Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Mb dovolená  (Přečteno 3652 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #15 kdy: 06. Duben, 2010, 14:12:01 »

takže nakonec to pan Mervart poslal Smiley
znovu opakuju 550,-/os za ubytování vč.4x jídlo-posílám Ptice a spol., Romanovi i ostatním-je třeba udělat skupinu nad 4 lidi na určitý termín Smiley
Zaznamenáno
ptica
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 09. Duben, 2010, 10:46:09 »

jee, tak to rada vidim.
« Poslední změna: 09. Duben, 2010, 10:55:47 od ptica » Zaznamenáno
Kamika
Host
2 0
« Odpověď #17 kdy: 19. Červenec, 2010, 09:28:51 »

O víkendu jsme byli s rodinou u pana Mervarta na chatě v Kounově. Již jsem tam předtím byla na srazu Makrobioklubu, proto jsem věděla, že spokojena budu, ale nebyla jsem si jista se zbytkem nemakro rodiny (rodiče, sestra, jeji muž a kluci 6 a 3 roky). Az na děti všem makro strava chutnala (někteří mě tím překvapili Wink), bohužel synovci tomu moc nedali, ten mladší trochu. Ale zase si kluci náramně užili krytý bazén na zahradě za chalupou a hlavně ten potok, kde byla krásně čistá a chladná voda (v tom horku moje záchrana neb voda v bazénu byla na mě extra teplá). Na tom obrázku z letáku je starý obrázek, kde není bazén krytý a také je nově zastřešené posezení, takže jsme tam seděli i za deště Very Happy
Les je pár kroků a když zapršelo, našli jsme i houby. Na borůvky to letos moc není, pár jich bylo, ale borůvčím to tam moc neoplývá. Zato je tam krásně, ubytování luxusní (měli jsme pro sebe vlastně celé patro, tj. veškré ubytovací zázemí),  pan a paní domácí vycházeli vstříc našim přáním  Wink
Hospoda na pivo pro chlapy je cca 350 m:-) Na zahrade je ohniště a gril, my jsme to nepotřebovali. TV k dispozici (obrovská), no, kluci se koukali na pohádku a přitom jsme hráli hry a karty, pršelo nám...

Takže doporučuji všem, co si nechtějí při dovolené vařit a přitom si dopřát makrobiotiku a příjemné soukromí krásné roubenky v přírodě. 
Ať budete kdekoliv, přeji krásnou a pohodovou dovolenou! z95 dancing z71
« Poslední změna: 19. Červenec, 2010, 09:33:40 od Kamika » Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení