Stran: 1 [2] 3 4 ... 9
  Tisk  
Autor Téma: Homosexualita a makrobiotika  (Přečteno 16973 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #15 kdy: 23. Únor, 2010, 09:01:57 »

Citace
Mili: Strava je dnes chaotická, muži ktorí jedia sladkosti a ovocie  sú síce príjemní svojou jemnosťou, duševným rozjímaním, nikto im to neberie, ale do akej miery sú mužmi ? /Ženy podobne./

Strava je chaotická a individualita je nepochybně chaotická taky. Takže je spousta mužů, kteří frčí na ovoci, viz třeba vitariáni a jsou mnohem "chlapštější" než kdejaký pojídač ryb. Ale to jen tak doplňuju, vím, že ti je tento fakt jasný. Každý jsme individualita.
Zaznamenáno
Mili
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 23. Únor, 2010, 09:07:04 »

Záleží na tom, čo jedli pred vita a ako dlho a čím doplňujú vita stravu. Mnohí jedia hovädzie, solia ....
Zaznamenáno
La Tibor
Sr. Member

Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #17 kdy: 23. Únor, 2010, 14:00:51 »

Akosi ma zjemnení muži, hákliví na svoj účes nepriťahujú. Niečo mi hovorí, že nebudú dobrí vodcovia svorky a ochrancovia.  Tibor, myslíš že na dredatom človeku ťa priťahoval skôr mužský princíp alebo ženský ? Že keby ťa jemne plácala žena, bolo by to horšie ? Ja sa snažím vyberať si to čo ma najviac priťahuje. To čo ma pritahne len na chvíľu a potom nie, je síce jemný prchavý príjemný zážitok ale nie ako celoživotný princíp, vedúci k šťastnému harmonickému životu. Dlhodobo by ma neuspokojoval a ja hľadám dlhodobý vzťah, u takého človeka dokonale poznám jeho vnútro. Záleží na miere prežitku, už vidím neona ako tu kombinuje a žiada vysvetlenie, kde je tá miera. Mieru určuje dlhodobá udržateľnosť a také homosexuálne vzťahy nie sú.
Strava je dnes chaotická, muži ktorí jedia sladkosti a ovocie  sú síce príjemní svojou jemnosťou, duševným rozjímaním, nikto im to neberie, ale do akej miery sú mužmi ? /Ženy podobne./
Mas recht, ze kluci s dreadama takovi byvaji (taky jsem mel dready - a ted uz jsem skoro rok nebyl u holice, tak premyslim, co s tim Smiley ).

Ale neda se rict, ze by me kluci s dreadama pritahovali. Je to cely dost zamotany. TY, co jsem poznal byli bud fakt horsi nez zensky (styl bez svyho La Coste tricka nevyjdu ven...); anebo totalni zhulenci, kterejm se zacal sypat svet ze strany, odkud to nevideli - totiz ze strany toho, ze nechali realitu at si vyvadi co chce. Prave nemam prilis obdivu k "jinovym" chlapcum, protoze tady jaksi probiha bitva a pokud je clovek chlap, tak ma bojovat.

Ta akce byla jina. Proste nejakej typek si chtel malovat no. Neznam ho, neznal jsem ho. Je mozny ze byl taky zjemnelej, patrne se mu libily moje zada plny jizev, takze vytvarel obrazce z jizev a bahna, coz je dostatecne "tribal" a tehdy se to hodilo. Nepromluvil jsem s nim krome uvodni vety slova. Cely takovej nepopsatelnej pocit pritomnosti, ve ktery clovek zapomene uplne na to, kdo jsem ja, co je svet atd. Asi k tomu nedokazu vic rict, ale prekvapuje me to.

Jinak musim rict, ze na cukru a ovoci frcim zrovna ja vic nez kdokoliv jinej. Acai, sladky Menthos bonbony, cerstvy pomerancovy dzus doslazeny trtinovym cukrem, sladka stava a karamelky. To byl treba muj vcerejsi jidelnicek. Nemyslim, ze jsem zzenstilej.

Zajimalo by me, proc homosexualni vztahy nejsou dlouhodobe udrzitelne v nejake vetsi mire nez heterosexualni. Teda z pohledu energii to smysl dava, ale jsou nejake empiricke dukazy? Urcite jsme tu na hodne tenkym lede.
Zaznamenáno

El
Host
0 0
« Odpověď #18 kdy: 23. Únor, 2010, 16:00:35 »

Neřekla bych, že homosexualita je daná tím, jestli ten daný člověk jí to či ono, ale podle mě je to hodně o tom, co dělala a jedla a prožívala jeho nebo její matka v těhotenství . Prostě jakou mu tím vytvořila konstituci..  určitě ale záleží na tom, jakým životním stylem si k té konstituci dodělává kondici....   

jak je to : malý jin přitahuje větší  jin, malý jang přitahuje větší  jang a přitom silný jin, přitahuje silný jang a naopak. Takhle mi byla vysvtělena homosexualita..
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #19 kdy: 04. Březen, 2010, 01:09:21 »

Ja to jako nemoc nechapu, ani jako nerovnovahu. Dale si nemyslim ze je to jakkoliv dedicne, jak treba zminuje Emina. A "napravit" to cimkoliv, natozpak jidlem se mi zda totalne mimo. Neni to neco co potrebuje napravit.
Proc proste nemuzeme prijmout, ze jsme vsichni ruzni? Ve vsech moznych zpusobech? Pro me celej smysl zivota je prozitek, zkusenost, expanze. Pouze kdyz mi vsichni prozkoumame vsechny mozne zpusoby byti, tak prozkoumame vsechny moznosti a alternativy. At tedy kazdy zkouma tim zpusobem ktery mu vyhovuje, at je to sexualni orientace, nebo treba to jestli se rozhodne mit deti nebo ne.
Momochodem - vetsina lidi se nestravuje MB a vetsinou se stravuje dost nezdrave. Presto je homosexualu pomerne malo. Protoze dat to do pricinne souvislosti je podle me totalne prastene. I kdyby to nerovnovaha byla, tak nedelalo by treba vetsi smysl ze na to ma vliv co zazivame kolem sebe od detstvi ve sfere vztahu? Ale ani to si myslim ze neni duvod. Zivot je trochu komplikovany na to aby se daly aplikovat takovahle jednoducha pravidla.
Citace
Mieru určuje dlhodobá udržateľnosť a také homosexuálne vzťahy nie sú.
To jako myslis vseobecne?
Citace
Strava je dnes chaotická, muži ktorí jedia sladkosti a ovocie  sú síce príjemní svojou jemnosťou, duševným rozjímaním, nikto im to neberie, ale do akej miery sú mužmi ? /Ženy podobne./
Mili a tohle mas nejak odpozorovane na konkretnch prikladech? Ja to nevidim. To ze je nekdo gay jeste neznamena ze je zzenstely, i kdyz pravda casto to tak byva ale ne vzdy. Ale ty vis co ji? Ja teda ne.
Citace
Strava je chaotická a individualita je nepochybně chaotická taky. Takže je spousta mužů, kteří frčí na ovoci, viz třeba vitariáni a jsou mnohem "chlapštější" než kdejaký pojídač ryb.
No prave, podle me nema cenu na to tlacit tyhle pravidla.
Citace
Tibor, myslíš že na dredatom človeku ťa priťahoval skôr mužský princíp alebo ženský ? Že keby ťa jemne plácala žena, bolo by to horšie ?
No, ja taky mela obdobi ze me pritahovala jedna moje kamaradka. To bylo asi v 17 a nic z toho nebylo, jinak jsem hetero, a vis co je zajimave? V te dobe jsem zacala s makrobiotikou. I kdyz teda s tim ze jsem u toho kourila a kazdy tyden parila, takze ono je to asi uplne jedno. A nebo to treba ani zajimave neni, protoze tam neni zadna souvislost. Ani jedna nejsme muzatky mimochodem, alespon ne telesne, i kdyz nekdy mozna myslim trochu jako chlap - lidi mi to rikaji.
Zaznamenáno

neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #20 kdy: 04. Březen, 2010, 07:23:58 »

Citace
Pouze kdyz mi vsichni prozkoumame vsechny mozne zpusoby byti, tak prozkoumame vsechny moznosti a alternativy.

To je právě otázka, jestli pro zkušenost života je potřeba zkoumat všechny jeho možnosti.
Protože nebuďme směšní a nenamlouvejme si, že "všechny" bude jen ta jedna strana mince.
Musím udělat něco jako Hitler, abych poznal život?

Citace
Mimochodem - vetsina lidi se nestravuje MB a vetsinou se stravuje dost nezdrave. Presto je homosexualu pomerne malo.

Tady jen chci upozornit na "maličký" a častý detail - makrobiotika je komplexní systém celého Života - není to vůbec jen o jídle - čím více člověk jde do jejího poznání, tím širší ty souvislosti jsou.
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #21 kdy: 05. Březen, 2010, 00:36:35 »

Citace
To je právě otázka, jestli pro zkušenost života je potřeba zkoumat všechny jeho možnosti.
Protože nebuďme směšní a nenamlouvejme si, že "všechny" bude jen ta jedna strana mince.
Musím udělat něco jako Hitler, abych poznal život?
Ja tim nemyslim ze kazdy jedinec musi prozkoumat vsechny alternativy. A co si kdo vybere, to je vlastne uplne na nem. Pokud tim nikomu neublizuje, tak proc ne? Myslim si ze lidi si proste "hrajou" se vsema moznostma ke kterym jsou tazeny. Podle me existence homosexuality obohacuje kolektivni zkusenost, at to clovek prozije sam nebo ne. Nekdo to prozije, jinej nad tim popremejsli, nekdo se pohorsi, ale vsechny to nejakym zpusobem obohati.

Ohledne toho ze MB neni jen o jidle - prispevky nekolika lidi tady vyznely jako ze je to zpusobeno nespravnym jedenim, popr ze se to da makrobiotikou napravit.

Mili, jak to myslis, ze ty koreny sahaji alespon o generaci dozadu? Na cem je tohle bazovane?

Me je asi intuicne nejblizsi toto pojeti:
Vsichni jsme vecne bytosti. Telo si na sebe bereme jen po dobu inkarnaci. Jako vecna bytost nemame vyhranene pohlavi, i kdyz mame svuj osobity mix jinu/jangu, aneb zenske a muzske energie. Nekdo to ma treba 30%/60%, jinej treba 90/10 a jinej jeste jinak. Tento pomer pretrvava pres nasi celou vecnou existenci.
Mame pravdepodobne jeden pol ktery je nam tim padem blizsi a podle toho si vybirame vetsinu tel do kterych se inkarnujeme. Ale kazdy z nas si obcas vybere tu mene blizsi moznost. A to pak treba byvaji ty zivoty ve kterych mame tendenci k homosexualite, bisexualite a jinym stavum ktere se vymykaji beznemu modelu.

Citace
malý jin přitahuje větší  jin, malý jang přitahuje větší  jang a přitom silný jin, přitahuje silný jang a naopak. Takhle mi byla vysvtělena homosexualita..
To mi dela smysl a vidim ze to plati i v heterosexualnich vztazich, ale opet pozor na prilisne zjednodusovani. Ve vztazich hraje roli tolik faktoru.
Zaznamenáno

La Tibor
Sr. Member

0 0
« Odpověď #22 kdy: 05. Březen, 2010, 16:15:41 »

se teda musim ozvat na to "at si kazdej dela co chce, jen at nikomu neublizuje"

to je klasickej mainstreamovej liberalni blud

pokud nechces nikomu ublizovat, tak musis okamzite umrit a i to patrne par lidem ublizi

kolika lidem ublizi jen to, ze se zvednes a budes si delat veci po svem? na to mi patrne reknes, ze jsou veci tvoje a veci jinych... pokud si tohle sama hlidas, tak te to slechti v tve blystive individualnosti, ale ostatni lidi to takhle NEBEROU a veci "tvoje" jsou veci jejich a takovych lidi je vetsina a rekl bych ze jsou taci vsichni, jen ti kdo to nevidi si lzou do kapsy nebo se snazi teto teze tak krecovite drzet, az si skacou po vlastnim stesti /ano, kupodivu to nejsou arogantni chlapci, ale kdysi krehke divky kdo se takto casto chova/

takze at delas co delas, tak lidem ublizujes, je zvlastni, ze sis tohohle jeste nevsimla, mozna za to muze tve vnimani sveta jako chlap, ale to neznamena, ze to tak neni... skoro bych rekl, ze sis toho nevsimla z nejakeho zvrhleho epicyklickeho duvodu, aby se ti ozsypala ta puvodni teze "at si kazdy dela co chce a nikomu neublizuje", ktera se i me pekne dlouho zdala byt odpovedi na vsechny otazky

prave proto se nad tim zde pozastavuju; protoze to byla i moje cesta a jeste roky pote, co jsem se rozhodl zabit a >nahodou< jsem to prezil, jsem vsechny posilal do prdele, ze do myho zivota nikomu nic neni a ze kdyz v nicem jinym, tak aspon v otazce zivota a smrti sam o sobe mam >svobodu<

mame svobodu, ale ta proste KOLIDUJE s pranimi a zranovanim druhych; tohle pochopil uz de Sade napriklad a proto i ja jsem fasista, ne v tom smyslu, ze by se mi to nejak zvlast libilo, ale proto, ze svet tak funguje... svoboda ani omylem neni pro vsechny a neni pro nikoho, kdo si ji nevybojuje a boj je i boj s ostatnimi a i na jejich ukor

a to zde uz radsi pomijim tema, ze nekteri lide  svobodu nestoji a nekteri o ni nestoji jen hluboko v sobe  /napovrch jsou to nejvetsi liberalove odkojeni vetsinovym nazorem/
Zaznamenáno

majkl
Host
0 0
« Odpověď #23 kdy: 05. Březen, 2010, 21:03:19 »

Citace
pokud nechces nikomu ublizovat, tak musis okamzite umrit a i to patrne par lidem ublizi

kolika lidem ublizi jen to, ze se zvednes a budes si delat veci po svem?

Mohl bys prosím vysvětlit tuhle myšlenku? Mně není jasný, v čem spočívá ta nevyhnutelnost toho ublyžování ostatním.

Jestliže si lidi jenom ubližujou, pak by teda ideální stav byl ten, kdy na planetě zbyde jenom jeden člověk?
« Poslední změna: 05. Březen, 2010, 21:20:30 od michal » Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #24 kdy: 06. Březen, 2010, 00:57:46 »

Hmm, La Tibor, nevim jak jsi prisel na to ze to nechapu a vubec se mi zda ze si myslis ze me nejak znas po par vecech cos tu po me precet.
Samozrejme ze chapu ze lidi maji nejruznejsi ocekavani a prani, a kdyz tato nejsou splnena (coz se drive nebo pozdeji stane naprosto zakonite), tak jsou ublizeni. Ujistuju te ze to chapu a mam to zazite mockrat na obe strany. Co jako navrhujes teda? Ze mame vsichni zit podle predstav ostatnich? To je tak trochu nemozne (pominu-li ze nesmyslne), protoze co clovek, to jine ocekavani. A taky bys tim ublizil sam sobe, a tak potazmo i ostatnim. Ja jsem se nenarodila abych byla neci panenka. Kdyz rikam neublizovat, tak myslim kde nemusim a to ani sobe.

Vyhledej si neco o princi Mandivrovi z Indie. Ten diky kulturnimu tlaku zkusil potlacit svoji homosexualitu a podle ocekavani rodiny i verejnosti se ozenil. Ucinil tak sam sebe nestastnym a ucinil tak nestastnou i svoji manzelku, kterou nakonec stejne opustil a tim ji jeste vice ublizil.
Zaznamenáno

smallradka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #25 kdy: 24. Březen, 2010, 20:02:46 »

toto je naozaj zaujimava tema.
nemyslim si vsak, ze sa da nejako extremne analyzovat cez makrobiotiku. Pretoze to uz je otazka vztahov a potom - co ak niekto zije sam? Ma taky clovek sancu najst rovnovahu v zmysle makrobiotickeho zivotneho stylu?

a spat k homosexualite - viem o zenskom pare, kde su obe partnerky konstituciou podstatne ine (fyzicky aj psychicky) a citatelne je jedna jinovejsia a druha jangovejsia. Neznamena to potom nahodou, ze sa navzajom doplnaju a maju mozno viac rovnovahy vo vztahu ako niektori 'normalny' par?

tiez je otazka ci nemozu byt niektore zeny jangovejsie ako muzi, napriek principu (muz-jang, zena-jin)? Ked si predstavite napriklad sportovo zalozenu zenu, karieristku (nemusi byt hned lesba) v kontraste s nejakym jemnejsim muzom, napr.umelcom, (nemusi byt hned gay)...co potom?

Zaznamenáno
La Tibor
Sr. Member

0 0
« Odpověď #26 kdy: 27. Březen, 2010, 19:40:25 »

predne se omlouvam vsem, ze jsem nedokoncil diskuze, byl jsem bez netu
Citace

kolika lidem ublizi jen to, ze se zvednes a budes si delat veci po svem?

Mohl bys prosím vysvětlit tuhle myšlenku? Mně není jasný, v čem spočívá ta nevyhnutelnost toho ublyžování ostatním.

Jestliže si lidi jenom ubližujou, pak by teda ideální stav byl ten, kdy na planetě zbyde jenom jeden člověk?

precti si trebas neco o dzinismu, mel jsem to na mysli v tom jejich smyslu

anebo se mi to spojuje s hlubinnou ekologii, ktera hlasa taky vyhubeni lidstva

poprvy jsem se s timhle setkal na gymplu od jednoho sileneho ucitele fyziky - proste zivot je ublizovani, zivot je stret... kazdym svym slapnutim zabijes 50 mikroclenovcu a kazdou sekundou tvuj imunitni system zabije tisice bakterii, jako kazdej masozravec sezere plno kraliku a krav, jako nemasozravec zabije ve jmenu vyssi urody kvetaku plno mysi na poli; kdyz se na tebe se zalibenim podiva nejaka holcicka a vzapeti zpoza rohu vyjde tvoje holka a zacnes se s ni libat, tak i tim ublizis a to jsou jeste velmi soft formy

2torq:
samozrejme ze te neznam ani tve velectene ego, je mi velice lito, ze ti ublizuji i svymi posty, ale to je holt zivot  Grin

nenavrhuju rozhodne nic z toho co rikas, problem je ze dneska jsou vsichni v tak strasnym afektu, ze bud jdou s proudem a vymyvaji si mozek aby to zvladli anebo s nim bojuji tak jako to pises ty a smete je to stejne

samozrejme ze nenavrhuju ty pitomosti ve stylu necht se homosexual na truc zeni, to je debilita par exel a delat se to nesmi

proboha copak ma teplous v Indii jen dve moznosti? predstirat heterosexuala anebo zit nekde pokradmu? to je tak stupidni pristupovat na tuhle hru... muze jit do armady, do klastera, muze emigrovat at legalne nebo ilegalne... na svete se da delat TOLIK veci a tim, ze kdyz clovek narazi na nejakej problem a jediny co umi udelat, ze se zabejci a jde proti tomu problemu az se znici... hruza... vzdyt jsme tak malinci a jeste vrazet hlavou do zdi... zbytecne

a vsiml jsem si ze tohle delaji predevsim holky, po velmi dlouhodobe introspekci za pouziti vsehomozneho mi bylo receno, ze je to zavist penisu, tak nevim, patrne te to opet nasere, ale jak jsem psal, ziju a proto i bohuzel nasiram /ale OPRAVDU  se v tom nevyzivam/
Citace
Ked si predstavite napriklad sportovo zalozenu zenu, karieristku (nemusi byt hned lesba) v kontraste s nejakym jemnejsim muzom, napr.umelcom, (nemusi byt hned gay)...co potom?

co by potom... proste puvodni predpoklad bipolarniho jing-jangoveho sveta je prilis hruby a je bud potreba ho opustit nebo modifikovat, protoze takove veci se deji

presto plati heisenberguv princip neurcitosti neboli ze pozorovatel ovlivnuje pozorovani /ted nemyslim jen toho z fora/, pokud si tuhle vetu prelozite trosku dal, tak to znamena, ze kazdy dostane to co si preje dostat /citace Timotky leary a psychedelicka 60ta leta ideologicky inspirovana kvantovou fyzikou/... a problem soucasnosti ten, ze nikdo nevi co si ma prat resp. si preje strasne hovadiny
Zaznamenáno

majkl
Host
0 0
« Odpověď #27 kdy: 27. Březen, 2010, 22:10:02 »

Tak co se týče vyhynutí lidstva myslím že můžeš být naprosto klidný... Smiley
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #28 kdy: 28. Březen, 2010, 12:46:45 »

Citace
je mi velice lito, ze ti ublizuji i svymi posty
Hmm, opet nevim jak si na to prisel - zase mas nejaky dojem ze mi nejak vidis do hlavy.

Ja nemluvim ani tak o tom ze by clovek mel bojovat s proudem, jako spis ze prave ten proud ho prave eventualne smete, jak rikas ty. V tom prikladu ktery jsem dala o princi Mandivrovi, by se to dalo pojmout tak ze spise bojoval proti sam sobe, svym vnitrnim pohnutkam tim ze se ozenil, ale stejne to nefungovalo, a to je podle me ten "proud co ho stejne smet".

Delat se to nesmi? Co tim myslis? Samozrejme ze se to delat muze. On se nezenil na truc, ale protoze si prave asi myslel ze to nejak muze prekonat, protoze se to od nej ocekavalo (daleko vic nez v nasi kulture). Do hlavy mu nevidim, ale tak nejak to chapu.

Citace
proboha copak ma teplous v Indii jen dve moznosti? predstirat heterosexuala anebo zit nekde pokradmu?
No, tak nejak nebo to alespon tak muze velmi realne tomu cloveku pripadat. A jen pred relativne kratkou dobou (par desetileti) tomu tak bylo i na zapade. Proto me hodne stve kdyz lidi proti homosexualum stale diskriminuji.
Citace
muze jit do armady, do klastera, muze emigrovat at legalne nebo ilegalne
To asi muze, ale v pripade te armady a  klastera - za prve by to musel chtit, ze, a to kazdy nechce, tak jak mu to vyresi jeho problem? Emigrovat sice muze, ale promin - tady nerozumis tomu, jak indicka spolecnost funguje, protoze tim urcite zrani nejen sve rodice ale take svoji sirsi rodinu. Lidi se boji v indii delat daleko pro nas beznejsi veci (jako treba opusti manzela ktery te mlati az ohrozuje na zivote) nez "coming out" a jeste opoustet princovsky trun a velke dedictvi (coz v neposledni rade treba taky nechce).

Jinak s tebou plne souhlasim, ze jsou obvykle nekolikere moznosti jak neco resit, a k tomu zabejceni bych rekla ze to podle me neni ani tak otazka zabejceni, ale toho ze v dane situaci ten clovek ty jine moznosti (zatim) nevidi.

Ze to delaj hlavne holky, tomu si klidne muzes verit jestli chces, ale myslim si ze je to stinova projekce. Zavist penisu je totalni volovina. Tve prispevky me nenasiraji, myslim si ze tezko muzes posoudit z psaneho projevu jak na me neco pusobi. Ja rada diskutuju, a ty debaty ktere zpusobuji nepohodli, jsou nejlepsi, protoze nuti cloveka veci prehodnotit (pokud teda je tak inklinovan a zkousi se od druhych neco naucit - coz ja vzdy zkousim).
Zaznamenáno

La Tibor
Sr. Member

0 0
« Odpověď #29 kdy: 28. Březen, 2010, 20:14:59 »

nejak ti ublizuje predstava ze ti nekdo vidi do hlavy /pises to ty, ne ja/

mozna se nekam dostavame, je tezky rozlisit boj se sebou a boj s proudem..je to komplikovany; jedinej boj, kterej ma smysl je boj s egem, coz ale neni cele ja... myslim

to, ze jsem napsal, ze delat se to nesmi, tak tim jsem myslel, ze muj nazor je, ze takhle lamat sam sebe natvrdo, se nesmi.. a samozrejme jsem vychazel ze zjednodusenych predpokladu, ktere jsi nastinila ty zde

pokud se clovek chce menit, tak musi presne vedet proc a jak a musi videt vychodisko na konci tunelu, beru to ze svyho pohledu, kdybych se transformoval v homosexuala..proste svetlo na konci tunelu nevidim, takze na to bud rezignuju a enbo kdyz me neco trapi dal na mem heterosexualnim stavu tak pujdu na kraj sveta, abych bud prisel o to trapeni nebo videl to svetla na konci tunelu a pak se menil

zmenit kulturu je preci to, co ma clovek nejbliz po ruce ne? pokud ho to tedy skutecne tak strasne moc trapi /tedy sebevrazda je jednodusii mozna/... proste lidi zivotem zranuji a ze zrani sve rodice? pokud ma clovek zamer delat dobro tak to muze byt opravnene, zvlast kdyz si me rodice poridi jen jako tele, ktere je ma zivit ve stari /samozrejme si myslim, ze to JE spravny archetyp se o rodice starat, ale co kdyz se jim narodi autista? taky s tim preziji.... kdyz se jim v Indii narodi teplousek, tak proste by meli zrovna tak pochopit, ze k tomu, aby se o ne mohl radostne starat, tak by mel dostat prostor k tomu, aby zjistil kdo je... rodice si nemusou hrat na to, ze jsou jaksi z obliga, pokud ten vztah s detmi skutecne neni jen to ekonomicke otroctvi/

chapu to, ze ten typek se proste snazil jakoby primknout k tem archetypum.... starat se o rodice a vytvorit heterosexualni svazek

jenze clovek by mel chapat ty archetypy jako pomucku k zivotu a pokud je v predpokladech neco spatne, tak je tak brat NESMI, protoze pak je to ortodoxie, dogmatizmus atd

archetypy jsou delany jako univerzalni navody, ale pokud je spravny behat marathon pro nejakou spolecnost a ja se narodim bez noh, tak proste musim sestrojit super protezy, nebo zjistit, ze ten marathon je v kodexu vepsan kvuli zdravi, ale ze muzu stejne tak misto toho plavat, i kdyz na me ostatni koukaji blbe nebo jim ublizuje to, ze to delas jinak /a pripadne jim to i vysvetlit/

behat na pahylech se vskutku neda, ale delat se da vzdycky neco

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
pred lety jsem cetl rozhovor s ceskym homotypkem, co rikal, ze hodne teplousu jsou heterosexualove, kteri uz nemuzou vystat ten archetyp zeny - svate Marie ci despoticke matky rodu a maji plne zuby hysterickych buchet, co se porad ohaneji svymi pravy a ze je neuspokojuje teda s jednou takovou zit, nechat ji stat se despotickou matkou rodu a sukat s milenkama a chlastat, aby byl ten hroznej zivot aspon trochu snesitelnej

nevim ted presne proc to sem pisu, asi pro dokresleni... ten chlapik si to myslim docela uzival, ale byl to jen rozhovor, a vime jak si mohou lidi, co se znaji lhat leta... a jak lzou i sami sobe..tezko rict co za tim bylo
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3 4 ... 9
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení