Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: winnyfred  (Přečteno 5758 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #15 kdy: 16. Březen, 2010, 11:28:10 »

Kláro, a já mám furt za to, že je to Barunka, a ona to je Barborka. Smiley
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #16 kdy: 16. Březen, 2010, 11:51:43 »

teď si říkám, že Barunka a Barborka je vlastně jedno a totéž. no nic.
Zaznamenáno
winnyfred
Jr. Member
**
Pohlaví: Ženské

387411288
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #17 kdy: 16. Březen, 2010, 12:24:20 »

ani ne je Bára a Barbora ona je Barbora  Smiley to nám ale řekli až na matrice když už měla v rodným listě napsané Barbora ale to nevadí sama si vybere co se jí líbí víc pro mě je to moje zlatíčko  Smiley
Zaznamenáno
winnyfred
Jr. Member
**

387411288
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #18 kdy: 16. Březen, 2010, 12:34:12 »

ještě jsem se chtěla zeptat máte někdo zkušenosti s aromaterapií u miminek ?
Zaznamenáno
winnyfred
Jr. Member
**

387411288
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #19 kdy: 19. Březen, 2010, 17:57:31 »

dnes jsem se dívala na film Julie a Julia a naprosto přesně to vystihovalo mé chutě v těhotenství už se nedivím že mi po porodu zůstalo 20 kg takového másla jako v těhotenství jsem v životě nesnědla až se mi udělalo těžko jen při pohledu na jídlo v tom filmu  Very Happy ale zas je to inspirace až přijdou přátelé na jídlo mám zas něco nového na vyzkoušení humra jsem ještě nevařila a to vařim pro ostatní fakt ráda ale nejsem si jistá jestli to zvládnu....dyť se to zvířátko vaří za živa Sad no uvidíme
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #20 kdy: 23. Březen, 2010, 20:58:07 »

Tenhle film jsem také viděla, ale zas tak mě neuchvátil..
ale mou kamarádku hrozně, dokonce si z Ameriky nechala poslat tu originální kuchařku a ten hrnec, co v něm ty Julie vařily..
Je to hodně o mase a cukru, nic pro mě, ale líbí se mi, že se někdo dokáže nadchnout pro vaření tak jako Julie..

já bych asi nic živého nemohla šoupnout do hrnce..ne, že bych byla přes míru měkosrdcatá, ale uvařit něco zaživa, to je i na mě moc..
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #21 kdy: 23. Březen, 2010, 23:32:39 »

Švédové, kteří každoročně pořádají tradiční račí hody, tvrdí, že vaření zaživa není "nehumánní". Prý tak ti raci umřou rychle.
Tím to vůbec neobhajuju a oškliví se mi to úděsně.
Zaznamenáno
midsummer
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #22 kdy: 24. Březen, 2010, 08:16:15 »

Nevěřím tomu tvrzení ani náhodou. Hodit jakéhokoli živého tvora do vroucí vody je teda milosrdné, to jistě. Takové řeči vedou i ti, co pořádají několikrát do roka vepřové hody, přičemž předtím umlátili palicí na dvorku vlastního pašíka, jenž jim byl několik měsíců před zabijačkou málem domácím mazlíčkem...
Zaznamenáno

To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, když přestanou mít strach.
winnyfred
Jr. Member
**

387411288
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #23 kdy: 24. Březen, 2010, 09:53:27 »

tak jsem se po hodně dlouhé době dostala do kina. film ženy v pokušení - super. mohu všem velmi doporučit řekla bych že je dosti ze života ale hlavně je to taková oddychovka při které se smějete od začátku do konce moc moc doporučuji.   No a jinak s tím humrem jsem to vzdala měla bych s toho celý životakorát noční můry
Zaznamenáno
winnyfred
Jr. Member
**

387411288
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #24 kdy: 29. Březen, 2010, 15:41:30 »

tento víkend proběhl seminář na který jsem se velmi těšila a výsledek.... Hrůza budu se čistit ještě měsíc. Po celou dobu tohoto semináře mi někdo neustále útočil na čakry a snažil se mě zablokovat a to jen prože nejsem nanynka co si nechá všechno nakukat a hned všemu věří to co tito lidé předváděli bylo naprosto směšné a černé když to tak řeknu celé dva dny na mě lezla v přítomnosti těchto lidí taková deprese a bolesti hlavy až jsem přestávala vidět měla jsem sebou naštěstí 3 své dobré přátele co mě vyzdvyhávaly zpět nahoru, no a když jsme upřímně a od srdce řekli co si o tomto semináři myslíme byly jsme nařčeni že si držíme černé duše a praktikujeme černou magii a škodíme všem přítomným......tak Vám nevím kam ten národ spěje když věří takovým nesmyslům a nechají se ovládat lidmy kteří je pouze okrádají o jejich vlastní energii kterou pak použijí proti nim samotným. uf to se mi ulevilo Very Happy
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #25 kdy: 29. Březen, 2010, 15:51:28 »

To zní děsivě. Doufám, že budeš brzo zas fit. Ale prosím tě, nechtěla bys tady uvést, co to bylo za seminář? Aby věděla širší veřejnost, na co si dát pozor. Takových nebezpečných podniků všude teď číhá a ne vždycky to člověk asi prokoukne...
Zaznamenáno
winnyfred
Jr. Member
**

387411288
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #26 kdy: 29. Březen, 2010, 17:22:47 »

mělo jít o víkend zaměřený na relaxaci a meditaci  Sad
Zaznamenáno
winnyfred
Jr. Member
**

387411288
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #27 kdy: 03. Duben, 2010, 17:15:30 »

tak jsem si říkala jak jsem to letos krásně zvládla bez nemoci a bum je to tu hnisavá angína, ach jo. Nedokážu si ani dojít na záchod abych neměla pocit že mi vypadne srdce z hrudi a je se sesypu na zem. Musela jsem poslat muže s dcerkou pryč aby to ode mě nechytly Sad teď je tu takové smutno a prázdno Sad
Zaznamenáno
winnyfred
Jr. Member
**

387411288
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #28 kdy: 08. Duben, 2010, 16:32:01 »

tak angínu jsem úspěšně zdolala ale Barunka to zřejmě chytla ode mě už druhou noc zas hicuje ale vypadá to že dnes už to bude lepší  Smiley tímto tempem ze mě bude za chvilku hotová zdravotní sestřička. Jinak moje dobrá přítelkyně Iveta Woodová
založila komunitu obhajující práva pohanů a wiccanů v čechách  http://materaopidum.ning.com/  najdete zde články diskuze i studijní skupiny během letního slunovratu by mělo vijít i první číslo časopisu  Smiley
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení