Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Tisk  
Autor Téma: Homosexualita a makrobiotika  (Přečteno 16971 krát)
0 uživatelů a 4 Hostů prohlíží toto téma.
El
Host
1 0
« Odpověď #75 kdy: 06. Duben, 2010, 20:33:47 »

Přesně tak giorgino, tím, že jsem napsala na být na zahradě, nemyslím, jentak se tam štourat v zemi- ik dyž to je moc příjemná práce.. myslela jsem běžné práce, když má člověk nějaký pozemek.. takže i štípání dřeva na zatopení  Wink

Je mi jedno koho jsem tím urazila... myslím si, že takhle přemýšlejí lidi, kteří jsou od přírody dost daleko... a proto nechápou její rytmy..

Homosexuály nestvořila příroda ale umělá společnost...

Zaznamenáno
smallradka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #76 kdy: 06. Duben, 2010, 21:03:00 »

Ach El, a to ty nevies, ze homosexuali boli vzdy? A tych medzi zvieratami vysvetlis ako? Umelou spolocnostou?  Ak tvrdis, ze boli homosexuali vytvoreni umelou spolocnostou, tak vlastne tvrdis, ze si vybrali byt homosexualmi. Ale clovek si to proste nevyberie. Myslim, ze v spolocnosti, ktora homosexualov este stale zavrhuje, by takyto vyber bol zbytocnym komplikovanim si zivota.

Ak ste obaja mysleli bezne prace, ked ma clovek nejaky pozemok, tak aj ja. Len som to myslela tak, ze keby som mala byt iba doma s detmi, varit a starat sa o domacnost a tak, a muz by mal pracovat (zarabat), tak to by som neprezila. A ak hovorite, ze sa o deti staraju obaja rodicia a delia si vsetky bezne prace, tak potom je jedno, ci su rodicmi muz a zena, dve zeny alebo dvaja muzi.

A El, samozrejme, ze som v tom dlhom prispevku pisala aj ja o jin a jang energiach. Mne by to (ne)urazanie az tak jedno nebolo, pretoze vplyvom nasej spolocnosti nevies, kto z tvojho okolia vlastne gayom je alebo nie je a kolko ich mozno urazas. Navyse, absolutne nic o mne nevies. Mozem zit ovela prirodnejsie a chapat rytmy prirody lepsie ako ty. Ale to ani jedna nevieme.

Giorgino: Ak si schopny ako otec utriet prdelku detom ty, tak preco by toho neboli schopni dvaja muzi? Proste s tym nemas skusenost a preto si to nedokazes predstavit.

Vdaka za debatu, pretoze ma napadlo vela novych veci, ktore ma doteraz nenapadli. A to len vdaka vasim inym nazorom Wink

Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #77 kdy: 06. Duben, 2010, 22:29:45 »

smallradka: nechceš si mě vzít a mít kupu dětí?  ty seš šikovná na baráku, si psala a tak. bych se staral o ty prcky Grin
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #78 kdy: 06. Duben, 2010, 23:29:45 »

Vím Grin a je jich pár a společenství je většinou neakceptuje...

Je mmi jedno koho svým příspěvkem urazím a koho ne... at je gayem kdo chce, já proti nim nic nemám, jen si myslim, že by neměli vychovávat dítě. Důvody jsem tu už několikrát napsala.

Rozhodně se s nikým nesnažím soutěžit v tom, kdo je v čem leší a horší.. a už vůbec ne po internetu... a už vůbec ne v tom, kdo líp rozumí přírodě.. 

A nechápu co se do mě navážíš.. já ti tvůj názor neberu..

Rozhodně tady nedebatuju proto, abych přinesla lepší důkaz o tom co si myslím..

Prostě si jen stojím za názorem, že pokud se dva jedinci nemají schopnost reprodukovat(tím myslím dva samce, dvě samice), tak nemají budoucnost... a to jak v rostlinné tak i živočišnné říši.

Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #79 kdy: 06. Duben, 2010, 23:34:48 »

Tarzana vychovávali opice, jenže to je jen literární postava.. Upřímně taky pro to nejsem, aby dvě stejná pohlaví vychovávali dítě. Když si představím třeba lesbu, která zatouží po dětech? To si radši adoptuje s "přítelem s dírkou" dětsko, než by si to nechala udělat od chlapa, že jo? Já nevím, ale ani to nějak neřeším... jim to v hlavně funguje trochu jinak prostě... Dvě lesby a adoptované dítě? To ne, lepší je dvě lesby a jedna velká dlouhá koupená mrkev, nebo raději daikon, to je lepší!
« Poslední změna: 06. Duben, 2010, 23:41:17 od giorgino » Zaznamenáno
smallradka
Newbie
*

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #80 kdy: 07. Duben, 2010, 08:35:47 »

El, ja som sa do teba nenavazala. Navazala si sa do mna ty - a to tym, ze si ma urazila.

Ja tiez nedebatujem preto, aby som priniesla lepsi dokaz. Len ma napadli nove myslienky.

Giorgino, ty si ocividne ziadnu lezbu nikdy nestretol. A mozno si aj stretol, ale absolutne netusis, ze to bola lezba. Pretoze keby si ich stretol, tak by si vedel, ze aj oni chcu mat deti. Nie je pravda, ze im to funguje inak. Su to stale zeny, a vacsina zien sa chce vydat a mat deti. Ach tie blbe stereotypy o homosexualoch, ktore neplatia,...

Koniec debaty, radsej idem citat nieco o mb, ked uz som na mb fore Wink

Zaznamenáno
Mili
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #81 kdy: 07. Duben, 2010, 11:02:14 »

Citace
aj oni chcu mat deti

Tu ide o to, čo je prospešné pre deti.
Som presvedčená, že rodičia dlho pred počatím alebo počas tehotenstva môžu ovplyvniť či ich dieťa bude homosexuál, pretože korene problému siahajú ďaleko. Hlavne stravou.
Výchova po narodení má na to ale len malý vplyv. Či dieťaťu nútime autíčka alebo bábiky je jedno, ono si vyberie. V tomto období je už dosť neskoro naprávať pokazené.
Zaznamenáno
smallradka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #82 kdy: 07. Duben, 2010, 17:26:29 »

Mili, to je velmi zaujimavy nazor. A myslim, ze by to mohla byt pravda, len si neviem predstavit ako konkretne. Ale potom by ma zaujimalo, ako je to s ludmi, ktori chodili najprv s opacnym pohlavim a nakoniec skoncili s osobou rovnakeho pohlavia. Takych som stretla a tvrdia mi, ze by sme nemali skatulkovat na homo a hetero. Ze oni sa nezalubili do pohlavia ale do osoby. Trochu komplikovane  Wink

Len, ked uz sa to dieta narodi ako homo, tak preco by malo trpiet od zaciatku az do konca...?
A sorry za tu hrubku, tam malo byt "ony". Len som to povodne myslela vseobecne na obe pohlavia.
Zaznamenáno
milan
Host
0 0
« Odpověď #83 kdy: 07. Duben, 2010, 22:59:05 »

nevim jestli zapadnu do diskuze, predesle prispevky jsem necetl.

homosexulatitu a makrobiotiku bych neresil, tak jako makrobiotiku a nabozenstvi.
znam par tipku ze 4% mensiny, vetsina z nich se chovaji jako normalni lidi, nachazeji se vetsinou ve vyznamnych funkcich a byvaji karieristi. Ti, kteri nejsou 100%, vetsinou snazi zalozit i rodinu. Nadruhou stranu homosexualita v prirode neni az tak cizi...
V MB se rika, ze by se homosexualita mohla dat "vylecit" ci upravit stravou, osobne se obavam, ze pokud to lze, tak je to pujde velice problematicky... Znam par MB i vegetarianu a po nekolik let zdraveho zpusobu zivota, posun nevidim... mozna se mylim...
Vedecky je podlozno, ze se jedna vetsinou o zmenu DNA, kde prenasecem je zena (proto take 0,5% u zen). Pravepodobnost prenosu "spatnych" genu se zvysuje v rodine u drive(prvne) narozenych deti. Pokud se homosexualita vyskytuje v rodine, homosexualove nebyvaji rodice, ale nejblize je to stryc.
Znam i par pripadu, ze tito lide jsou nabozensky zalozeni a maji se svou orientaci, kterou taji, problemy - krestanstvi ani spolecnost homosexualy neuznava (mivaji psychicka trauma z potlacovani svych sympatii na verejnosti)...
I presto souhlasim s nazorem, ze status rodiny by mely dostat jen heterosexualni pary.
Podle mne je rozhodujici (v lepsim pripade) strava a zivotni styl obou partneru pred pocetim ditete, castecne i strava+ZS matky v dobe tehotenstvi.
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #84 kdy: 10. Duben, 2010, 17:06:44 »

Byla jsem tyden pryc, takze jsem nemohla prispivat. Jeste bych jednou zopakovala ze jsem nezacala navrhovat homosexualni adopci, ze jsem puvodne mluvila o pripadu kde dva homosexualove spolu ziji a jeden je bio rodic, dite zije s nimi. Davala jsem to jako priklad co kdyz ten biorodic umre nebo se s nim neco jineho stane - jak je to osetreno s tim aby se mohl o dite dal starat ten ne-bio rodic? Muze si dite osvojit? Pomohla by legalizace homo svatby? Atd.

Me deti znaly nejake deti z profi pestounskych rodin a ja jednu takovou profi pestounku potkavala u skoly. Vse co muzu rict je - chudak dite. To bych uz radsi byla asi v tom decaku, ja nevim. Neni to snadne posoudit. Alespon kdyz nekdo dite adoptuje, a nedela to pro penize, tak se podle me pak chova jako rodic, spis nez profi pestoun. A asi teda nemaji moc velke naroky na ty profi pestouny kdyz vidim komu ty chudaky deti daji do pece. Tim ted nehazim vsechny do jednoho pytle, mluvim o trech pripadech ktere znam.

La Tibor, zpet k tve otazce o te sado-masochisticke trojici. Nesnazim se to smest, opravdu jsem o tom ted ten tyden chvilema premejslela kdyz jsem si na to vzpomela, ale musim rict ze nevim jestli je to srovnatelna analogie. Na jednu stranu, to ze se nazyvaji smrade atd - to je predpokladam soucast spise jejich sexualnich praktik. Nevim, takove lidi neznam. Ty jo? Pokud ne, tak mluvime az prilis hypoteticky. Bylo by uzitecnejsi se zamyslet jake chovani pred detmi je podle tebe problematicke v rodine 2 gayu a ditete, a jit podle toho nez to brat do nejakych takovych analogii. Taky me napadlo ze znam hodne "normalnich" rodin kde si rodice nadavaji, nebo se dokonce brutalne mlati, takze tahle analogie se mi zda jako neco co se snazi naznacit, ze v homo rodine mas automaticky nezdrave modely, zatimco v klasicke rodine ne. Ale ja myslim ze to je znacne zavadejici.

Jinak plne souhlasim s tim co tady rika smallradka. Je k tomu malo co dodat.

Citace
Ja by som stokrat radsej bola vyrabala auticko z dreva na technickych pracach a som si ista, ze by sa nasiel chlapec, ktory by isiel radsej varit. Aj tak by podla mna mali mat aj chalani aj baby oba predmety (ak to tak este nie je). A ak dieta vie, na ktory predmet chce ist, tak iba poslucha svoj instinkt. Jemu v mozgu este nerezonuje: toto je nevhodne, pretoze si dievca a nie chlapec.
Absolutne souhlasim. S tim varenim me napada treba Gordon Ramsay, ktery se varenim vypracoval na milionare, a tezko si predstavit muznejsiho muze. Podle me je teda osklivej, ale zensky ho tady pokladaj za sex symbol. Ale kdyz se pro tuto drahu rozhodoval, jeho otec to nesl velmi tezce a pokladal to za zenskou praci. On tou cestou stejne sel a stal se v tom oboru hvezdou.

Citace
A El, dufam, ze si nemyslis, ze by zeny vobec nemali pracovat ci nemali volit atd.
S tim pracovanim nevim, ale s tim volenim si to mysli La Tibor.

Citace
A pozor El co pises, pretoze si ma prave urazila! A tiez vela inych ludi. Ja teba neurazam, akceptujem tvoj nazor, len ja mam iny.
No uz jsem slysela na forech horsi veci, ale ano, El prakticky rekla ze jsme nemocni.

Citace
smallradka: nechceš si mě vzít a mít kupu dětí?  ty seš šikovná na baráku, si psala a tak. bych se staral o ty prcky
Ty hele, to by mohlo dobre fungovat!

Citace
Prostě si jen stojím za názorem, že pokud se dva jedinci nemají schopnost reprodukovat(tím myslím dva samce, dvě samice), tak nemají budoucnost... a to jak v rostlinné tak i živočišnné říši.
A to podle tebe plati treba i na neplodne hetero pary?

Jen bych k tomu zduraznila a doplnila toto - dat kazdemu diteti jit svou cestou. Pro hodne holcicek to bude takova ta klasicka materska role, pro nektere ne. Co nejvic tlaci zeny se chovat jako chlap, je vseobecne pohrdani zenami, zneuznani klasicke materske role. Proto myslim toho - nikym nepohrdat at si vybere cokoliv. Dat respekt a uznani roli materske, aby zeny nemely pocit ze se museji chovat jako muzi a mit velke kariery jen aby dosahly jakehokoliv uznani. Je to ale i o pocitu bezpeci. Zena se citi bezpecneji pokud se muze sama o sebe postarat. Tak to vidim ja. Dale nepohrdat muzi kteri chteji varit nebo byt zdravotnimi bratry(?). A ani zenami ktere chteji stipat drevo sekerkou, stavet barak, vest narody. A nakonec - nepohrdat homosexualitou. Nebo lidma co maji jiny nazory. Nebo jinou dietu. Kdybysme vsichni tohle dodrzovali, zilo by se nam nadherne.
Zaznamenáno

oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #85 kdy: 12. Duben, 2010, 12:13:29 »

Aktivní homosexualitu MB nelze řešit.Pasivní homosexualitu MB a jinou terapií řešit lze.
Nelze zaměnovat genetickou budoucnost heterosexuálních párů za soucit k homosexualitě jako genetické chybě...
Člověk jako velký systémový organismus přežívá pouze schopností reprodukce párů opačného pohlaví...Nic nového pod sluncem....
Zaznamenáno
Mili
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #86 kdy: 14. Duben, 2010, 13:23:43 »

Citace
...dva jedinci nemají schopnost reprodukovat(tím myslím dva samce, dvě samice), tak nemají budoucnost... a to jak v rostlinné tak i živočišnné říši.
A to podle tebe plati treba i na neplodne hetero pary?

Asi platí.
Neplodnosť by mali riešiť odstránením jej príčin, ak to nerobia a rovno si deti adoptujú, príčina zostáva a pôsobí i na adoptované dieťa.
Spoločnosť vidí hlavne pozitíva adopcie - opustené deti nájdu domov. Ale príčinou ich opustenosti je väčšinou zlý stav ich biologických rodičov.
Jasné, svet nie je ideálny, ale k ideálu  by sme sa mali snažiť priblížiť. 
K písaniu ma inšpiroval prípad z môjho okolia, keď adoptovaná dcéra v 15 rokoch ušla od prísnej adoptívnej matky.
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #87 kdy: 14. Duben, 2010, 23:52:38 »

Ale Mili, to se prece stava i rodicum biologickym. To neni zadny dukaz toho ze priciny toho proc ta dcera utekla a toho ze ta matka je neplodna, maji nejakou souvislost. Samozrejme ze ja je neznam a ty ano, takze do toho jiste o hodne vic vidis, ale jen tak na zaklade toho co jsi o tom rekla to nevidim.
Zaznamenáno

Mili
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #88 kdy: 15. Duben, 2010, 08:34:35 »

U tej pani bola neplodnosť spôsobená nahromadeným jangom v reprodukčnom systéme, nánosmi a  zatuhnutím tkanív.
 Proces pokračoval naďalej, prejavil sa i v psychike a správaní a takto to dopadlo.
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #89 kdy: 19. Duben, 2010, 18:54:14 »

pěknej videoklip. po zhlédnutí si právě pokládal otázku, zda gayové maj vychovávat adoptované děti. chudáci děti.  Very Happy

Zaznamenáno
Stran: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení