Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
Autor Téma: Co je více jin, co je více jang? Bíla rýže nebo celozrnná?  (Přečteno 6106 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #45 kdy: 09. Březen, 2010, 14:49:56 »

Dwarf by měl podle mě předcházet každý svůj příspěvek textem osoby, která sedí za počítačem.. jinak je to těžká hra pro nás ostatní Smiley
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #46 kdy: 09. Březen, 2010, 15:00:51 »

Dwarf je fajn človíček. Umí překvapit. Když četl jeho poslední příspěvky, tam mi to znělo jako by s tebou měl zájem si vyjít na procházku, neone. Ale dwarf psal, že procházky nemusí, ikdyž jaro s člověkem dokáže dělat divy... Říkám znělo, neříkám, že to tak je.  Smiley
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #47 kdy: 09. Březen, 2010, 15:03:54 »

Čoveče to mě vůbec nenapadlo.. já v tom hledal nějakou osobní narážku a už jsem chtěl protiútočit, ale moc jsem se ovládal Grin
Zaznamenáno
Wl
Host
0 0
« Odpověď #48 kdy: 09. Březen, 2010, 15:44:54 »

Dwarf: No díky za odpověď, ale pokud mám volit mezi ještě několika zimějšími dny či četbou Neonova vitaobdobí..............., ................ tak to si radši dojdu pro svetr: ).
Zaznamenáno
dwarf
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #49 kdy: 09. Březen, 2010, 16:43:44 »

Giorgino, kde jsi vzal, že nemusím procházky v přírodě, něco takového jsem nikdy nenapsala!!! Pouze jsem se ohradila, když mi byly vnucovány jakožto prostředek, jak získat jiný pohled na svět.  Wink
Neone, to je zajímavé, snad jsem toho tolik nenapsala ...  mgduck to byla tak na půl legrace inspirovaná dnešním slunečným počasím.
Stejně jako je dobré umět se držet věci, je dobré vědět, kdy je čas ji zase pustit ... To mi obvykle dělá mnohem větší problém, i tady jsem to přetáhla asi dvěma příspěvky ... nikdo není dokonalý...  z131
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #50 kdy: 09. Březen, 2010, 16:59:57 »

dwarf, máš pravdu s těmi procházkami, trochu jsem se mílil. vždyť jo, kdo by si nevyšel na procházku, že jo. venku je hezky, viď, to je tak na nějakou tu procházku.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení