Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Tisk  
Autor Téma: Homosexualita a makrobiotika  (Přečteno 16985 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
El
Host
0 0
« Odpověď #45 kdy: 30. Březen, 2010, 08:45:13 »

Takže myslíš, že je lepší je dát homosexuálům???

I v historii se lidi "nudili" a zrovna řecko je velkým důkazem...ani tam bohatí nemuseli nic dělat..  Wink
Zaznamenáno
midsummer
Full Member
***
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 157Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #46 kdy: 30. Březen, 2010, 09:11:22 »

Netřeba démonizovat homosexuální páry. Ano, myslím že mnohdy by bylo pro děcko lepší vyrůstat s dvěma mamkama nebo dvouma taťkama v harmonickém prostředí než v děcáku nebo než v nefunkční rodině.

A k tomu druhému: myslím si že řešení typu "dát jim do ruky motyčku a poslat je okopávat řepu, voni by je ty blbosti přešly" není všemocné a všeřešící. Je dost homosexuálně zaměřených lidí i mezi těma co pracují a mají starostí "až nad hlavu". Tedy přeloženo: nevěřím, že je to nemoc z nudy.
Zaznamenáno

To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, když přestanou mít strach.
El
Host
0 0
« Odpověď #47 kdy: 30. Březen, 2010, 09:14:15 »

démonizovat  Grin

nudou jsem myslela odklonění se od přirozených rytmů člověka s přírodou.. 

nechápu, jak někomu může přijít zjinovaný zženštilý muž jako normální .. to je aspoň důkaz, že ta naše společnost je opravdu vadná   Sad  Myslím, že jsem to tu už psala, ale v mb zákonech je i , že  jin přitahuje  jang a naopak a že slabý jin přitahuje silnější jin a slabší jang zase ten silnější...   pro mě je to úplně jasné vysvětlené tohoto problému..
« Poslední změna: 30. Březen, 2010, 09:20:31 od El » Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member
****
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 420


Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #48 kdy: 30. Březen, 2010, 18:11:04 »

El : Nemůžu se zbavit dojmu, že trochu trpíš homofobií.
Co se týče výchovy dětí, nemám nic proti tomu, aby dítě vychovával-i,y dva tátové, nebo dvě mámy a to především, co se týče adoptovaných, či osvojených dětí. Děcáky a ÚSP jsou plné dětí, které jsou vychovávány deprivovaným a přepracovaným personálem. Rozhodně je lepší, aby dítě fungovalo mimo tato psychotická území ve funkčním vztahu a je mi jedno jestli ten vztah bude hetero, nebo homosexuální.
Neřkuli, že spousta dětí dnes vyrůstá v rozpadlých rodinách a stejně nemají dostatečné mužské, či ženské vzory. Pokud vím, tak každé druhé manželství u nás končí rozvodem.
Homosexualita byla přijímána rozdílně nejen v různých historických obdobích, ale i kulturách. Četl jsem o jednom kmenu severoamerických indiánů, jehož členové uznávali více, než dvě pohlaví a nedělalo jim problém akceptovat homosexuální vztahy a to byli lidé sakra přírodní. Takže homosexualita není žádná civilizační rozcapenost!
Představa, že homosexuál rovná se zženštilé vykroucené individuum je falešná iluze vytvořená mainstreamovými médii. Není to tak! Poznal jsem dva homosexuály, kteří kdyby mi o své sexuální orientaci neřekli, tak bych na to nepřišel ani náhodou, naopak oba jsou to "typicky mužské" typy a do obou z nich se zamilovávaly holky, jak na běžícím pásu. A to prosím "normální holky a ženy", ne ctitelky beckhemovské metrosexuality.

La Tibor : A proč by měli gayové a lesby něco trpně obcházet a nebojovat za něco, co pokládají důležité Huh? Někde jsem četl Tvou citaci, že když nás něco štve máme bojovat. Oni bojují a úspěšně, takže proč ne ?
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #49 kdy: 30. Březen, 2010, 18:26:50 »

homofobií ?  Grin  Já proti nim nic nemam , ale jen si nemyslim, že by měli vychovávat děti.. to ť můj hrozný  názor!  Jo , běžné rodiny se rozpadaj to je pravda-  ale podle mě je i tohle téma dost nafouké.. i velice malé dítě dokáže pochopit vztah dvou lidí, takže kdyby se s dětmi normálně mluvilo, tak z toho nemají takový stres, jako když se ti dva neumí dohodnout.. A je to jako zatloukat klín klínem- normální rodiny nefungujou, tak proč by homosexuálové nemohli vychovávat děti..    Víš, já znám hodně sestřiček z kojeneckýho ústavu, kam vozíme opuštění miminka..  Když jsem napsala zjinovaný zženštilý tak jsem nemyslela vzhled... taky znám homosexuály..


Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member
****
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 420


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #50 kdy: 30. Březen, 2010, 18:58:16 »

El : Nepsal jsem, že by byl Tvůj názor hrozný-je Tvůj a já ho respektuji, i když můj je v tomto případě opačný.
Co se týče zjinované zženštilosti, tak ani já nepsal jen o vzhledu.
Citace
El : Jo , běžné rodiny se rozpadaj to je pravda-  ale podle mě je i tohle téma dost nafouké.. i velice malé dítě dokáže pochopit vztah dvou lidí, takže kdyby se s dětmi normálně mluvilo, tak z toho nemají takový stres, jako když se ti dva neumí dohodnout.
Tomuhle moc nerozumím, co se týče rozpadlých manželství nic nenafukuju, podle statistických dat u nás loni byla rozvodovost 47% a už 400.000 dětí vyrůstá v neúplných rodinách.
Nechtěl jsem se dotknout sestřiček z kojeneckých ústavů, já mám spíš zkušenost s personálem ÚSP a tam je to dost tristní.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #51 kdy: 30. Březen, 2010, 19:00:46 »

Nemyslela jsem to tak, že se nafukuje to kolik je rozvodů.. ale ten vliv na dítě..

I z dětských domovů znám sestřičky.. prostě si nemyslim,že to ty děti maj nějak hrozný.. Učí je to brát jak to je- že nemaj svoje rodiče a snažej se aby tím později netrpěli..
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member
****
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 420


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #52 kdy: 30. Březen, 2010, 19:08:52 »

Citace
Nemyslela jsem to tak, že se nafukuje to kolik je rozvodů.. ale ten vliv na dítě..
Vliv rozpadu rodiny na dítě je dle mého negativní vždy. Pokud Ti to nepříjde důležité, aby dítě vyrůstalo ve funkční rodině, proč Ti tak vadí představa rodiny, kde jsou oba rodiče stejného pohlaví ? Vždyť i oni (ony) můžou být věrní a milující partneři, kteří mají rozdělené a rozdílné role ve vztahu a kteří dítě vychovávají s láskou.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #53 kdy: 30. Březen, 2010, 19:23:29 »

Ale mě to přijde důležité , aby dítě vyrostlo ve funkční rodině. Ale když už se stane, že se chtěj rozvést, tak se to dá udělat i tak, aby to pro dítě nebyl velkej stres.. tím jsem si jistá..  pro to dítě totiž není tak hrozný, že je třeba ve střídavé péči jako to,když se ti dva doma hádaj, bijou... oba štvou dítě proti druhýmu..

prostě si myslím, že tohle není energeticky správně pro to dítě ať jsou milující jakkoliv.. Já sama bych v takové rodině vyrůstat nechtěla, jsem ráda za svoji mámu a tátu.. za to že každej má svoji roli- pro mě lje to jako kdyby herečka v představení hrála mužnost muže.. a naopak.. prostě to nejde..  nemůže to být chlap, který se chová jako žena.

A jak si jako představujete jejich péči o mimino? Ale celkově, jak může muž hrát roli mateřské mamky.. k té totiž patří ta energie, kterou ze sebe dává žena.. stejně jako naopak.. jak může dvě lesby zasta roli matky a otce..

Je to jako by někdo chtěl , aby z jinového ovoce šla jangová energie!

Když myslíte na svoje dětsví, tak si dokážete představit, jak se tulíte k mužskému hrudníku, který je mateřský jako vaše matka? Já teda ne.. 

A nehledě na předávání zkušeností z matky na dceru, otce na dceru.. matky na syna a otce na syna.. Co mi za zkušenosti, za prožuitou energii dodá muž homosexuál, který hraje roli mé matky? jak mi předá svoje milostné zážitky? Bude popisovat muže.. ne tím, že by to přímo říkal, ale nevím, jak to mám napsat.. člověk to nemusí přímo říct jde o energii, která je kolem něj..  z toho jsou živé děti..
Zaznamenáno
paulina
Hero Member
*****
Příspěvků: 615Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #54 kdy: 30. Březen, 2010, 19:44:58 »

myslím, El, že soudíš něco, co jsi v životě v praxi neviděla a nemůžeš (a ani nechceš) to pochopit..
Ale jinak ve stručnosti:
1)rozvod rodičů je pro dítě stres vždycky, nechápe to, nemůžeš od něj očekávat dospěláckou klidnou a vyrovnanou reakci
2)role nemusí být maminka-tatínek, ale prostě dvě bytosti, co tě milují...
Citace
jak se tulíte k mužskému hrudníku, který je mateřský jako vaše matka?
když dítě neví, co je to tulit se k matce ženě, jak pozná ten rozdíl?
3)
Citace
jak mi předá svoje milostné zážitky?
Naštěstí sexuální výchova se vyučuje už na ZŠ, a tak teoreticky mu to vysvětlí. Pochybuju, že k tomu potřebuje dítě i citové (pocitové) zabarvení.  Grin
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #55 kdy: 30. Březen, 2010, 19:57:45 »

Zajímavé je, že člověk řekne svůj názor, stojí si za ním a hned je označen zě někoho , kdo nechce přijímat něco jiného..

Pauli..  i malýmu dítěti se daj vysvětlit věci, který se týkaj vztahu dvou lidí. rozhodně bych nečekala klidnou reakci! To vůbec ne..   V tomhle případě jde o komunikaci mezi rodiči a dítětem .. 

Jasně, tak pokud neví, co je to ženská mateřská náruč , tak to zjistí později a protože je to pro člověk přirozená věc, tak mu to nejspíš bude i chybět.. 

člověk nemůže mít názor na něco, co přímo sám nezažil? To je přece blbost.. může.

Ty si myslíš, že prop dítě je důležitější sex.výchova ve škole , než to , co ti třeba  řekla mamka?  z95 J8 to ani tak nemyslím, jako informace jako takové.. ale o to co si člověk z toho vezme pocitově..Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member
****
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 420


Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #56 kdy: 30. Březen, 2010, 20:16:40 »

El : Já přeci netvrdím, že mít dva táty (dvě mámy) je energeticky ideální, na tom se shodnem. Jen si myslím, že je to lepší, než "tety" z děcáku, nebo ÚSP. Tam je to energeticky jak El ?
To, že dva gayové, nebo dvě lesbičky můžou péči o dítě bez problémů zvládnout je nade vší pochybnost, takové páry jsou.
To jak může hrát někdo roli opačného pohlav ve výchově jsem byl ve svém okolí svědkem taky, třeba otec zemřel a jeho roli částečně převzala babička, nebo matka odešla od dětí a její roli převzal bratr otce, takových případů je mnoho, i když mohou být samozřejmě z Tvého pohledu třeba nouzové.
Předávání zkušeností přece neprobíhá jen na ose rodiče-dítě, ale jsou tu i prarodiče, širší rodina, kamarádi, škola,... A právě ty další zmíněné mohou někomu fungovat i lépe, než rodiče v úplné rodině.
Moji rodiče mě třeba o sexu nepoučovali vůbec, musel jsem si poradit sám. A že bych tím trpěl se říct nedá.   Wink
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #57 kdy: 30. Březen, 2010, 20:23:39 »

Podle mě to není lepší, protože v tom děcáku jsou ty děti aspoň mezi hodně jinýma dětma.. jsou tam mladší mezi staršími..  Hodně věcí je ovlivnuje... velký rozdíl od rodiny s dvěma táty ..

přesně tak, to jsou nouzovky, když to jinak nejde.. roli zastoupí někdo jiný..

Mě prostě zajímá kdo dá tomu novorozenci ten mateřský ženský cit, když bude vyrůstat s dvěma muži.A kdo dá tomu dítěti tu mužskou energii.. když má dvě mámy.  Neřeším, jestli se to dá technicky provést.. v době umělé výživy a rlzných náhražek..

Mě taky ne a  přesto cítím, že je to základ...
Zaznamenáno
La Tibor
Sr. Member
****
Příspěvků: 294Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #58 kdy: 30. Březen, 2010, 21:12:53 »

La Tibor : A proč by měli gayové a lesby něco trpně obcházet a nebojovat za něco, co pokládají důležité Huh? Někde jsem četl Tvou citaci, že když nás něco štve máme bojovat. Oni bojují a úspěšně, takže proč ne ?
Ano, pokud chteji, tak at bojuji. Trochu je tu zmateni kolem slova "pravo".

Torq tu pouzivala "pravo" ve smyslu neco daneho od boha nebo jako objektivni pravdu a proti tomu se ohrazuju. Muzem tu vest nekonecne dlouhe debaty o tom, jak je objektivne lepsi vyrustat v decaku nebo s dvouma tatinkama. Nedavno jsem par mesicu u takoveho parecku zil v jizni Brazilii, meli dokonce maleho rozkosneho ruzoveho pejska ehm. Jestli bych si mel vybrat, zda chci vyrust v decaku nebo s ruzovym pejskem a s tatinky, co mluvi fistuli, tak u me vede decak. Tim chci rict, ze opravdu objektivne nelze rozhodnout, co je pro dite vetsi pruser, ale rikat ze jsou dva tatinkove normalni je hrube zavadejici.

Proste vybrat si neco oskliveho, co je kolem {v tomto pripade decak} a pak rict, ze ty jine veci nejsou tak hrozne a pak udelat dalsi myslenkovy posun a rict, ze teda vse co neni decak je ok.... to je taky peknej stereotyp dneska.

Trebas ted mi sem dorazila jedna mlada slecna, rekl bych dosti sebevedoma v Praze, kde se rada srovnava se svym okolim. Okoli jsou samozrejme idioti a oproti nim je slecna velmi schopna, neb je napriklad schopna najit si praci a nemit dluhy. Tudiz si zije ve svem klidku a je presvedcena jak ma vse zmakle. Dokud nedorazi do uplne jineho prostredi a kde je potreba delat i trochu vic nez dochazet do prace a splnit predepsane ukoly. Jinak receno> prislovi o jednookem mezi slepymi neni o tom, ze ten jednooky preci jen trochu vidi. Je to postizeny clovek.

Tedy abych se vratil k tomu vyroku "pravo". Objektivni pravo homosexualu na deti podle me neexistuje, ale samozrejme kazdy ma pravo si delat absolutne co chce a jen si za to vyzere dusledky. V roce 1940 jste samozrejme meli pravo se postavit pred braniborskou branu a rvat ze Hitler je prase. Dnes mate pravo neplatit dane, nebo ukrast kulomet a strilet na Malostranskem namesti. Toto pravo je ale uplne jine nez jakesi objektivni pravo. Objektivni pravo je proste blud, nebot se nikdy na vsem lide neshodnou. Vyhrava subjektivni pravo nejsilnejsiho.

Abych sel zpet k panu Hitlerovi (a byl oznacen za fasistu), tak je jedna story, ktera to muze ilustrovat. To ze uvadim Hitlera je proste jen hnuti mysli, na filozofii boje se nic nemeni po tisicileti. I Ivo Vasicek ma heslo Vitezit a chranit a mysli tim vitezit se svoji ideou a chranit TU SVOJI IDEU A VSECHNY LIDI KDO JI ROZSIRUJI. Opak vede k multikulturalizmu, ktery je spolecenskou sebevrazdou. Tedy ta nazi-story:

Neni mozna az tak znamo, ze v totalitnich rezimech neexistuje jedna stranicka linka, ale v zakulisi probihaji krvave boje o moc. Jedna z frakci (SA) se v 30tych letech pokusila o puc a posleze byla Hitlerem zlikvidovana. Pred popravou prislusniku SA mel Hitler rec, ve ktere nezpochybnil "pravo" SA na puc, naopak jim rekl, ze delali spravnou vec, ale bohuzel pro ne... nemeli na to dost sily.

Toto pojeti prava jakozto naproste osobni svobody a dusledku z ni plynouci fasismus zduraznoval (ackoliv to samozrejme nevymyslel, toto pojeti prava zde bylo je a bude patrne vzdy). S porazkou fasismu se toto pojeti prava ztabuizovalo a ze subjektivniho prava vyhercu se stava objektivni bohem dane pravo, o kterem jsem psal vyse. Dnes je tedy pravo to, co je oficialni linkou, obvykle napsano v zakonech... at jsou sebedebilnejsi. A my mame v sobe propagandu, ze se proti tomuhle objektivnimu pravu nemuzeme bourit.

Jak uskocne! Proc? Protoze je to zotrocujici. Ten kdo pochopi, ze zadne objektivni pravo neexistuje, tak ten ma moc nad ostatnimi, protoze ostatni ho budou nasledovat. Staci jen chvili dostatecne nahlas rvat, ze neco je objektivni pravo a lidi si proste zvyknou.

A proto i ja rvu, ze je vase objektivni pravo prosazovat jakekoliv pravo. A je uchylne chranit prava jedincu, ktera jsou proti vam osobne. Sice to mame uz dost slusne indoktrinovane v hlavach, ale je potreba pres to prejit. Makrobiotik, ktery pochopi, ze strava je programovani mozku, mysli a tela proste NEMUZE zaroven byt shovivavy ke kulture bucku a piva. Toto si prosim uvedomte, protoze jinak se stane jen jedina vec - rozstepeni vasi mysli, kdy zaroven jste presvedceni o nejake pravde, za kterou mate bojovat a zaroven mate bojovat i proti ni. Coz se presne deje v dnesni liberalni doktrine, kde "vsechny nazory jsou nakonec tak nejak nastejno".

Na zaver zde dam citat od pana Campbella, ktery shromazdoval myty vsech kultur. Myty podle nej a snad vsech ostatnich lidi, co se jimi zabyvaji, nejsou povidacky beze smyslu. Myty jsou uzlove body kultury. Da se rict takovej BIOS. Stredobod, kam se kultura vraci, kdyz nevi kudy kam. Hodne mytu je samozrejme o boji a boj neni nic jineho nez prosazovani sveho prava.

Gita, kniha sedma:
Moc je nad pravo. Pravo se rodi z moci a cerpa z ni silu jako zive bytosti ze sve pudy. Pravo musi nasledovat moc jako kour vitr. Pravo samo o sobe nema zadnou autoritu; opira se o moc jako liana o strom.

To co homosexualove jakozto nyni organizovana skupina ziskali je moc. Nejdriv zacali navrhovat saty pro zensky, pozdeji pres vlnu metrosexuality i pro chlapy. Doufam ze mezi lidma, kteri veri na vliv stravy na zivot se mi nebudete prilis smat, kdyz reknu, ze ten vliv na cloveka ma i oblekani (ano nosim pocintane tricko obvykle tak mesic, ale to je jina story). Jezdil jsem dost do reklamek a i tam je hodne homosexualu - zkratka diky svemu estetickemu citeni dokazi tyhle prace, kde se podprahove pusobi na cloveka, delat lip. A s tim siri i ten mem, ze je homosexualita normalni, protoze homosexual je obvykle prumerne slaby jedinec, ktery nezvlada svoji aberaci oproti vetsinove spolecnosti, stejne jako ma s odchylkou od spolecnosti problem vetsina heterosexualnich lidi a snazi se ostatni presvedcit o tom, ze je to norma... ale odchylka z definice norma neni. Odchylka znamena, ze je neco jinak. A homosexualni souziti opravdu neni o tom, ze tam je pouze o jeden penis min nebo vic. Homosexualove tedy hlavne diky mediim ziskavaji moc a chteji z ni objektivni pravo, tak jako je tomu v citatu z Gity.

Takze - at se kluci a hoky snazi, ale ja jim to zrat nebudu. A to i kdybych si to s nejakym z nich rozdal Smiley

PS. Zaobirat se tu tim, kdo komu vysvetli jak strcit penis da vaginy nebo nekam jinam je jaksi mimo. To vskutku zvladne jeden obrazek nebo obycejny lidsky instinkt. Ucit deti sukat rodice nemusi, vsak to ma byt to hezke, co zvladnou deti samy. Ale musi dodat to vsechno kolem. To, o cem se dnes skoro nemluvi a to co mizi. A mizi to i diky tomu, ze z vychovy deti je jakasi mechanicka cinnost, kterou zvladnou 2 roboti XX i XY.
« Poslední změna: 30. Březen, 2010, 21:54:53 od La Tibor » Zaznamenáno

La Tibor
Sr. Member
****
Příspěvků: 294Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #59 kdy: 30. Březen, 2010, 21:32:04 »

La Tibor - muzes mi prosim vysvetlit, jak jsou pro me myty dulezity? Jen rict ze jsou, to nestaci.
mila Torq, jsi mi sympaticka, protoze jsi mi v necem pred lety strasne podobna (tim se nechci nad tebe trapne vyvysovat, proste mi to fakt tak prijde), snazim se to zde psat v kazdem postu, ale podobne jako mi to pred lety rikal muj bratranec, tak je mi jasny, ze to hodne lidi nechape... zvlast tech racionalneji zalozenych... a jelikoz ti vidim do hlavy, tak ty mezi ne patris, jen si bohuzel neuvedomujes tu ohromnou boudu, ktera sedi uplne nad tebou

tedy mi napis PM s tvoji adresou a knizku od pana Campbella ti objednam, lip nez on to vysvetlit neumim... je fakt, ze mi ji bratranec cpal pred 10ti lety a ja ji dal az ted a to cvak, co to udelalo, bylo fakt velky

Citace
cele je to to socialisticke dupani nozickou - mam pravo na tohle a mam pravo na ono a to pravo mi musi a musi dat stat
Ja homosexual nejsem, takze me muzes tezko obvinit ze dupu nozickou ze ja mam na neco pravo.
Viz muj pripevek vyse. Jsi v roli uzitecneho idiota homosexualni viralni kampane. Doufam, ze se neurazis... pisu to zkratkou.

Citace
Homosexualove by meli byt myslim vdecni, ze uz je nikdo nepopravuje
Asi tak jako by zeny mely byt vdecne ze jim milostive bylo udeleno pravo volit, nebo ze se dneska neupaluji carodejnice.
Spolu s Larsem von Trierem je mi lito, ze uz nelze upalovat carodejnice.
Volebni pravo vseobecne je samozrejme uplny nesmysl, to ze do toho jeste nakonec primichali volebni pravo te iracionalnejsi poloviny lidstva na tom celem politickem divadle uz moc pokazit nemohlo. {to je mineno vazne}

Citace
Oba dva vlastne tedy tvrdite, ze dite ktere vychovaji dva lide stejneho pohlavi je fucked. Kde na to berete podklady, krome vasich vlastnich predsudku? Studovali jste takove pripady? A co se tyka rodin s jen jednim rodicem - uvedomujete si ze takovych je nas dobrych 50%? Nijak nepozoruju ze ty co vyrostli s obema rodici by na tom byli statisticky nejak lip nez ti kteri vyrostli s jednim. Tim nechci rict ze se to nijak neodrazi, to prosim vas takhle neintepretujte. Ale kazdej dostanem do vinku nejruznejsi veci, kdyz to nebude to, bude to neco jineho. Nikdo me nepresvedci ze je lepsi vyrust v decaku nez s 2 mamama nebo s 2 tatama, anebo s nekym kdo se o me staral leta jako rodic.
To uz jsem psal vyse. Stavet to takhle proti sobe je jak se hadat, jestli je lepsi zit bez nohou nebo bez rukou s tim, ze ty pahyly jsou pripad od pripadu ruzne dlouhe.
Zaznamenáno

Stran: 1 2 3 [4] 5 6 ... 9
  Tisk  
 
Skočit na:  Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení