Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: Osobní seznamka  (Přečteno 8233 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« kdy: 01. Březen, 2010, 14:59:41 »

Už nic nehledám Smiley
« Poslední změna: 28. Září, 2010, 20:07:13 od neon » Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 01. Březen, 2010, 15:47:38 »

Už jsem chtěl odepisovat, ale dole čtu vztah se ženou. Smiley Ale můžu se přidat? Myslím, že konkurenci ti dělat nebudu, neboť každý jsme jiný.  Wink

Tak já teda taky hledám vztah, ale až tak od konce dubna, v dubnu budu pryč. Tak píšu dopředu a můžeme si vyměňovat zprávičky. Smiley

Takže aby měla dobrý vztah k přírodě, měla dobré srdce, toužila po dětech, trochu jí něco říkali duchovní záležitosti nebo něco takového ji zajímá, aby se uměla zasmát a ráda se miluje v přírodě (ale ne žádná nymfomanka!). Mně je 25 let, tak spíš mladší - 18-24 let.

Můj mail je: giorgino@email.cz

Smiley

Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 03. Březen, 2010, 00:47:25 »

Já bych chtěl jen něco dodat ke svému inzerátu: a to že nechci, aby to znělo, že hledám manželku, ale nějakou fajn holku. Totiž to dělání dětí by mělo být spíš v závorce, na tom tolik netrvám, a ani tom milování v přírodě. samozřejmě když obě strany budou chtít, tak si občas můžem pohrát, to jo. A taky nejde o nějaké bydlení, ale může bejt z jiného konce republiky a můžeme se vidět jen občas. Z počátku zjišťování vzájemné kompatibility. Tak jsem to myslel.

Jinak bych chtěl povzbudit ostatní, že tahle forma seznámení zní jako super věc a může to bejt sranda, a tak pokud někdo váhá, nechť si podá inzerát jako já a neon. Je to fakt dobrý, ty jo, jestli někdo napíše, nebo ne. Smiley
« Poslední změna: 03. Březen, 2010, 00:49:34 od giorgino » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #3 kdy: 03. Březen, 2010, 06:46:34 »

Už začínáš s kompromisama Giorgi? Víš, že to je cesta do pekel.. pěkně si stůj za svým Grin Dělám srandu...

Citace
Je to fakt dobrý

Dobrý to podle mě není, ale NENÍ JINÉ CESTY jak by řekla paní Průchová a bude hůř Grin
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #4 kdy: 03. Březen, 2010, 10:43:00 »

Je to sranda to troubení do světa. Neříkej, že ne. Smiley
Zaznamenáno
Kamika
Host
0 0
« Odpověď #5 kdy: 03. Březen, 2010, 11:04:24 »

Hodně štěstí, kluci odvážní Potlesk z71   dancing
A protože jsem taky odvážná, přidám se - hodil  by se mi makrouš co umí tancovat salsu na občasné salsování v Brně a který nebude očekávat vztah, ten totiž teď nehledám z71 Tanečníků je tu trochu nedostatek Wink
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #6 kdy: 03. Březen, 2010, 13:45:55 »

Děkujeme, Kamčo, a tobě také přejeme hodně štěstí s tím partnerem, tanečníkem.  Wink Avšak pokud jej nenajdeš, nezoufej, holko, Mladá fronta vydala výuku na DVD: Salsa 1, Salsa 2 a Merengue a Bachata. A pokud ani to by nebylo k dostání, víš kam se obrátit.  Wink Já jsem si to pouštěl nedávno, je to super, ale jako partnertku jsem měl plyšovou medvědici. Zrovna se ptám sám sebe, hledám já vůbec nějakou přes inzerát? Na stole na mě kouká ekonomie, němčina a uprostřed kupičky se nachází matika. Poslední jmenovaná jako by na mě mrkala, asi mi dává najevo, že si tam připadá jako plátek sýra v sendwiči, a tak bych si ji měl začít všímat... Pokud jde o něco živého, tak ve mně už dloouho plápolá plamínek lásky a je doslova nevyhladitelný. Podal jsem si inzerát, ikdyž od něj mnoho neočekávám, ale člověk nikdy neví. V autobuse jsem si říkal, že kromě těch které mám rád, bych měl mít taky rád sám sebe, jinak pak s nimi nejednám jako s lidmi. Ano, na to již jsem přišel dříve, ale zapomínal. Teď se snažím a zatím se snad držím...
« Poslední změna: 03. Březen, 2010, 13:58:36 od giorgino » Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 03. Březen, 2010, 14:05:49 »

Citace
Podal jsem si inzerát, ikdyž od něj mnoho neočekávám, ale člověk nikdy neví.

No, když to čtu po sobě, tak jsem se jaksi vyřadil. Ale jsem upřímnej. Nepsal jsem nedávno, že to nechám na vesmíru? Ach giorgino, ty jsi šmudla. Dvakrát měř, jednou řež.

Hodně štěstí, neone.  Grin

P.S. Ve skutečnosti jsem nikoho nehledal přes inzerát, jen chtěl lehce rozpumpovat tuto skvělou diskuzi a třeba někoho inspirovat, proto ta mystifikace. Smiley
« Poslední změna: 03. Březen, 2010, 14:17:55 od giorgino » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #8 kdy: 03. Březen, 2010, 14:26:50 »

Mít se rád je podle mě začátek->konce, cesta Cest, příčina všech Příčin Smiley tak na to prosimtě nezapomínej už NIKDY!  63
« Poslední změna: 03. Březen, 2010, 14:29:29 od neon » Zaznamenáno
La Tibor
Sr. Member

Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #9 kdy: 04. Březen, 2010, 00:29:12 »

Hodně štěstí, kluci odvážní Potlesk z71   dancing
A protože jsem taky odvážná, přidám se - hodil  by se mi makrouš co umí tancovat salsu na občasné salsování v Brně a který nebude očekávat vztah, ten totiž teď nehledám z71 Tanečníků je tu trochu nedostatek Wink
jsem jen zvedavej

proc to ma byt makrobiotik, kdyz ma tancovat salsu, kdyz zaroven nehledas vztah? jsem chlap a jiste informace mezi radky mi unikaji

mam tomu rozumet teda tak, ze hledas nekoho, s kym budes tancit salsu, ale spolecne se i stravovat -> travit s nim tedy hodne moc casu -> zaplnit mu teda dost podstatne zivot; ale zaroven ne vztah? to nesedi  Sad

Nebo spolu budete tancit salsu a spolecne se nestravovat a ve viru tance si sdelovat nezavazne MB recepty?
Zaznamenáno

La Tibor
Sr. Member

Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #10 kdy: 04. Březen, 2010, 00:33:35 »

Jinak pro vsechny chlapce: Brazilie je plna prekrasnejch cokoladovejch holek, co maji naockovany i z TV reklam, ze bily cizinec Gringo je ta nejvyssi forma lasky, jakou mohou dostat.

Ta bezelstnost mi opravdu neprisla vubec hrana, prestoze je to vylhane a na zapade jsou prevazne idioti, co je strasne zklamou, tak tu fakt ty holcicky jsou. Rikam si, ze by opravdu nebylo od veci tohohle vyuzit /ne pro me/. Neco podobneho a mozna jeste extremneji budou Asiatky. Po zajemce Platborma - Houllebecq, skvela knizka. Myslim, ze Brazilky /teda ty prave Brazilky, obvykle verici; ne vesnicke kurvicky, ani trasvestitky/ za chlapa dokazou dychat tak, jak by se chlapum odkojenym euroamerickou emancipovanosti a vycuranosti ani nesnilo. Ocekavaji od vas ale totez. Zadny vymluvy, zadny ja a ty, ale my a rodina.
« Poslední změna: 04. Březen, 2010, 00:36:20 od La Tibor » Zaznamenáno

neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #11 kdy: 04. Březen, 2010, 07:29:49 »

Hehe... Tibor aby nám to tady neposunul divočejším směrem Grin

Asiatky, Brazilky a jejich maximální oddanost pro rodinu je pro mě právě hodně vysoká liga - takové kdybych doma filosofoval jestli je podstatné mít TV, o smyslu života a plození děti, o vzniku vesmíru, tak nevím kolik by vydržela - řekl bych, že kdybych udržel finančně rodinu, tak by ji to bylo všechno jedno, jedním uchem by poslouchala, druhým by to šlo ven.. takhle si představuju jejich oddanost - dokud živíš, miluju tě a budu ti klidně žensky "sloužit", hrát tu svoji roli, ale běda jak se změníš (a popřeš tak zákon vesmíru) Smiley

Jsou to moje ničím nepodložené představy, spíš ti je hážu Tibore, abys zareagoval, jestli to vidíš stejně.
Zaznamenáno
xylda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #12 kdy: 04. Březen, 2010, 07:42:23 »

Oddané ženy.....pokud muž dá ženě co potřebuje, dostane taky to, co potřebuje, ať už to nazveme jakkoli. A když píšu dá, nemyslím tím nic hmotného. Mějte hezký den. Wink
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #13 kdy: 04. Březen, 2010, 08:13:29 »

Tahle diskuze(seznamka) mě vážně baví!
Dlouho už jsem se tu nezasmála..tím nemyslím výsměch! ale dojalo mě, jak neon a giorgino neváhají chytit příležitost za pačesy..

a nejvíc mě pobavilo, jak neon - velký filosof a polemik, chce poslat fotku..to jsem se válela po zemi, hihi
chci přítelkyni, která bude inteligentní a diskuse s ní bude nanejvýš obohacující, ale bude-li mít velkej zadek, má smůlu..

a giorgi touží po lásce, ale až od dubna..(dá se tohle naplánovat?)

tak vám nevím, kluci, už se vám někdo ozval?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #14 kdy: 04. Březen, 2010, 09:12:39 »

Děkuju za pěkný postřeh Rakwi Wink

Do určité míry řeším vzhled, přijde mi to přirozené.
Kdybych jen filosofoval, tak mám ten tlustý zadek já.

Citace
tak vám nevím, kluci, už se vám někdo ozval?

Jasně, na internetu je spousta lidí, kteří nejsou na fóru ani registrovaní, natož aby komunikovali.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení