Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Eliminace?  (Přečteno 5484 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
berinda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 10. Únor, 2010, 10:26:29 »

Je mi 35 a před 9 měsíci (v době kojení) jsem začala ze dne na den s MB.

Poslední dobou (asi před 3 měsíci) jsem začala mít problémy s pálením v oblasti poševního vchodu (netrpívala jsem na to),  bílým kyselým hlenem v pochvě (používám sedací koupel z čaje bancha a tento používám i k vaginálním výplachům dle rady p. Strnadelové - natě z ředkviček mi nepomohly).

Už jsem z toho celkem otrávená, jak se to vleče, ale nechci to řešit nějakými chemickými preparáty. Věřím, že jde o ELIMINACE a tímto způsobem se tělo zbavuje škodlivých látek.

Měly jste podobné problémy jako já? Jak jste to řešily? Jak dlouho to trvalo?

Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 10. Únor, 2010, 11:21:40 »

ahoj berindo,
s posevnimi vytoky mam vcelku zkusenosti, takze napisu, co zabira na me a co mi od nich pomaha.
Vagina je uzce spojena s tlustym strevem, takze jakmile neco neni v poradku tam, nemuze byt v pohode ani pochva. (slova meho "prirodniho" doktora Smiley)
Kdyz je vytok kysely, znaci to prekyseleni tela, coz by se (pokud mozno co nejdriv) melo vyrovnat (dle teorie o acidobazicke rovnovaze - jen v ni je jedinec v pohode).

Konkretne: na kysely vytok zacnu hned jist vic zeleniny, pickles, piju vic vody.
Plus vaginalni vyplachy (nebo aspon omyvat) jedlou sodou rozpustenou ve vode (jedna lzicka na sklenicku, vodu napred povarit a nechat vychladnout na teplotu lid. tela).
A hlavne nemyslet na to od rana do vecera, zamestnat hlavu necim jinym. Wink
Me to pomaha, tak do tri dnu je (vetsinou) problem zazehnan. Jo, a kdyz pridam trochu pohybu, tak jeste lip:)

Vseobecne se mi hlen (nejen v pochve, ale i v plicich) objevuju po poziti hodne moucnych vyrobku (vse "koser" takže i celozrnne testoviny, mb moucniky), sladkeho (slad, ovoce.. kazdy ma asi svou max. latku nastavenou jinak a ja ji budu mit dost nizko), prejidani se (muj problem, chjo), jezeni navecer, ponocovani, necviceni ci stresech.

Jo, posledni vec, na intimni mista vseobecne pouzivam bud jen vodu nebo mýdlo s kyselým pH.
Toliko ode me, treba se ti z toho bude neco hodit. Drzim pesti!  Smiley
Zaznamenáno
Andrejka
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 11. Únor, 2010, 10:53:04 »

Ahoj berindo a paulino,
již několik let jsme trpěla poševním výtokem, ale asi jiného druhu-průsvitným do bíla a nesvědivým. léčila jsem se čínskými bylinami, částečnou změnou stravy(vysazením mléčných výrobků, více obilovin, méně pečiva) přešly mne zcela únavy, ale výtok se vždy objevil v určitém období v měsíci a s jistotou se vracel pravidelně. Nyní jsem na MB  3 měsíce, snažím se to dodržovat co nejvíc a výtok je mnohem menší než dříve. Také posiluji ženské orgány a ledviny čínskými doplňky a léčím se u paní doktorky Strnadelové. Po 1.měsíci MB se mi ale objevil jiný problém, který doufám je eliminací která časem přejde. Začal se mi dělat na kostrči furunkl, který se vždy vyléčí a za 14dní zase objeví znova. Není nijak velký, asi do 1cm. Nejdříve jsem chodila na ošetření k lékaři, ale po radách abych si to nechala vyoperovat, což je dle chirurgů "nejlepší řešení" jsem zvolila cestu bramborových obkladů, které vždy zaberou. Večer po 18hod nejím a  žádné sladké hříchy nedělám, maso jím jednou týdně, tak věřím, že to jednou přejít musí, vrátilo se mi to od listopadu již asi 7x, ale po těch letech, co jsem se stravou spíš ničila se asi nemůžu divit.(je mi 34let)  Nemáte s tím někdo také zkušenost?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #3 kdy: 11. Únor, 2010, 11:04:19 »

Andrejka: Jen obecně v rychlosti - seš 3 měsíce na MB a něco tě trápí, něco se zhoršilo?  Very Happy

Tak to bych si v klidu pokračoval ve svém klasickém MB talíři a nikde nic nehledal, pokud ho máš dobře sestavený. Eliminace jsou často i na dlouhé roky, pořád něco bude chodit.. zpětně naše tělo prochází celým obdobím od narození a čistí.
Ale to asi víš.. možná to píšu zbytečně.. jde mi jen o to zdůraznění často přehlíženého faktu, že čas je nejlepší lékař, pokud ostatní podmínky jsou ok.
Zaznamenáno
NEW_PAGE
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #4 kdy: 12. Únor, 2010, 10:51:53 »

to Paulina : Neviem, či voda na umývanie ženského pohlavného orgánu z dlhodobého hľadiska stačí... pochybujem o tom. Zober si príklad zo zvierat - až na to, že si na svoj pohlavný orgán ( nerád používam také termíny...radšej používam oveľa milšie... ) nedočiahneš jazykom ako napríklad nejaká fenka... Takže ti odporúčam - a každej žene - najprv umyť vodou, potom nahromadiť v ústach sliny, pľuvnúť si do dlane, a umyť si tým váš nádherný a skvelý orgán... Je to to najprirodzenejšie, a ja si tak umývam ten svoj mužský - pod predkožkou.
Zaznamenáno

Láska nikdy nepodozrieva. Láska nie je nikdy žiarlivá, nikdy nezasahuje do slobody druhého. Láska nikdy nič druhému nevnucuje. Láska dáva slobodu a sloboda je možná iba vtedy, keď má vo vašom spoločnom bytí priestor.
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 12. Únor, 2010, 12:54:49 »

no a jelikoz sliny zdraveho jedince by mely byt mirne zasadite, tak ta voda se sodou (taktez mirne zasadita) ma i sve opodstatneni.  Wink
A propos New Pagei, premyslel jsi i o tom, ze mozna to, ze si clovek jazykem na jista mista nedosahne (narozdil od zvirat), muze mit i svoje duvody, proc tomu tak je?   Grin
Kazdopadne pouzivam i mydlo, jak zmineno vyse, s kyselym pH, ponevadz je vuci intimnim mistum mnohem setrnejsi a prirozenejsi.
Zaznamenáno
berinda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 12. Únor, 2010, 15:57:26 »

Nevím, jak to působí na vás ostatní, ale na mě působí určité příspěvky dost "úchylně".

Jinak SODA zabrala  a dneska se cítím tam dole na 95 % :-)
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #7 kdy: 12. Únor, 2010, 16:36:57 »

dancing berindo, to je super, těch 5% už příjde samo !!
« Poslední změna: 12. Únor, 2010, 16:38:51 od paulina » Zaznamenáno
NEW_PAGE
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #8 kdy: 14. Únor, 2010, 13:33:41 »

PAULINA : človek si nedočiahne na svoje pohlavné orgány preto, aby na to potreboval druhého človeka - tento fakt nevyvrátiš, takže sa o to ani nepokúšaj :-). A keď sliny podľa teba nebudú "pasovať" na mikroflóru ženského pohlavného orgánu, tak potom ľutujem všetky samičky cicavcov, ktoré nemajú k dispozícii "laktacit" alebo iné somariny... chúďatá zvieratká, musia trpieť... by ma zaujímalo, koľko percent samíc z čeľade cicavcov ( teda nie ľudská samica ) má problémy so svojim pohlavným orgánom...tipujem, že to bude niekde pod 1 percento - pričom u nás má SKUTOČNE zdravý ( ukážkový ) pohlavný orgán asi menej ako 1 percento žien ( od 20 rokov vyššie ). Ak neveríš, študuj : www.intimnosti.cz
Berinda : Nemaj patologický postoj ku telesným tekutinám ( sliny ) a ku pohlavným orgánom..... už máš na to myslím vek ( neviem koľko máš rokov, ale určite viac ako 20 ).  Wink
Doplnenie : a prečo menej ako 1 percento ? Lebo 99 percent sa stravuje zle...  a prečo menej ako 0,5 percenta ? Lebo z toho jedného percenta aspoň polovica má pokrivený názor na sex a veci okolo toho, a taká duchovná príčina vytvorí neúplné fungovanie pohlavného orgánu. To vám ale lekári nepovedia - lebo prakticky žiaden gynekológ nemal na svojom stole ženu s úplne zdravou vagínou - a ja už ani nečakám, že niekedy budem mať jej majiteľku v posteli. Ale to nevadí - lebo ani bio mkrvka nie je 100 % bio a aká je chutná...  Very Happy. A to isté sa týka aj mužov - i keď oni majú menej sexuálnych patológií - viď napr. nezdržanlivosť, keď je príležitosť a nemajú partnerku. Poprosím, nenadávajte na mňa - všetko myslím v dobrom :-) Mám ženy veľmi rád.
« Poslední změna: 14. Únor, 2010, 13:44:57 od NEW_PAGE » Zaznamenáno

Láska nikdy nepodozrieva. Láska nie je nikdy žiarlivá, nikdy nezasahuje do slobody druhého. Láska nikdy nič druhému nevnucuje. Láska dáva slobodu a sloboda je možná iba vtedy, keď má vo vašom spoločnom bytí priestor.
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #9 kdy: 14. Únor, 2010, 13:45:55 »

Nějaké sliny bych mohl "okakat", když si to vyvážím uplně jinak Grin
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #10 kdy: 14. Únor, 2010, 15:00:41 »

Milý New Pagei,
o nic se nepokouším. Byla bych ráda, kdyby sis, než začneš reagovat na můj příspěvek (a jakýkoliv jiný, ke kterému se hodláš vyjádřit), raději dvakrát a pozorně přečetl to, co je psáno.
Moje slova:
Citace
jelikoz sliny zdraveho jedince by mely byt mirne zasadite, tak ta voda se sodou (taktez mirne zasadita) ma i sve opodstatneni.
Tvoje reakce:
Citace
A keď sliny podľa teba nebudú "pasovať" na mikroflóru ženského pohlavného orgánu
Já přece neřekla, že nebudou pasovat. Někdo si ho sliní a ti, kteří nejsou tak "animálně" daleko jako ty, zase dají přednost vodě se sodou. Efekt je ten samý (za předpokladu zdraví, ale jak sám zmiňuješ, tak kdo je nyní 100% zdravý, takže se obloukem dostáváme k tomu, že ani ty sliny nejspíš nebudou 100%, takže vítězí sodová voda!  Wink)
Citace
koľko percent samíc z čeľade cicavcov ( teda nie ľudská samica ) má problémy so svojim pohlavným orgánom
..a kolik procent se musí stresovat kvůli práci/obživě/vztahům/... a miliónům dalších věcí, které s sebou (žel) "lidská společnost" nese? V mnoha směrech to mají zvířata jednodušší, prostě jí, spí, kopulují... I zde mi tvoje přirovnání připadá naprosto zcestné.
K poslednímu odstavci se nebudu vůbec vyjadřovat, jsi snad gynekolog?
Intimnosti.cz nepovažuju za ani relevantní, ani důvěryhodný zdroj!    Natož aby mi ho někdo dával jako literaturu ke studiu!!! 72
A označit ženy za "majitelky vaginy"?  Smich

« Poslední změna: 14. Únor, 2010, 15:05:47 od paulina » Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #11 kdy: 14. Únor, 2010, 15:10:32 »

hihi..

když mě přijde, že new page všemu moc rozumí..
Zaznamenáno
NEW_PAGE
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #12 kdy: 14. Únor, 2010, 15:50:31 »

Paulina : s tými slinami máš pravdu - v tom, že som si nevšimol že ich prirovnávaš ku sóde - prepáč. Ale aj tak - ako ti môžu tvoje vlastné sliny ublížiť tvojmu vlastnému pohlavnému orgánu ? Nie je to trošku sranda ? Very Happy Skôr by som pochopil opak - ako by mne mohol ublížiť orálny sex s nejakou ženou ( chorou )... a nie to, že tvoje vlatné sliny môžu byť rizikové pre tvoju vlastnú pindulku...to je šialenstvo, nemôžu Very Happy. A čo sa týka toho, že som "animálny" - zabudla si, že aj ty si živočích ? Asi áno... tak buď viac živočíchom, lebo nakoniec sa stane, že budeš len "moderným človekom" - a to je asi tak zlé, ako keď v žene nie je ani jeden dielik muža ( a naopak ) - čiže je to neúplnosť. Maj hamornický vzťah ku svojim výlučkom ( nenabádam na fekalizmus ). Lebo zatiaľ robíš všetko to, čo živočíchy nie : zavrhuješ tantru ( nakoľko stránka intimnosti.cz je venovaná práve nej - a zvieratá nie sú žiarlivé a nemajú patologický postoj ku sexu ako ty - i keď ani duchovný postoj ku sexu na druhej strane zvieratá nemajú... ), umývaš sa mydlom alebo sódou tam dole ( namiesto slín ) - a tipujem, že kebyže nahromadíš vo svojich ústach sliny a pľuvla by si si do ruky, žeby ti z toho bolo zle - čo ti mám na to povedať ? Patologický postoj ku vlastným slinám...  alebo sa mýlim ? Lebo pri prežúvaní predsa len vylúčiš plno slín, a to ti určite nevadí - možno preto, lebo ich nevidno...
Jednu vec nikto z vás neobíde : dovtedy, dokedy nebudete mať prirodzený ( čiže neutrálny ) postoj ku svojim telesným výlučkom ( moč, stolica, pot, sliny, sopeľ, krv, menštruácia ), tak nikdy nepresiahnete telo - a tak bude váš duchovný rast oveľa pomalšie naberať na obrátkach. Lebo kým nepresiahneme telo, nemôžeme presiahnuť dušu ... keď si necítite vlastný nos medzi očami, lalôčik ucha a jazyk v ústach, tak nemôžete pocítiť nič mimo vaše telo ( energie ) - jedine si to nahovárať. To je zákon, ja som ho nevymyslel. Svetom hýbe telesná a sexuálna ( takmer to isté ) patológia - a tá neskutočne bráni duchovnému rastu. Ten, kto je proti tantre, ten je za "vlastnícku lásku" - tam, kde nie je sloboda, tam nie je duchovný rast. Takže pre tých čo sa to týka poviem : "mentálna masturbácia" akí sme dokonalí sa musí potvrdiť v praxi. Dobrým indikátorom je aj postoj ku vlastnému telu a všetkému, čo je v ňom a čo z neho vychádza. Lebo "nos" nad tým všetkým ohŕňa len človek. A to je chyba, lebo zviera ho v tom tromfne. Zviera nevie žiť duchovne, ale telesne žije na sto percent. Človek žije telesne na 30 percnet, duchovne na 10-30. Kým nebude žiť telesne na 100 percent ( harmónia so všetkým telesným ) a bude presvedčený že duchovne je na úrovni 60 percent možnej duchovnej úrovni života ( zo sto percent ), tak tých 30 percent ( 60-30 ) bude len "mentálna masturbácia", ako sa k tomu vyjadruje môj najobľúbenejší psychoterapeut, pôvodom rus, žijúci na Slovensku.
Neprekonáte telo, nemáte šancu žiť duchovne... akurát budete preexponovaným ezoterikom, čo je na našom území ( európa - veľká absencia tantry ) takmer pravidlom u tých, ktorý sa snažia "osvietiť". ZN : Iná cesta nevedie, len prekonanie tela a zrušenie patologického postoju ku sexualite a vlastnému ( zatiaľ vlastnému ) telu.
« Poslední změna: 14. Únor, 2010, 15:53:26 od NEW_PAGE » Zaznamenáno

paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #13 kdy: 14. Únor, 2010, 16:19:41 »

Chlapče, chlapče, sestup z výšin! Mám dojem, že tu začínáš až moc kázat.  Nenene
Tak především nevím, na základě čeho usuzuješ, že:
"zavrhuješ tantru" kdy jsem to řekla? (promiň, ale stránka Intimnosti.cz je podle mě bulvár. Doufám, že to není jediný pramen, ze kterého čerpáš.),
"zvieratá nie sú žiarlivé".. to jako že já jo? A tohle jsi odvodil jak?  Wink
"a nemajú patologický postoj ku sexu ako ty" .. ehm, mě můj postoj nepřipadá ale vůbec patologický. Naopak mi přijde, že jestli se něco dá nazvat patologií, tak je to nekonečné a všudepřítomné rozebírání jistých intimních detailů, na které třeba spousta lidí ani zvědavá moc není.
"umývaš sa mydlom alebo sódou tam dole" - tak konečně jedno pravdivé, ale tak koneckonců radila jsem berindě, že  Smiley
"a tipujem, že kebyže nahromadíš vo svojich ústach sliny a pľuvla by si si do ruky, žeby ti z toho bolo zle" - mýlíš se, nebylo.

Jak už jsem naznačila, podle mne je tvůj postoj k tělesným výměškům, jak tady o nich podrobně a opakovaně mluvíš, vedený až příliš do extrému.
Ano, člověk se má pozorovat se vším všudy a sám sebe se neštítit. Tam si rozumíme, přijde mi to přirozené a dávám ti za pravdu.
Ale že by se tím, že to na veřejném diskusním fóru neprobíráme do detailů, nějak zpomaloval náš duchovní růst, se nedomnívám. 
Vy ostatní ano? Eek
« Poslední změna: 14. Únor, 2010, 16:25:36 od paulina » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #14 kdy: 14. Únor, 2010, 16:33:01 »

New_Page: bomba! Mě se tvoje myšlení moc líbí!
Je to stále o tom jít uplně k podstatě.
Je super, že ti nedělá problém psát co si myslíš, seš k sobě poctivý uplně do extrému, žádné kompromisy (i když co já vím, třeba to co píšeš je jen předestilovaný slabý odvar Grin).

To s těma slinama může přijít spoustě jako úchylárna, ujeté.. ale stejně tak, když jsem byl na Rainbow families a pobíhala tam spousta nahých a chodilo se na společné latríny (rýha v zemi.. nic složitého), společně se koupali, umývali přirodníma věcma.. to bylo pro mě pořádně eye-opening.
Klidně si dovedu představit ty sliny tam.. co taky lepšího v přírodě najít. Spousta lidí když vidí fotky z rainbow, jak jsou tam všichni nazí, tak s tím mají sakra problém, předsudky, odsuzování - tak jak říkáš, dokud nepřijmeš tělo, nemůžeš jít dál.. dík za dobré slova Wink

Já s tím tématem nemám problém.. jen nějak necítím potřebu to takhle zatím řešit. Buď jsem k tomu ještě nedospěl a nebo unikám a nebo jsem to celé přijal a transcendoval jako nepotřebné.. jakože nemusím jít do extrému mimo společnost uplně ve všem Smiley
Zaznamenáno
Stran: [1] 2
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení