, zaujala mě, tak pevně doufám, že tato karfa není zas jen další byznys a placebo. Nicméně, rád bych slyšel Váš názor.
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #21 kdy: 18. Leden, 2010, 17:20:23 »

Petre, mozna ze najdu jeste doma nejake stipky, poslal bych ti je k narozkam pro stesti... karafa byla uz neni...  Smiley

Pred nakupem jsme udelali test na prazskou vodu (Praha 4): Byla pouzita studena kohoutovice - po 20 minutach aktivace v karafe byl patrny senzoricky rozdil v porovnanim se stejnou vodou nalitou do sklenice.
Pri pouziti pramenite vody, senoricke vysledky byly mene rozdilne.
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #22 kdy: 18. Leden, 2010, 17:30:22 »

Můžete mi prosím vysvětlit, co to ta karafa je?děkuji!
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #23 kdy: 18. Leden, 2010, 19:57:20 »

rakwičko, takova nadoba na vodu, Emotova je jeste vybavena polodrahokamy pro zlepseni vibrace vody atd. V jiznich zemi davaji do karafy i dobre vino.   Tongue
Zaznamenáno
Jirka N
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #24 kdy: 19. Leden, 2010, 10:38:54 »

NEW_PAGE:
nepremyslel si o tomhle: http://www.zdravi-az.cz/Hydratace_organizmu_02_2Reverzni_osmoza.php?

tak ted resim vodu, ted piju asi mesic z vodovodu, predtim vzdy z PETek. Duvodem byla ekonomicke tak i zdravotni hledisko. (ekologie jako nezamysleny bonus Smiley).  Z kouhoutku to taky nebude zadna slava. Studnu mi asi vedle 11 poschodovem panelaku nedovoli Smiley I když?!? Ale ne to by bylo pekne znecisteny. Nevite o nejakem webu o pramenech?
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #25 kdy: 19. Leden, 2010, 20:35:44 »

děkuji!
postnete mi sem nějaký odkaz s obrázkem?
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #26 kdy: 19. Leden, 2010, 23:00:40 »

Tak presne tenhle pristroj (reverzni osmoza), jak o nem pise ten pan v Jirkove odkazu, mame doma. jen je jeste namontovanydo krabice. Moc chutna voda! Akorat cim spinavejsi, znecistenejsi a tvrdsi vstupni tekutina, tim kratsi zivotnost tech membran. Kazdopadne kdo byste nad tim uvazoval, mohu jen doporucit.
Zaznamenáno
ivan
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #27 kdy: 19. Leden, 2010, 23:29:51 »

Reverzna osmoza vyzera zaujimavo, ale ja som o tom pocul ze vraj su tam celkom velke straty vody ktora sa potom len vyleje prec. Neviem ci mam dobre informacie ale niekde som cital alebo pocul ze na jeden liter cistej vody sa spotrebuje 8 litrov vedy celkovo? Da sa to nejak prakticky vidiet ked to clovek ma doma kolko vodi ide prec?
Zaznamenáno
Petr Toman
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #28 kdy: 20. Leden, 2010, 12:19:16 »

Díky Milane! Takže tomu mohu rozumět tak, že Emoto karfa je skutečně účinná. Krom viditelně senzorického rozdílu je rozdíl i v chuti? Je chutnější? Je zbavena chlóru a jiných pachutí? Díky moc za info. 
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #29 kdy: 20. Leden, 2010, 19:36:17 »

kde se to kupuje a kolik to dělá?
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení