Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
  Tisk  
Autor Téma: Homosexualita a makrobiotika  (Přečteno 16760 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
La Tibor
Sr. Member

Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #60 kdy: 30. Březen, 2010, 21:48:59 »

jeste neco od jednoho zajimaveho bloggera pro "hystericke heterosexualni demokraty a demokratky obhajujici homosexualy" alias "zastupne homosexualy"
Citace
Léčba homosexuality

Homosexualita je choroba postihující nejčastěji heterosexuály mezi 30 a 50 rokem, kde základním indikátorem blížící se homosexuality jsou až nezřízené sklony k demokracii. Prvotní příznaky jsou však v pocitu, že já jsem krásný a moudrý, tedy je čas začít přemýšlet za druhé a sdělit jim, jak by to měli dělat správně. V počátečním stádiu demokracie, samozřejmě.
Samozřejmě existují dvě homosexuality. Jedna ta poctivá, pravdivá a standardní v rámci 4% markantních a až 20% latentních. S těmi problém není, protože to jsou většinou soudní a normální lidé, co někdy v pubertě pokrčí rameny a holt si řeknou, že na ženskou to nebude, bude to prostě na chlapa. Zamyslí se nad tím, jestli to, že se jen velmi špatně rozplodí je takové trauma proti tomu, že mají život otevřený 'vedlejší koleji', kde je to podstatně více svobodnější od katolického biče jenž v nás ve všech přežívá.
Z nich se pak vydělí ti, co to nemají na 100% - ty 4% - a pokusí se o konvenční soužití se ženou s tím, že řada z nich se i rozplodí pravda sice komplikovanou, ale funkční cestou. Souloží se svými partnerkami ze zadu a stimulují se vlastní fantasií. Dře to, ale jde to. O víkendu pak sdělí manželce, že jedou na ryby a místo toho si užijí uvolňovačku s jiným chlapem někde na zmapovaném místě. Žádný problém a takhle funguje mnoho párů. Proč ne a takhle by to být i mělo.
Jenže zde pak máme tu druhou homosexualitu, která postihuje výhradně plnohodnotné heterosexuály zralého věku, a která je povýšením jejich aktuálního stavu 'progresivní demokracie'. To jsou lidé, kteří již zcela rozmělnili svůj vlastní pohled na svět do něčeho, co se blíží růžovému pudingu s volánky a do čeho lze zapíchnout vlaječku s jakýmkoli názorem. Tato mentální choroba jim rozežrala myšlení na něco, přes co by šlo cedit nudle a tito atrofovaní degeneráti díky své nesmírné 'pružnosti' názoru dominují současné společnosti. Důsledkem pak je i logicky současný stav oné společnosti.
Podobně postiženého heterosexuála demokratickou homosexualitou poznáte nejlépe podle toho, že se 'bije za svou skupinu' homosexuálů třeba tím, že by měli být právně v roli konvenčního, manželského páru, ale protože toto je málo a jen na malou demokratickou erekci, přitáhne šroub i směrem k tomu, že když jako normální manželé, tak i vychovávat malého mutanta. Bez ohledu na to, že se nepředpokládá porod u dvou jedinců stejného pohlaví. To je pro našeho teplého demokrata jen taková trivialita a jeho nezajímá JAK vznikají děti, ale je napřen do směru, jak by to měli mít jeho homosexuální 'bratři'. K jejich možnostem a perspektivám.
Vycházím ze svých vlastních, faktických skutečností, protože na normální homosexuály jsem během svého života narazil a v mladí, kdy jsem byl barevnohlavý street-writter jsem se s nimi nepokrytě přátelil, však bez jakékoli sexuální vstřícnosti, což byl někdy problém, zvlášť když jsme se všichni zlískali alkoholem. Jeden čas jsem to měl dokonce tak, že jsem homosexuála i využíval ku svému prospěchu, protože to byl velmi pohledný, vysoký a pro druhé pohlaví krajně přitažlivý muž, který mi s vážným ksichtem sdělil, že mne miluje - načež mi pivo smíchy vyjelo i nosem - ale že zcela respektuje, že jsem hetero jak prase, takže mu stačí jen to společné pivo.
A jak jsem ho využíval? Samozřejmě tak, že já jako v té době hyper trendy 'boreček' jsem musel mít všechno trendy, takže kromě zuřivě barvené lebky a oringlí po ksichtě jsem svůj výkřik světu signalizoval i svými hadry. Čím divočejší, tím lépe. Můj přítel homosexuál pak na pivo přišel vždy v těch nejnákladnějších, značkových, leč dizajnově konvenčních hadrech s celým zjevem upraveným tak, že každý kdo na něj popatřil musel mít pocit velmi nákladného života.
Efekt už tušíte. Byl jsem já a mé pivo, pak byl on a v průměru tak čtyři až pět šestnáctiletých pružin, co se mu vehementně snažily dostat do kalhot, protože si myslely, že je sveze v nějakém luxusním 4x4. Bylo mi sedmnáct, osmnáct a byla to jen jedna z epizod mé tehdejší existence. Každopádně on nevěděl, jak jim sdělit, že to má tím jiným směrem, což mu většinou trvalo tak dlouho, že jsme se u stolu ožrali všichni, kdy není nic lepšího, když spolu holky soupeří...o něj, jasně. Alkohol a atmosféra zpravidla dospěla k tomu, že on, pijící vždy jen víno a decentně po půlnoci odcházel se smutným úsměvem, že jsme si alespoň pokecali a já zůstal v knajpě s rozjetými bábovkami, co už měly mentálně zapsáno, že bude sex...s ním! Jénže! Jéééénže...on jim vždy odešel. A tak jediný, kdo zůstal přítomen jsem byl já, který kontroloval pití, protože VĚDĚL jak to dopadne. Jak to pokračovalo dál je každému jasné. Byla to prostě fantasticky funkční symbióza a jednomu prostě nestačila pažba. Bylo mi málo a byl jsem svobodný, hergot - takže si zasloužím RESPEKT!
No, ale to nic nemění na tom, že jsem již tehdy mohl neuměle mapovat postoj normálních homosexuálů. Skutečně teplí jsou opravdu normální, hrdí jedinci s nijak neodlišnou mentalitou a dokonce jsou z mého úhlu velmi často vtipnější a chytřejší než konvenční chlapi-heterosexuálové. Dalším jejich pozitivem je, že prostě nezkazí společnost, když do objektu vejde sexbomba, kdy ostatní samečci okamžitě narovnají ramena a začnou šíleně hrát, aby si jich sexbomba všimla. Tím se mejdlo rozbije a začnou spolu soutěžit heterouši, dost často aniž by si toho sexbomba vůbec všimla. To je na tom to nejvtipnější. Nakonec se baví jen ti bez pohlavní křeče a homosexuál, protože sexuální frustranti neustále sledují pohyb sexbomby s infantilní vírou, že ta je sama vyzve k okamžitému sexu na nejbližších záchodcích.
V dalších letech pak - protože tyto mé zážitky prýští z periody puberty - jsem se umravnil a velmi skvěle se oženil se ženou, kterou i po patnácti letech považuji za kráčející poklad. Pak tedy již jako konvenční otec - protože na rozdíl od vás poserů já měl manželství a syna již ve dvaceti - jsem během poklidného žití narazil sem tam na homosexuální pár žijící ve společné domácnosti kvůli různým věcem. Žil jsem v Praze a města logicky homosexuály vábí svou anonymitou, takže setkat se s nimi v metropoli opravdu není žádný problém. Nu a protože prostě JSEM zvídavý, tak jsem se s nimi i pustil do sociální analýzy. Já prostě nejsem homofob, mne jen teplí fascinují v úplně stejné rovině, jako třeba těhotná manželka. Neumím si představit jaké to je cítit pudovou touhu po muži, stejně jako si neumím představit, jaké to je mít v sobě fungující organismus - dítě. Chci alespoň tušit, jaké pocity má jedinec tímto disponující, takže se nemilosrdně ptám. Na všechno.
A právě tyto kontakty mi objektivně sdělily, že nic jako registrované partnerství, či péči o dítě homosexuálové nepotřebují, protože tato sociálně-rovnostářská, však logicky nebiologická aktivita a hype je tak jako s většinou organizací hající 'něčí práva' jen sprostým, seberealizací motivovaným šolíchem prakticky několika 'sráčů', co na prosazování někoho jiného postavili svou živnost. Což je definice přesně těch normálních a fungujících, SKUTEČNÝCH homosexuálů. Jejich vlastní slova.
Nehysterický homosexuál s objektivní, genetickou dispozicí, která ho posunula k oněm provařeným 4% je prostě relativně spokojený s tím, že se ho nikdo nesnaží už upálit. K životu mu zcela stačí možnost žít se svým přítelem v bytě a ANO, občas si otevřou lahev a přemýšlejí, jaké by to bylo mít dítě. Jenže si uvědomují, že by dítěti nemohli nikdy poskytnout to, co může žena, takže hezké by to bylo, ale jen jako představa. Sami homosexuálové se smějí tomu, jak si konvenční společnost myslí, že v jejich párech vždy někdo hraje 'ženu', protože tu jaksi nehraje nikdo. V homosexuálních párech hraje prim spontánní dominance, tedy vzadu je vždy ten, co generuje víc 'macho', ale nic nebrání tomu si to prohodit. Pak také je třeba brát v potaz, že homosexuálové nejsou svázáni katolictvím, takže si cíleně a programově hledají mladé koně - tedy v případě, že se rozhodnou pro promiskuitní život, což dělá mnoho a mnoho z nich. Dle sebe na to mají právo - užít si - právě proto, že NEMÚŽOU mít děti. Smlouva s ďáblem, protože MNOHO, DOKONCE VĚTŠINA HOMOSEXUÁLÚ SI SVOU POHLAVNÍ NEKOREKTNOST ZCELA UVĚDOMUJE!
Takže kdo je tím nejsprostším a nejdebilnějším? Ano, opět ti většinou zralí kastráti ducha, co jsou sice vlažně heterosexuální, protože jsou vyšťavení tou svou 'demokratičností' a protože v životě už nic jiného nemají, tak se rozhodnou zhovadile hájit ty, co jim ale tiše posílají zpět jen vztyčený prostředník, protože homosexuál není žádný podměrečný tvor a NEPOTŘEBUJE, aby za něj věci řešil nějaký hysterický heterosexuál se svými prsty do 'V' nad právy, do kterých mu ale vůbec nic není. Standardní homosexuál dává jen oči v sloup nad všemi těmi Kocáb-buzeracemi demokratů, co kvičí své ANO v ječící touze ukázat se světu za ještě demokratičtějšího, než to vůbec jde. Standardní homosexuál ví, že s dítětem by musel opustit většinou svůj životní styl, který na rodinné fungování ale vůbec není stavěný a standardní homosexuál si zcela uvědomuje, že prostě je lidskou minoritou na základě nekorektně zformované mutace, takže jeho orientace je sice drobný handicap, ale není to nic, co by mu mělo život komplikovat, naopak tento stav může vykompenzovat tím, že si života užije víc, než spárovaný standard!
HOMOSEXUÁL NECHCE BÝT HETEROSEXUÁLEM PROTOŽE VÍ, ŽE JE HOMOSEXUÁL, VY 'ANO' IDIOTI!

Takže jsme nakonec zformovali medikaci zástupné homosexuality demokratických 'ano' impotentů názoru a jak já, tak normální, zdraví homosexuálové jim předkládáme léčbu, jak by to mělo vypadat, respektive na co by se tito křečáci myšlení za druhé měli soustředit. Na vyléčení zástupné homosexuality je třeba filmový materiál vstřebat celý:
« Poslední změna: 30. Březen, 2010, 21:56:33 od La Tibor » Zaznamenáno

pozorovatel
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #61 kdy: 30. Březen, 2010, 22:21:38 »

La Tibor : O něčích právech daných z hůry jsem neřekl ani slovo, mluvil jsem o bojování si za své. Ten článek od V.Hamrala ml. je výborný, něco podobného mi jeden z mých "teplých" přátel řekl taky.
Zaznamenáno
La Tibor
Sr. Member

1 0
« Odpověď #62 kdy: 30. Březen, 2010, 23:50:08 »

v tom pripade neni sporu, patrne se v mych prechozich postech pomichaly prava s hury s pravy vybojovanymi; ten termin "pravo" jsem vzdy pouzival jako reakci na konkretni post, takze patrne ve dvojim vyznamu

bojim se vzdycky ze ten prispevek bude az moc neprehledny, ale v pripade homonyma "pravo" by asi bylo spravne vzdy odlisovat, o ktery typ ze se to jedna

jenze uz v tom vidim v psanem textu problem, protoze u lidi, co obhajuji ruzna prava z hury doslo k myslenkove presmycce a soucasti prav z hury jsou i jakasi imaginarni individualni prava jednotlivce (jako treba pravo na zivot apod.), coz jsou IMHO nesmysly a s temi druhymi pravy nemaji nic spolecneho... lidi se nezabijeji proto, ze je pro ne vyhodnejsi se nevrazdit a vzajemne se hedzuji tim, ze kdyz je jeden z nich zabit, tak je jeho vrah potrestan... to omilane pravo na zivot pro potencialni vrahy nic neznamena

stejne jako se Stalin nestal bohem, ackoliv byl pohrben v mauzoleu a SSSR nevstoupil do 21.stoleti natoz do hvezdne slavy, prestoze tomu miliony lidi verily, tak stejne tak garance lidskych prav je subjektivni realita postavena na vode (to je pro Neona jako dalsi argument pro to, ze za subjektivni realitou jeste neco zbyva)

co se homosexualu a mnozeni lidi obecne tyce, tak o tom psal uz Huxley a je jasne, ze zde budou stat proti sobe konzervativci a progresivni (homosexualove, klonovaci atd.) - resp. uz zde stoji a ta progresivni vetev diky vlivu medii vede 2:1, pote co 0:1 prohravali driv.. abych pokracoval v tehle trapne sportovni analogii, protoze mam hlad a uz se mi to nechce prepisovat, tak myslim, ze tohle utkani rozhodnou evolucni penalty, ve kterych se skutecne ukaze, kdo dokaze vychovavat adaptabilnejsi jedince, protoze Torq i El si jiste najdou argumenty pro to svoje a na stole opravdu budou fakta az dojde k poradnemu stretu (a nebudou to homo vs. hetero, ale demokraticti dogmatici vs. pragmatici)

budou to Huxleyho Alfy, Bety, Gamy, Delty a Epsiloni; budou to citlive deti homosexualu; nebo to budou masozravi agresivni potomci heterosexualu, co v 6ti letech pro zabavu vykuchaji a opecou duverivou kocicku zaziva a budou mit ruznou miru eugenickych uprav, jimz se lidi jiz rozhodne nevyhnou? divejte se, dnes vecer serial opet pokracuje a stale jsme na zacatku  Smiley ja sam sazim na konzervativni lehce geneticky modifikovane heterosexualy (necham jim jen prodlouzit penis a treti ledvinu) a proc? protoze heterosexualove narozdil od jinych maji myty... jsou sice anachronicke, ale porad tu jsou... deti ostatnich se nemaji ceho chytit a je to videt kolem nas i dnes

jsme extremne zmateni a misto uzivani si pozemskych radovanek se snazime tim vsim horkotezko prokousat v tomhle silenym binarnim svete
Zaznamenáno

torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #63 kdy: 31. Březen, 2010, 13:27:49 »

Opravdu nechapu, jak si El muzes myslet, ze je lepsi vyrust v decaku nez s miluji rodinou, at je biologicka nebo ne, a at jsou tam dva dospeli stejneho pohlavi, ruzneho, nebo jen jeden dospely. Prosim te El mluvila si nekdy s lidma co vyrostli v decakach. Ty lidi vubec nejsou schopny navazovat normalni vztahy.

Citace
Nemůžu se zbavit dojmu, že trochu trpíš homofobií.
Trochu?

Citace
Neřkuli, že spousta dětí dnes vyrůstá v rozpadlých rodinách a stejně nemají dostatečné mužské, či ženské vzory.
Presne tak, navic je porekadlo "it takes a village to raise a child", coz znamena ze dite by idelne melo a vetsinou ma vzory i mimo nejblizsi rodinu, k kdyz je asi pravda ze vliv rodicu je asi nejsilnejsi.

Citace
Jo , běžné rodiny se rozpadaj to je pravda-  ale podle mě je i tohle téma dost nafouké.. i velice malé dítě dokáže pochopit vztah dvou lidí, takže kdyby se s dětmi normálně mluvilo, tak z toho nemají takový stres, jako když se ti dva neumí dohodnout..
Citace
Nemyslela jsem to tak, že se nafukuje to kolik je rozvodů.. ale ten vliv na dítě..
Z vlastni zkusenosti te ujistuji, ze se nenafukuje. Po 12 letech manzelstvi jsme se s manzelem rozvedli. Jsme stale prateli, i kdyz uz ne blizkymi. Uz je to tri roky a detem je 11 a 14. Jeste stale to ta starsi uplne nestravila. Nevim ani kde zacit to vysvetlovat a jak to na ni nechalo vliv a nemam chut tu sdelovat spoustu osobnich veci. Ale reknu ti jen to, ze vubec nemas poneti o cem v tomto pripade mluvis. A vysvetlovani bylo plno a k tomu ti jeste reknu, ze nekdy vysvetlovani muze byt az moc, s nekteryma vecma by dite do urciteho veku nemelo muset se vyporadavat.

Citace
A je to jako zatloukat klín klínem- normální rodiny nefungujou, tak proč by homosexuálové nemohli vychovávat děti..   
To takhle prekrucujes na tehle diskuzi akorat ty. Ja jsem v prvni rade ani nemluvila o adopci deti homo pary, ale o pravnim osetreni pripadu kde bio rodic ktery zije s homo partnerem zemre. Ale fajn, muzeme se klidne bavit i o homo adopci. Nebo single adopci. Kde jsem kde prosim te rekla, ze by se mela nejak prioritizovat homo adopce, protoze "normalni" pary nefungujou. Napadlo te nekdy, ze jeden z duvodu proc tolik normalnich paru nefunguje (ale i jinych vztahu), je sebe-opakujici se kolotoc? Myslis si ze prave ty deti ktere vyrostou v decaku, byt sebekrasnejsim se sebehodnejsim personalem budou schopne ty pristi fungujici vztahy navazovat?

Citace
I z dětských domovů znám sestřičky.. prostě si nemyslim,že to ty děti maj nějak hrozný.. Učí je to brát jak to je- že nemaj svoje rodiče a snažej se aby tím později netrpěli..
Ty si myslis ze proto ze znas sestricky, ktere jsou placene za to ze si tam oddelaji svoji sichtu, rozumis tomu, co to s tema detma dela? Objektivnejsi by bylo, kdyz uz o tomhle chces diskutovat, najit nekoho kdo v decaku vyrost, a zeptat se jeho. To ja treba udelala. Znam jednu takovou pani a je sice materialne uspesna, ale totalni fiasko v oblasti osobnich vztahu. Uz byla financne podvedena, neni schopna navazovat pratelstvi, stale potrebuje ujistovat o vlastni cene a je strasne tvrda na lidi a trpi depresemi. Povidala mi taky o tom, jak tak obvykle dopadnou jini lide z decaku a co se tyka holek tak je to same teenage tehotenstvi.

Citace
Ale když už se stane, že se chtěj rozvést, tak se to dá udělat i tak, aby to pro dítě nebyl velkej stres.. tím jsem si jistá..  pro to dítě totiž není tak hrozný, že je třeba ve střídavé péči jako to,když se ti dva doma hádaj, bijou... oba štvou dítě proti druhýmu..
My jsme se teda nikdy nebili a mame deti ve stridave peci. To prave nese ma starsi tak tezce ze se to muselo zrusit. Proste uz nezvladala ten stres se furt harcovat z mista na misto, ucebnice, sesity atd. Nektere veci muzes mit dvakrat, ale nektere ne. Kdyz se to pak zase zrusilo, tak se citila vinne vuci tomu rodici od ktereho se odstehovala a ztratila do velke casti co tento rodic poskytoval. Proste nikdy to nebude jako jedna velka stastna rodinka. Ano, souhlasim, da se to delat dobre a da se to delat spatne. Ale dopad tam vzdy je. A taky podcenujes, co je a neni mozny. Ten z dospelych ktery byl opusten, muze byt v tak hroznem emocionalnim stresu, ze alespon po urcity cas neni schopen delat vse uplne spravne. Jsme jen lidi. Az si to zazijes (nepreju ti to) tak mi o tom povidej. Do te doby je to jen placani.

Citace
Když myslíte na svoje dětsví, tak si dokážete představit, jak se tulíte k mužskému hrudníku, který je mateřský jako vaše matka? Já teda ne.. 
El, zatimco ti v zadnem pripade netvrdim ze muz muze byt zena nebo ze zena muze byt muz, tak te ujistuji ze jsem videla moc laskyplnych pochovani miminka od meho manzela a jinych zcela muznych muzu, jejich krmeni ditete lahvickou atd.

Citace
jak mi předá svoje milostné zážitky?
Ja teda nevim co ty mas v planu ale ja nejak nepotrebuju svym detem popisovat sve milostne zazitky. Nevim jak to presne myslis. Jako vysvetlit detem jak to funguje atd, to muze i homosexual, a poucit je bezpecnem sexu atd. Ale myslim ze mas na mysli neco jineho. Dale nezapominej, jak uz jsem zminila, "it takes a village to raise a child". Jestli tohle povazujes za dobry argument proc nechat dite v decaku radsi nez nechat adoptovat homo parem, ja tedy ne. Tobe matka popisovala sve milostne zazitky? Me teda ne, DIKY BOHU!

Citace
Jasně, tak pokud neví, co je to ženská mateřská náruč , tak to zjistí později a protože je to pro člověk přirozená věc, tak mu to nejspíš bude i chybět..
Zatimco v decaku mu to chybet nebude?

Citace
člověk nemůže mít názor na něco, co přímo sám nezažil? To je přece blbost.. může.
Nazor mit muzes, hluboke pochopeni ne.

Citace
Ty si myslíš, že prop dítě je důležitější sex.výchova ve škole , než to , co ti třeba  řekla mamka?
Me mama nic nerekla, coz mi teda vadilo, ale to ti muze rict i tata, a v decaku to nebude o nic osobnejsi nez ve skole.
Citace
to ani tak nemyslím, jako informace jako takové.. ale o to co si člověk z toho vezme pocitově..
To ja i tak pochopila, ale tohle mi teda mama nesdelovala a nechybi mi to. Myslim si ze si to clovek musi zazit sam.

Citace
v tom děcáku jsou ty děti aspoň mezi hodně jinýma dětma.. jsou tam mladší mezi staršími..  Hodně věcí je ovlivnuje...
Ty mas fakt naivni nazory jestli si myslis ze to co deti v decaku ovlivnuje je nejak pozitivni. To bys jako byla radsi v decaku kde by te jine deti sexualni poucili, nez s tvoji mamou a tatou kteri se s tebou o tom nebavili? A tos jako neprisla do styku s detma ve skole, s kamarady?

Citace
Torq tu pouzivala "pravo" ve smyslu neco daneho od boha nebo jako objektivni pravdu a proti tomu se ohrazuju.
To neni pravda, to je tvoje interpretace. My jsme de fakto ti bohove kteri ta prava udeluji nebo blokuji. My tedy aktivne vytvarime v jakem svete zijeme. Zadna objektivni pravda neexistuje, nevkladej me slova do ust, jak sis na to sam stezoval.

Citace
Makrobiotik, ktery pochopi, ze strava je programovani mozku, mysli a tela proste NEMUZE zaroven byt shovivavy ke kulture bucku a piva.
Jen proto ze toho ty nejsi schopen, neznamena ze ostatni taky ne.

Citace
mila Torq, jsi mi sympaticka, protoze jsi mi v necem pred lety strasne podobna (tim se nechci nad tebe trapne vyvysovat, proste mi to fakt tak prijde),
To je docela legracni, protoze i ty mi prijdes me podobny, i kdyz jen v necem teda. Je mozne ze ja si ted treba resim neco co ty jsi resil pred lety, ale zase v jinych vecech je to jinak - nektere charakteristiky ktere u tebe pozoruji jsem zase mela v minulosti ja. A v necem jsme totalne z jiny planety - viz nize.
Citace
knizku od pana Campbella ti objednam
Staci kdyz reknes jak se jmenuje, ja si ji najdu na amazonu a kdyz me to bude zajimat tak ji koupim.

Citace
Viz muj pripevek vyse. Jsi v roli uzitecneho idiota homosexualni viralni kampane. Doufam, ze se neurazis... pisu to zkratkou.
V tomhle jsi me nepochopil. Nejde mi jen o prava homosexualu, zajimaji me i jina temata - spousta. Jde mi to v jakem svete chceme zit.

Citace
Spolu s Larsem von Trierem je mi lito, ze uz nelze upalovat carodejnice.
Volebni pravo vseobecne je samozrejme uplny nesmysl, to ze do toho jeste nakonec primichali volebni pravo te iracionalnejsi poloviny lidstva na tom celem politickem divadle uz moc pokazit nemohlo. {to je mineno vazne}
Aha. Tak to by byla jedna z tech veci v kterych jsme z jine planety.

Taky treba muzes mit pocit ze si na neco hraju, protoze jsem hetero, tak jsem ten "teply demokrat" - hahaha to me pobavilo. Jenze z takoveho povidani tezko muzes poznat kdo jsem - zase ta snaha me zaskatulkovat - to je jedna z veci kterou jsem driv taky trpela a jeste tak trochu trpim. Me sice tohle tema zajima, ale ze bych tim nejak zila, nebo ze by nebyla spousta jinych veci ktere me zajimaji daleko vic, pac jsou mi blizsi, o tom uz se nic z tehle diskuze nedovis. Jak rikam, jde mi to, jaky svet tvorime.
Dale bych jeste rekla ze na to dite se to tady hodne zamerilo, a ano, ja k tomu taky prispela, ale zacalo to homo svatbou.
Dale bych rekla, ze pokud se vetsina nebude brat za prava mensiny, tak mensina tato malokdy muze mit prosazena.
Porad tady omilas ze homosexualove deti nechteji, svatbu nechteji, atd, ale pravda je ta, ze nekteri to nechteji a nekteri ano.
Zaznamenáno

La Tibor
Sr. Member

0 0
« Odpověď #64 kdy: 31. Březen, 2010, 16:20:04 »

knizka se jmenuje Myths, muzes si ji objednavat nejen na amazonu, kde to jiste umis a podprahove tim sdelujes, jak si svetaznala... blabla..jsi citelna, ted uz to tvrdim s jistotou; diskuzi na tema myty koncim dokud si tu knihu neprectes http://en.wikipedia.org/wiki/Myths_to_Live_By, ale nekam jinam bych mohl vrznout jeji recenzi

ze tohle neni o teplousich dokazuje, ze se nejvic chytis vety o iracionalni polovine lidstva (ta veta byla minena vazne, iracionalni poznamka byla proste jen zkratka a test, zda na to nekdo zareaguje a budem se zaobirat jak na idnesu frazema kolem, nebo se pujde k podstate... o druhe polovine lidstva bych mohl stejne tak napsat, ze mysli rozkrokem) a k tomu pripises zcela nekonkretne ze resis stejne veci jako ja pred lety... bez konkretnich prikladu jake stejne veci ze resis to bude jen snaha o cosi ... vyrovnat se nekomu {s ptakem Wink} anebo si ospravedlnit to, ze jsi nedokazala najit chlapa, se kterym bys mela funkcni rodinu (zde musim uznat ze je zde vcelku frajerina napsat jak se ti podarilo podelat zivot sve dceri)

pokud resis to,v jakem lepsim svete mame zit stylem tepleho demokratizmu tedy prejimanim ideologie tech, co maji moc, tak good luck

je fakt, ze se to tu zamerilo na deti
vse mimo deti jsou u homosexualu byrokraticky hovadiny, ktere si mohou osefovat s trochu vyssimi naklady, analogie toho, kdyz bydlis na vesnici a mas drazsi internet

deti jsou proste jiny kafe a proto to u nich myslim skoncilo, i kdyz Hamral to myslim pekne spojil dohromady

at si homosexualove, jejich pricmrdavaci a i ty, nezavisla Torq delate, co chcete, ale ja se v tom vezt nebudu a rozhodne neni nic normalniho ani prirozeneho to delat, ackoli ti to zjevne dli jako osina v zadku

ja si jen pockam, az se lidi trpici multikulturalitou vyhubi sami, protoze pro me je prosazovani ciziho nazoru 100% sebedestrukce {tady to zas zamotal Voltaire s tim svym vyrokem co je napsanej i v Klementinu... myslim to o tom pravu neco rikat, ktere samozrejme taky obecne neplati brano jako pravo obecne a predevsim byva smesovano s tim, ze automaticky mame obhajovat nazory cizi}

zaverem chci podotknout, ze me problematika cizich deti vychovavanych v decaku a dokonce i u teplych az tak moc nebere - svet je proste krutej a prekazky v detstvi vetsinu lidi patrne zahubi a z mensiny mohou vzniknout zajimave kulturni mutace

brzo se uvidi, tohle tema je na zapade proste rozjety k tomu, ze deti bude mit brzo uplne kdokoliv a ted uz nema absolutne smysl o tom polemizovat

par otazek na tebe Torq:
a] predstav si idealni spoluziti domina, komtesa a tri otroci v laskyplnem, funkcnim a vasnivem BDSM vztahu; maji to tve pravo na adopci deti a pokud ne, tak mi prosim vysvetli rozdily (pro doplneni - projdou negativne testy na pedofilii, pro jine doplneni... to subjektivni pravo maji uz dnes, staci kdyz nebudou idioti a k adopcni komisi prijde jeden otrok s jednou zenskou, snazou si stiny z tvari a nebudou si rikat "Pani" a "Smrade")

b] co tri muzi?

c] jeden muz?

d] komunita 5ti 60letych homosexualu?
« Poslední změna: 31. Březen, 2010, 16:42:46 od La Tibor » Zaznamenáno

El
Host
0 0
« Odpověď #65 kdy: 31. Březen, 2010, 17:59:41 »

hele torg... jestli chápeš nebo nechápeš, jak si tohle můžu myslet  je mi upřímně jedno..  tohle je můj názor, tak to cítím..
Já bych mnohem raději vyrostla s jednim rodičem nebo v děcáku než se dvěma milujícimi homosexuály- navíc tady pořád píšete jak jsou milující ALE to neznamená, že dítě vychovávají dítě bez hádek a chyb ve výchově.. a určitě ne všechny budou tak milující..

Znám lidi  z děcáků a je to člověk od člověka- některej ty vztahy navazovat neumí, jinej ano a uplně normálně..  neříkám, že je to něco super pro to dítě..   jasně mateřskou lásku nemá.. má objetí tety.
Taky znám lidi z děcáku, který to nezvládli..  A taky znám úsěšné lidi , kteří vyrostli v děcáku- myslím úsoěšné ve svém osobním životě a psychice.. A taky znám spoustu feťáků z úplnách rodin..  A nic z toho m nepřesvědčí , že je lepší mít homosexuální rodiče..

Moje rodiče sice nejsou rozvedený ale když mi bylo asi 10 let, tak se hodně hádali a dllouho bylo dusno --- a to bylo to co mi na tom vadilo a mým přáním v tu chvíly bylo, aby ti dva spolu nebyli.. takhle jsem to cítila.
nemohla to vstřebat.. jasně, to chce totiž čas.. nejde to hned..  pro dítě je to velká zkouška do života..

Píšeš nemělo by s s některýma věcma setkávat-  nemělo ale setkávají se..a podle toho se s nimi musí jednat.

Nepotřebuju zažít všechno, abych na to mohla mít názor a mohla to nějak cítit.

Možná jste mě nepochopili, co jsem myslela těmi milostnými zážitky předávanými matkou- nemyslela jsem výuku o tom, co se kam strká a jak se co dělá.. ale třeba vyprávění o její první lásce, o tom jak prožívala to či ono.. Díve se všechno předávalo z matky na dceru- měsíčky, sex, těhotenství, porod.. kojení. péče o dítě..  a nešlo jen o ty informace ale o to, že mi tu energii předala matka..

No nic, myslim, že jsem se vyjádřila dost.. pokud někdo nesouhlasíte tak nesouhlaste.. moje debata v tomhle tématu skončila Smiley 

Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #66 kdy: 31. Březen, 2010, 18:19:10 »

Citace
podprahove tim sdelujes, jak si svetaznala
boze muj co to prosim te placas? Rekla jsem to jenom pro to, ze hodne knih tam ma uryvky a tim padem je snadne to omrknout plus recenze atd, ty si fakt pripad. A taky jsem lenoch, je to proste jednodussi to najit online pro me nez v knihkupectvi, i kdyz do knihkupectvi chodim rada, ale nejak tam vzdycky koupim 3 knihy ktere jsem neplanovala, misto 1 kterou jsem planovala. A pouzivam Amazon pac bydlim v Anglii, kdybych byla v Chechach, tak to bude treba Vltava.cz nebo Kosmas online knihkupectvi. Teda fakt kroutim hlavou, haha.

Citace
ze se nejvic chytis vety o iracionalni polovine lidstva
Teda je to jeste horsi nez jsem myslela. Ceho se TY chytis. Kdybych se mela rozcilovat kvuli takovym pindam na internetovych forech, to by me asi chozeni na ne zabilo. Citovala jsem ten cely odstavec, vcetne carodejnic, mimochodem i chlapi byli upalovani jako kaciri, kazdej kdo byl nepohodlnej, i kdyz zeny vic. Pocitam ze s nasema velkejma hubama bysme na hranici skoncili ja, ty i treba El. Dale ten odstavec zahrnoval ze jsi proti vseobecnemu volebnimu pravu. Reagovala jsem na vsechno toto, plus i vic - jako treba to ze se hlasis k fasismu. Uvedomujes si, ze jsi to TY kdo se chytil te vety o iracionalni polovine lidstva? Ty uz sis to predem v hlave urovnal tak, ze to bude veta ktere se chytnu, nez jsem ani odpovedela.

Citace
a k tomu pripises zcela nekonkretne ze resis stejne veci jako ja pred lety... bez konkretnich prikladu jake stejne veci ze resis to bude jen snaha o cosi ... vyrovnat se nekomu
S tim si zacal ty, me je to celkem ukradeny. Ty jsi rekl ze ti pripominam tebe pred lety. Me to pobavilo, protoze (a priklad uz jsem uvedla, jen pro zopakovani nasleduje), ty me zase pripominas me v minulosti i soucasnosti (ale fakt jen v necem). Tak pro zopakovani - arogance, predcasne zavery, mysleni ze mas druheho zanalyzovaneho podle par veci, pri cemz ignorujes ze kazdy je daleko slozitejsi nez by sis nekdy mohl vyvodit podle tak kratkeho setkani takoveho druhu ktere ani neni z oci do oci.

Citace
zde musim uznat ze je zde vcelku frajerina napsat jak se ti podarilo podelat zivot sve dceri
O tom vis totalni prd a bavit se o tom s tebou nehodlam. Jen zase ukazujes svoji obrovskou aroganci.

Citace
prosazovani ciziho nazoru
Prosazuji svoje nazory.

Citace
a] predstav si idealni spoluziti domina, komtesa a tri otroci v laskyplnem, funkcnim a vasnivem BDSM vztahu; maji to tve pravo na adopci deti a pokud ne, tak mi prosim vysvetli rozdily (pro doplneni - projdou negativne testy na pedofilii, pro jine doplneni... to subjektivni pravo maji uz dnes, staci kdyz nebudou idioti a k adopcni komisi prijde jeden otrok s jednou zenskou, snazou si stiny z tvari a nebudou si rikat "Pani" a "Smrade")

b] co tri muzi?

c] jeden muz?

d] komunita 5ti 60letych homosexualu?
I o tom uz jsem uvazovala, protoze se do takovyhle debat dostavam docela casto a nejsi prvni kdo se me pta neco tohoto typu. Kdyz se me tohle nekdo zeptal poprve, tak jsem byla docela zaskocena, a pochopila jsem proc jemu se nelibi predstava homosexualniho snatku. Tohle prave miluju na diskuzich tohohle typu, ze kdyz clovek je ochoten se sam sebe ptat fakt poctive, tak se mu kolikrat docela otevrou oci. Jeste se k tomu vratim az o tom popremyslim, ted musim mazat.
« Poslední změna: 31. Březen, 2010, 21:01:31 od torquiose » Zaznamenáno

smallradka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #67 kdy: 03. Duben, 2010, 15:32:30 »

prostě si myslím, že tohle není energeticky správně pro to dítě ať jsou milující jakkoliv.. Já sama bych v takové rodině vyrůstat nechtěla, jsem ráda za svoji mámu a tátu.. za to že každej má svoji roli- pro mě lje to jako kdyby herečka v představení hrála mužnost muže.. a naopak.. prostě to nejde..  nemůže to být chlap, který se chová jako žena.

A jak si jako představujete jejich péči o mimino? Ale celkově, jak může muž hrát roli mateřské mamky.. k té totiž patří ta energie, kterou ze sebe dává žena.. stejně jako naopak.. jak může dvě lesby zasta roli matky a otce..

Je to jako by někdo chtěl , aby z jinového ovoce šla jangová energie!

K tomuto mam otazku: Nemoze sa stat, ze ma zena jangovu konstituciu? Napriklad ja som jangova. Nie som lezba ani fyzicky nevyzeram ako chlap alebo tak podobne. Dokonca som drobnej postavy, atd. ale musim povedat, ze moja konstitucia je viac jangova ako konstitucia niektorych chlapov. A nemozem za to, jednoducho som sa tak narodila. Moji rodicia neurobili chybu nikde, vyrastala som v "normalnej" rodine, mala som kamaratky a dievcenske hracky ako kazde ine dievca. Znamena to automaticky, ze nebudem vediet zastat rolu matky/zeny v rodine? A vobec, kde vo vyvoji ludstva sa prislo na to, ze chlapi MUSIA BYT JANGOVI a zeny MUSIA BYT JINOVE? A ak je to aj tak, kto povedal, ze je to tak spravne? Nesmieme zabudat na to, ze vacsina z nas je odmalicka vychovavana podla pohlavia. To jest, chlapci inak, dievcata inak. A kto povedal, ze to je spravne, ze to je normalne. Mozno, keby sme boli vsetci vychovavani rovnako - bez stereotypov ako "neplac, nie si baba" alebo obliekanie chlapcov do modrej a dievcat do ruzovej, ci dievcata maju mat dlhe vlasy,... a kopec inych - mozno by sa zistilo, ze nie vzdy musia byt chlapi jangovi a zeny jinove. Mozno by to bolo 50-50. Preco vobec musia tie role existovat? Preco som v 7.rocniku na zakladnej skole musela na otazku: "preco musim mat predmet dievcenske prace a nemozem ist na technicke prace?" dostala odpoved: "lebo si dievca."!!! A pritom som dievcenske prace (sitie, varenie) nenavidela a nebavilo ma to! Preco nemoze stacit, ked dvaja rodicia vychovavaju dieta, tak mu odovzdaju kazdy nieco zo seba - nemusi to byt muzska a zenska rola, ved kazdy sme individualita s roznym spravanim, postojmi, nazormi,... Ved nie su vsetci chlapi rovnaki a vsetky zeny rovnake. Mozno ja ako zena odovzdam dietatu to, co niektory chlap. Tieto veci sa proste nedaju dokazat! A potom je uplne jedno, ci dieta vychovavaju zena a muz, alebo dvaja rodicia rovnakeho pohlavia, nie? Ci to, ze som viac jangova zo mna robi horsiu matku?
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #68 kdy: 05. Duben, 2010, 04:58:32 »

Popisuješ se jangová... jenže jsi pořád žena a některé věci udeš pořád řešit jako žena.. ani ta nejjangovatější žena se nikdy nebude chovat jako chlap..  To znamená , že pořád jsi jin-žena i když jsi víc jang než jiné ženy.. to je něco jako že ovoce je jin a z toho naše ovoce je mírnější než tropické..

jj, kluci se od mala učí se řešit problémy mají činy a ne pláčem.. naopak ženě pláč mnohdy psychicky pomůže znovu se nastartovat.

To, že někdo je žena a někdo muž nikdo nevymyslel, stejně tak jako samici a samce .. to že každý má nějakou roli, taky nikdo nevymyslel- to jen v dnešní době se to všechno ztrácí ... 
Zaznamenáno
Peti
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #69 kdy: 05. Duben, 2010, 23:53:29 »

Ještě k těm dětským domovům. Jsem sociální pracovnice a vím, že ty děti to tam fakt hrozný maj. Nehledě na to, že je odtamtud v 18 vykopnou a starej se.  Ty děti vůbec nežijou v realitě, všechno jim tam spadne až do klína a když tam skončí, tak se o sebe neumí postarat a často končí na ulici nebo v kriminále, kde se o ně zase někdo postará. Co do řešení této otázky jsem spíše pro větší podporu pěstounských rodin a profi pěstounů než adopci hosexuálními páry . Tyhle páry přirozeně dítě mít nemůžou, tak ať ho prostě nemaj. Ale na otázku, jestli by bylo dítěti lépe v děcáku nebo v homosexuální rodině si myslím, že určitě v homosexuální rodině.
Zaznamenáno
smallradka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #70 kdy: 06. Duben, 2010, 16:03:13 »

El,

ako mozes porovnavat ludi s ovocim? Ked ovocie lezi na mise, tak ta nijako neovplyvni. Ovplyvni ta az vtedy, ked ho zjes. Ovocie ma iba fyzicku stranku. Naopak ludia maju aj fyzicku aj psychicku stranku. Ludia ta neovplyvnia iba vtedy, ked ich "zjes", resp. ked ta splodia. Ovplyvnuju ta stale a vsetci, ktori su okolo teba. Ked sa narodi dieta, tak vzniklo pol na pol zo zeny a muza. To jest podla teba pol na pol jin a jang. Babatka sa predsa spravaju vsetky rovnako, nezavisle od toho ci je to chlapec alebo dievca. A az vychovou a neskor hormonalnymi zmenami sa zacnu spravat inak.

Takisto nemozes porovnavat ludi so zvieratami. Tiez nemaju taku psychiku ako ludia. Zvierata sa predsa viac riadia pudmi. A napriek tomu existuju homosexualne sklony aj u zvierat. Este nikdy si nevidela psa, ktory nebeha za sukami, ale za samcami? Ja teda ano!

A nemas pravdu, ze niektore veci budem vzdy riesit ako zena. Mozno niektore ano, ale nie vsetky. A mozno tie veci, ktore ja riesim ako chlap, nejaky iny chlap riesi ako zena. A tam sa to vyrovna. Nedavno mi vlastna mama povedala, ze riesim veci ako keby som bola chlap. Vies, ludia by nikdy nepovedali, ze riesim veci ako chlap, pretoze sa proste nad tym nezamyslia. Vidia moj zensky vzhlad a nebudu sa zamyslat tad tym, ci reagujem ako chlap. A len mi netvrd, ze aj chlapom sa velakrat neulavi, ked si poplacu. A ze je normalne hovorit im, ze ked budu plakat, tak su "baby". To je blbost. Okrem toho, ze to uraza zeny, tak to sposobuje velakrat to, ze chlapi veci hromadia v sebe a potom z toho maju psychicke problemy. A to len blbou vychovou. A mne tiez nie vzdy pomoze ked si poplacem. Mne vacsinou pomaha boxovacie vrece alebo beh a ine Wink Dalsia vec: co ak si dcera zoberie viac z posobenia otca ako matky? Co ak dcera odkuka spravanie a vychovne metody otca a nie matky a potom bude tieto vychovne metody aplikovat na svojich detoch? Nebude ta vychova jangova, pretoze to bude odkukane od muza? A predsa to bude posobenie zeny a nie muza.

Takze, moj skromny nazor je, ze keby sa chlapci a dievcata vychovavali neutralne, v neutralnom prostredi a uplne rovnako, tak by bola polovica muzov jang a polovica jin a takisto by to bolo u zien. Samozrejme, myslim psychicky, fyzicka stranka veci je vacsinou jasna, hlavne vdaka tomu, ze chlapi maju viac testosteronu a teda viac fyzickej sily. A tie muzske a zenske role... To, ze to tak bolo vzdy neznamena, ze to tak je spravne. Ludstvo urobilo uz omylov... Kazdy sme predsa individualita a kazdy posobime na dieta inak. Samozrejme, ze mame fyzicke rozdiely, tie su nepopieratelne. Ale aby niekto povedal 12rocnemu dietatu, ze musi mat predmet dievcenske prace (varenie, sitie), pretoze je zena, to je absurdne. Ja by som stokrat radsej bola vyrabala auticko z dreva na technickych pracach a som si ista, ze by sa nasiel chlapec, ktory by isiel radsej varit. Aj tak by podla mna mali mat aj chalani aj baby oba predmety (ak to tak este nie je). A ak dieta vie, na ktory predmet chce ist, tak iba poslucha svoj instinkt. Jemu v mozgu este nerezonuje: toto je nevhodne, pretoze si dievca a nie chlapec. To dieta proste vie, co ho bavi. A tak isto by to bolo zo vsetkymi detmi, keby sme im od narodenia nevstepovali - ty si chlapec, toto chlapi nerobia a ty si dievca, ty nemozes to!

Psychika cloveka je prilis komplikovana na to, aby sa mohla rozdelit iba na dve skupiny a este k tomu podla pohlavia.

A teraz vsetkym tym, ktori tu zastavaju nazor, ze je lepsie aby dieta vyrastalo v homosexualnej rodine ako v detskom domove. Pardon, ale to je urazka homosexualov typu: "ked uz nic lepsie ako detsky domov nie je, tak aj homosexuali su dobri". Homosexuali maju rovnake pravo adoptovat si dieta ako heterosexualni rodicia a su rovnako dobrymi rodicmi. Tak, ako najdeme zlych rodicov medzi homosexualmi, tak najdeme zlych rodicov aj medzi heterosexualmi. A ti homosexuali si to dieta zaobstaraju, ak ho raz budu chciet. Po celom svete su statisice ak nie aj milion homosexualnych partnerov, ktori vychovavaju deti. Uz boli o tom urobene aj vyskumy a neprislo sa na to, ze by tie deti trpeli.

A El, dufam, ze si nemyslis, ze by zeny vobec nemali pracovat ci nemali volit atd.  Huh?

Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #71 kdy: 06. Duben, 2010, 18:42:20 »

Nesrovnávám lidi s ovocem ani lidi se zvířaty, ale srovnávám energii. Jin ve formě ženy je prostě pořád žena a´t už řeší situace jako muž , má ráda věci jako muž, tak pořád je to žena  a pořád ta ženská energie zní vyzařuje.. jinak by to nebyla žena.. stejn ě tak naopak.

Celá naše společnost je nemocná a proto chápu, že někdo má názor, že homosexuálové maj vychovávat děti...

mě je absolutně jedno kdo může volit nebo ne.. já volit nechodím, nemám koho...a ten kdo mě za to odsuzuje, tak at mi vysvětlí, jak svým volením ovlivní tuhle společnost. Bud zvolím jednoho debila nebo druhýho..

A to, že by žena měla být spíš doma s dětma a na zahradě to si myslím, to máš pravdu. Já bych takhle moc ráda žila, ale zatím to nejde...

Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #72 kdy: 06. Duben, 2010, 19:28:18 »

smallradko, opravdu krátký příspěvek  Wink

El, a já myslel, že si říkala, že už homouše nebudeš řešit  Wink  ale tvůj poslední příspěvek mi je názorově naprosto blízký: taky nesrovnávám lidi s ovocem, přestože se jmenuji Švestka. volit nechodím. před lety volil ODS kvůli dědovi a nedávno četl článek o Topolánkovi s homoušema... a ty bilboardy ods vs čssd jsou pěkně trapné. žena s dětma a na zahradě, také toužím po sekyrce, pile, vázání otýpek, hnojení, zalévání a tak, ať je budoucí práce jaká je, barák je barák a děti jsou děti...
Zaznamenáno
smallradka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #73 kdy: 06. Duben, 2010, 19:58:40 »

Ospravedlnujem sa za ten "kratky prispevok" Wink

Ja som to volenie nemyslela tak, ze musime volit. Skor som mala na mysli ci si nahodou El nemysli, ze zeny nemaju mat pravo volit, alebo byt vzdelavane, atd. Ci si nahodou El nemysli, ze bolo lepsie, ked pred par storociami nemali zeny ziadne prava. Ja som tiez naposledy volit nebola Smiley

A pozor El co pises, pretoze si ma prave urazila! A tiez vela inych ludi. Ja teba neurazam, akceptujem tvoj nazor, len ja mam iny. Mas pravdu, spolocnost je chora. Ale spolocnost je chora uz davno. Ja by som tiez chcela zit v sulade s prirodou. Ibaze napriek tomu, ze som zena, tak by ma nebavilo byt doma s detmi ci na zahrade. Skor tuzim po sekerke, pile, a stavani baraku Wink

A k tym homosexualom: Chceme zit v sulade s prirodou? Nie su aj homosexuali sucastou prirody? Neboli stvoreni rovnako ako ostatni?  Nie su rovnako ako ostatni ludmi? Priroda ich predsa stvorila takych aki su, a kedze ich stvorila takych priroda, tak je to asi prirodzene. Nezasluzia si mat v tom pripade rovnake prava ako ostatni?

El, co ak raz budes mat homosexualne dieta? Mozno mi odpovies, ze tebe sa to stat nemoze. Takych uz tu bolo. Povies potom tomu dietatu, ze nechces mat vnucata?
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #74 kdy: 06. Duben, 2010, 20:19:57 »

Citace
Ibaze napriek tomu, ze som zena, tak by ma nebavilo byt doma s detmi ci na zahrade. Skor tuzim po sekerke, pile, a stavani baraku

jsem to myslel být doma s dětmi či na zahradě a při tom dělat ty věci běžný, do toho řádím i takové ty práce na baráku, štípání dříví a tak... večer se drobátko pokaká, vzbudí pokoj, musíš mu utřít prdelku, vyměnit plenky, trochu ho pohoupat, pokud nemáš hacku... nemůžeš usnout, jdeš zatopit, jenže není ratolest po ruce, tak zajdeš do ven, čapneš otýpku a nasekáš k tomu pár polínek... uvaříš si čaj a postavíš se na hlavu.  předpokládám, že o děti se staraj oba rodiče... pokud se staraj o prcka dva kluci, homouši, teda nevím no. tohle si nedokážu představit.
« Poslední změna: 06. Duben, 2010, 20:30:19 od giorgino » Zaznamenáno
Stran: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení