Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Klistýr od A do Z  (Přečteno 10975 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
berinda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 03. Březen, 2010, 20:43:54 »

Tak, do klistýru po konzultaci s pracovnicí, která provádí hydrocolonterapii zatím nejdu a zkusím tu hydrocolonterapii.

Jenom mi dotyčná tvrdila, že bych měla jít alespoň 3x, že pokud půjdu 1 x, že to nemusím ani chodit, že se záhyby v tlustém střevu nepročistí...

Co si o tom (že 1 x to nemá cenu, ale alespoň 3x) myslíte?
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #16 kdy: 03. Březen, 2010, 20:59:22 »

to je otázka- ty už jsi nějakou dobu mb a nejíš rohlíky aspol. které se v těle zbaví vody a často tvoří zatrvdliny a tak. já když byl na tom byl tak před osmi lety, napotřetí toho ze mě šlo dost, dá se říci že hodně, ale vícekrát jsem na to nešel. záleží na tobě. pokud pujdes vícekrát, lepší je chodit obden (po, st, pá) než třeba pátek, úterý, čtvrtek...
Zaznamenáno
Bystromila
Host
0 0
« Odpověď #17 kdy: 04. Březen, 2010, 09:05:22 »

Před 3 lety jsem byla taky 3x, obden. Myslím, že tím nic nepokazíš. Tlusté střevo má spostu záhybů, ve kterých se často staré usazeniny dokáží držet mnoho let i přes úpravu životosprávy. Takhle máš možnost se jich zbavit a znovu si je už nepořídit.
Zaznamenáno
berinda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #18 kdy: 05. Březen, 2010, 06:53:16 »

Tak včera jsem byla poprvé na hydrocolonterapii. Kůru (půjdu 4 x) podstupuju s tím, že se mi pročistí tlusté střevo od usazenin a vymizí mé občasné potíže s pletí :-)
Včera to bylo v pohodě.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení