Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Eliminace?  (Přečteno 5541 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #15 kdy: 14. Únor, 2010, 16:38:14 »

Pauli: podle mě to extrém vůbec není, jak píšu výše.. já v tom opět vidím jednoduchou past na kterou se moderní lidstvo chytlo a pokládá takové témata za něco divného, ale klidně si koupí mraženou smetanu s cukrem v zimě a jdou do kina na film, kde se mačetou rozseká 15ti letá holčička a doma si pustí televizi nova a namlouvaj si jak jsou normální!

Wake up!

Řešíme tu poševní výtoky, moč, klystýry, proč ne sliny. Vždyť zvířata se opravdu lížou, makrobiotici dobře vědí, že sliny jsou dobré na jakékoli poranění. Proč ne i na pohlavní orgány. Já nad tím jen nikdy nepřemýšlel.. a zatím mě neláká to dělat.. ale debatit? Klidně Smiley
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 14. Únor, 2010, 16:59:23 »

Ehm, já ten extrém nemyslela na sliny... ale tak budiž.
Zaznamenáno
berinda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #17 kdy: 14. Únor, 2010, 17:57:15 »

Debatíte tu o slinách, ale proč si nečistit CELÉ TĚLO slinami, proč jenom intimní partie? Nebylo by to přirozenější?

Nedokážu si představit, za jak dlouho bych "naplivala" potřebné množství slin ke své očistě.

Co je špatného na sodě? Zabrala mi během 1 dne!
Zaznamenáno
xylda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #18 kdy: 14. Únor, 2010, 20:27:40 »

Rofl
Zaznamenáno
NEW_PAGE
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #19 kdy: 15. Únor, 2010, 08:40:17 »

paulina : Píšeš : "..Naopak mi přijde, že jestli se něco dá nazvat patologií, tak je to nekonečné a všudepřítomné rozebírání jistých intimních detailů, na které třeba spousta lidí ani zvědavá moc není...." - plno ľudí nie je zvedavých na zdravé stravovanie, na psychológiu, na realitu. Takže to, na čo nie je plno ľudí zvedavých - je často to cennejšie a dôležitejšie pre naše poznanie ako to, o čom "tí ľudia" klebetia  celé dni ( o prázdnych rečiach ).
berinda : ktoré zviera si čistí slinami celé telo ? Žiadne. Lížu si akurát srsť, aby sa im vitamín D lepšie vstrebal do tela ( zo Slnka ), a intímne partie + "pacičky", ktorými si umyjú tvár od orieškov atď ( hlavne hlodavce ). Zvieratá v prírode si svoje telo ( okrem intýmnych partií ) ani nemusia čistiť, smrdia len domáce zvieratá ( hmmm... ), ktoré sa musia kúpať aspoň raz za čas. My sa tiež musíme sprchovať celý, ale opice si tiež nečistia svoje telo jazykom ( mimo intýmnych partií ). A žeby smrdeli - tak to nie, je to ich pach, ale NIE JE to zápach. My ľudia sa sprchujeme ( aj mimo intýmnych partií ), aby sme nesmrdeli. Príčinou nášho zápachu ( lebo niekedy to nie je pach, ale zápach ) je nevhodná strava, syntetické ( a vlastne akékoľvek do určitej miery ) oblečenie, stres ( ktorý nie je každodenným spoločníkom človeku - len u niektorých jedincov ).
To, prečo sa ľudia musia sprchovať ( nemám nič proti, rád sa umývam celý ), na to odpovedať neviem... lebo sprchovať sa musia aj makrobiotici, aj ja ( viac makrobiotik, menej vitarián ) - takže aj ľudia, čo sa stravujú za pomoci prírodných potravín a vo vhodných kombináciách.
V jednom videjku hovoril jeden vitarián o tom, ako jeho pes prestal páchnuť po tom, ako mu začal dávať jesť surové mäso namiesto vareného. Či má fakt čisto surová strava vplyv na telesný pach ( inak povedané, či vitarián vonia lepšie ako vegán alebo makrobiotik ) a nakoľko, to vie len vitarián - resp. človek, ktorý môže porovnať pach 10-tich vitariánov a pach 10-tich nevitariánov ( ktorý sú ale tiež na zdravej strave - no varia ju - aspoň z 80-tich percent varené jedlo ). Ako to vlastne s tým pachom u vitariánov je - to vedia oni sami najlepšie. Tak či tak - keď si už idú umývať intímne partie, určite to nerobia v umývadle ( z predu by sa ešte dalo... ), čiže aj tak sa namočia celí ( keď už v tej vani sú ) a použijú dlane na umytie potu vodou. Jedno je isté : keď som masíroval jednu asi 23 ročnú ženu ( som masér ), tak som mal pekný zážitok... ktorý pramenil z jej telesnej vône... Bola to nejaká nie veľmi pekná žena ( typ 19. storočie, nevýrazná ), ale bola ženská... mala asi dvojky, širšie boky, obliekala sa do "zemitých farieb"... Dala si dole kabát, tričko, podprsenku a ľahla si na masérsky stôl na prsia ( aby som jej masíroval chrbát ). Hneď ako sa vyzliekla, moju malú masérsku miestnosť zaplavila veľmi sexy vôňa. Evidentne nemala dezodorant, a dokonca ani vyholené podpazušie ( takže nebola možno nikde ). Nebol to ale smrad - ani náhodou. Nebola to ani vôňa kvetín ( našťastie - mám rád vôňu kvetov - ale patrí kvetom ). Bola to jej prirodzená vôňa, a ja som mal čo robiť, aby som nezačal pri masírovaní "jasať". Ani som neotvoril okno ( i keď sa rýchlo minul vzduch ), lebo som si to užíval. Bola komplet prírodná, necítil som z nej nič, čo by nebolo "ona". Keď skončila masáž, mal som chuť jej povedať, ako pekne mi voňala sama sebou. Ale neurobil som to ( doteraz to určitým spôsobom ľutujem - chcel som si u seba šplhnúť za spontánnu úprimnosť takéhoto typu Very Happy ). Ľudia, žiadna voňavka, nič mi nevoňalo tak, ako ona. Ešte bola zdravá, ešte sa nerozkladala ako ľudia ( dajme tomu ) nad 40, ktorí sa stravujú otrasne. Viac sa k tomu už nevyjadrujem, pekné spomienky  Tongue.
Neon : Všetko zlé je na niečo dobré, všetko dobré je na niečo zlé ( existuje ale vôbec "dobré" a "zlé" ? ). Mňa majú za blázna bežní ľudia, ale ľudia čo pochopili veľa vecí, ma majú za príjemného chalana s vedomosťami, ktorého majú celkom radi ( škoda, že nie sú z Košíc... teda z môjho mesta  Very Happy ). Nemusíš cítiť potrebu riešiť teraz tie veci, ktoré riešim ja. Dôležité ale je, že to rád čítaš - takže máš záujem o tom niečo vedieť :-). Mimochodom, v tejto spoločnosti už dávno ( či vôbec niekedy platilo ? ) neplatí, že čím "múdrejší" si, tým ťa majú radšej... Nie...dnešní ľudia ( bežní ) sa nechcú zamýšľať nad tým, nad čím sa zamýšľame my... Pre nich také témy neexistujú ani na úrovni verbálnej, ale ani na úrovni "prežívacej". Pre nich je prirodzený pach smradom ( i keď väčšinou sa im nedivím - ak "fetujú" nejakých nahnívajúcich ľudí... ), sex je len o orgazmoch, jedlo len o chuti. Ale tak sme boli naučení.... Sto krát opakovaná lož sa stáva pravdou. Keď ti sto krát povedia že "natural" páchneš, tak tomu uveríš. A keď budú ľudia odmalička vnímať ostatných len s dezodorantom a voňavkami, tak potom bude pre nich prirodzený pach človeka niečim neprirodzeným. A tak sa môže stať, že partner by v posteli radšej cítil vôňu ruží, ako vôňu vlastnej ženy ( a naopak, žena radšej citrus + korenie, ako vôňu muža ). Ale povedzme si pravdu.... taký živočíšnymi bielkovinami alebo cukrom prepchatý "pivár"....taký musí smrdieť aj hodinu po osprchovaní... Som rád, že ja sebe voniam  Very Happy. A nie len sebe. Dostal som poklonu od bývalej priateľky : "voniaš ako malé bábätko"... Viem, že to bolo "pritiahnuté za vlasy", ale človeka to poteší :-). Škoda len, že ona si nevedela seba predstaviť bez voňaviek a telového mlieka.... Aj preto je to už moja "bývalá", lebo pre tie "ingrediencie" som bol v posteli menej "funkčný", ako by som chcel. Darmo, keď má človek dominantný čuchový a chuťový "kanál", tak si nezgustne na chemikáliách... Grin
« Poslední změna: 15. Únor, 2010, 08:45:12 od NEW_PAGE » Zaznamenáno

Láska nikdy nepodozrieva. Láska nie je nikdy žiarlivá, nikdy nezasahuje do slobody druhého. Láska nikdy nič druhému nevnucuje. Láska dáva slobodu a sloboda je možná iba vtedy, keď má vo vašom spoločnom bytí priestor.
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #20 kdy: 15. Únor, 2010, 08:52:48 »

New_Page:

Souhlas, ale je to souhlas na té ideální rovině.
Stejně tak souhlasím se spoustou ideálů.
Teď je otázka na kolik ti vyhovuje se toho každého ideálu držet, protože jsme jenom lidi, máme emoce, myšlení a radost ze života je hodně spojena s myšlenkama.
A možná právě proto, že si stokrát opakováním něčeho dokážeme myšlenkově danou věc přijat/změnit, tak možná proto bysme tento jev (funkci myšlení) neměli také přehlížet a někdy ji na ten ujetý svět použít.
Protože jak říká Osho - když se probudíš, tak máš dvě varianty - buď zešílíš a zavřou tě do blázince a nebo se staneš osvíceným.
Podle mě pak ten osvícený člověk přijímá veškerou společnost tak jak momentálně je, ne proto, že by zapomněl na ideály a neusiloval o ně, ale protože tak šetří energii a nemusí za každou cenu jít proti davu.
Podlě mě jsou v tom celém energetickém kokonu (zvanému život) důležitější věci než mít všechno za každou cenu přírodní/přirozené - do nich bych tu energii přesouval.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #21 kdy: 15. Únor, 2010, 10:52:10 »

New_Page:

Mimochodem, jak se holíš?
Proč se vůbec holíš?
Proč vůbec posilovna, proč neutečeš do divočiny?
Zaznamenáno
NEW_PAGE
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #22 kdy: 15. Únor, 2010, 11:46:25 »

Neon : tak ja som zatiaľ viac do blázninca, ako osvietený... veru tak  Grin. O tom to je - prebudiť sa vie veľa ľudí ( vieš ako to myslím... ), ale len nejaké percento z nich sa stane osvietenými. Možno raz.... sa to podarí aj mne. Ale na tom budem musieť roky pracovať -  o.k.
Čo sa týka otázky či si holím tvár - holím. Nakoľko zarastám dosť slabo, takže lepšie vyzerám oholený. I keď také strnisko ( keby som dobre zarastal ) by vyvážilo môj "jemný" výraz - a to by som chcel, no nemôžem si to dovoliť Very Happy. A do divočiny nechce "emigrovať". Chcem žiť TU, v meste. Som rád, keď vidím veľa ľudí na ulici, keď cestujem MHD, keď pokecám so známymi ( napr. z bioobchodu... atď ). V prírode ( na samote ) by bolo super, ale to by som musel mať auto, dosť peňazí ( bývam s rodičmi... ), a mať pri sebe priateľku ( ktorú momentálne nemám ) a to by som zošalel... na týždeň by to bolo super byť tam sám, ale mesiac - už nie   Shocked. I keď do dediny s peknou prírodou naokolo - tam by som šiel bývať. Ale len keby som mal auto.
Posilňujem preto, lebo aj prírodní ľudia sú svalnatí ( i keď trochu iným spôsobom ) - a preto, lebo keď svaly človek nepoužíva, tak začínajú ochabovať. Ja nechcem byť ochabnutý nikde... Tongue. Som rád, keď mám "mäso", keď "mám" zadok, nohy, ruky, chrbát, hrudník, ramená... mám 194 cm, kebyže mám "špilky" vyzeralo by to zle. A nakoľko som človek aj TELESNÝ ( nie len duchovný ), tak nepovažujem za prirodzenosť nejakú prechádzku alebo beh - ako jediný zdroj posilňovania. Ani omylom. Ľuďom vysokým 180cm - nech sa páči. Ale ja mám 194cm a nepáčim sa sám sebe, pokiaľ sa "nevytuningujem" prirodzeným spôsobom, môjmu telu vlastným, nakoľko záťaž na svaly je prirodzená, a je už úplne fuk, že činky nerastú na stromoch. Tak isto ani hrnce nerastú na stromoch a varí len človek. Takže posilňovať so strojmi - to robí tiež len človek. A vôbec to nevadí, nakoľko mám o.k. kondičku, nie len svaly. A to, že si potrpím na tom aby som mal estetickú postavu - to je len zmysel pre estetiku. Navyše ženám sa to páči. Tak prečo to nerobiť ? Stále som to JA - je to moje "mäso", prirodzené. Tak isto by potom mohol niekto namietať, že sa nebude učiť tantru ( aby bol lepší milenec ), alebo že sa nebude zaoberať aj duchovným životom, lebo.... lebo to nie je príroda, to niekto vymyslel a nespadlo nám to do perinky... lebo je to nejaká "technológia" - a to je presne to, čo robí človeka človekom. Technológia myslenia, technológia konzumovania potravín a ich kombinácií, technológia športovania ( každý si vyberie čo chce ), technológia sexu ( aj opice sa učia od otcov - dúfam, že nie na matkách...  Grin ), technológia komunikácie.... Ak by tieto technológie neboli, boli by sme buď opice, alebo predátori. Ja som radšej človekom, ktorý vedome formuje svoje zdravie, telo, myseľ, psychiku, sexualitu a ducha.
« Poslední změna: 15. Únor, 2010, 11:48:14 od NEW_PAGE » Zaznamenáno

Láska nikdy nepodozrieva. Láska nie je nikdy žiarlivá, nikdy nezasahuje do slobody druhého. Láska nikdy nič druhému nevnucuje. Láska dáva slobodu a sloboda je možná iba vtedy, keď má vo vašom spoločnom bytí priestor.
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #23 kdy: 15. Únor, 2010, 13:27:23 »

Dík za odpověď.
Ty si prostě umíš vysvětlit a obhájit cokoli.. hlavně že ti to klape, to je důležité Grin
Já bych si jen rýpnul, jestli ses nad to tělo vůbec dostal a nebo seš ve vlastní pasti a jen si namlouváš, že jsi nad ním.
Na mě to neustále vyznívá, že bez posilky a dalších vychytaných postupů, by ses sám sobě nelíbil.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení