Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Přezdívka při registraci  (Přečteno 3931 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
giorgino
Host
0 0
« kdy: 10. Březen, 2010, 18:42:02 »

Zajímalo by mě Vaše poprvé, a sice první okamžiky na fóru jako registrovaní uživatelé. Ale než tak člověk učiní, musí se zaregistrovat. Nyní mě hlavně zajímá přezdívka. Vy dáte registrovat, a potom na Vás vykoukne zadání jména a hesla. Použili jste přezdívku, jež používáte jinde, anebo jste tápali? Pokud to druhé, zajímalo by mě, jak to probíhalo, čím jste se inspirovali a tak?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 10. Březen, 2010, 18:53:00 »

Já se v tom trochu ztrácím.. jaký je dotaz?

Jak jsem přišel na svůj nickname? Smiley
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 10. Březen, 2010, 18:58:53 »

jj, zajímá mě to z průzkumu. kdo chce, klidně může napsat i první okamžiky potom...
« Poslední změna: 10. Březen, 2010, 19:03:46 od giorgino » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #3 kdy: 10. Březen, 2010, 19:05:55 »

Okamžiky po čem?? Giorgino ty mě neustále mateš Grin
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #4 kdy: 10. Březen, 2010, 19:06:46 »

No přece okamžiky po registraci!

Promiň, ale dnes byl na sluníčku.  Grin

Btw, teď už chápu i toho dwarfa, jak psal v rejžích... Takovej den občas přijde.  Wink
« Poslední změna: 10. Březen, 2010, 19:09:22 od giorgino » Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 13. Březen, 2010, 09:37:55 »

google: makrobiotika,
kliknu na odkaz,
a hele ho!kouká na mě tohle fórum..
chvíli si čtu a pak jsem rozhodnuta přihlásit se..
nick jsem použila starý, heslo staré
Chvíle "po tom" bych popsala asi takto:
mnoho mnoho mnoho informací a mnoho a mnoho hodin zorientovávání se a pročítání
poté přišla ona závislost, která mě nutí chodit sem minimálně jednou za dva dny..
konec příběhu, doufám, že jsem giorginovi dala odpovědi na všechny jeho otázky
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #6 kdy: 13. Březen, 2010, 09:51:39 »

děkuji, rakwi. to jsem byl opravdu přehřátej. malicherné téma Very Happy
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #7 kdy: 13. Březen, 2010, 10:00:10 »

Čoveče, potom co napsala Rakwička mi už tak malicherné nepřijde.

Mě nedošlo, kolik v té informaci "a co potom?" je skryto - teda hlavně pro mě, jakožto zodpovědného za chod webu - tohle mě hodně zajímá, jak na koho působila první návštěva, přehlednost fóra, orientace na něm apod. ?
Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #8 kdy: 13. Březen, 2010, 12:12:10 »

Takže moje pocity-po tom,co jsem stejně jako Rakwička vyhledala pojem makrobiotika a otevřelo se tohle fórum-"nejsem v tom sama a nejsou to suchaři"+bezva témata i orientace,spousta zajímavých myšlenek a odkazů.A taky prima lidí na stejné lodi.Často sem chodím pro inspiraci a všímám si že totéž dělá spousta dalších i když rychle fórum opouští a nic ze sebe nevyplodí-a to je škoda.No jo,když člověk občas neví co chce sdělit a potřebuje se zas kamsi řítit ;Dto jsme na tom asi všichni podobně Grin
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #9 kdy: 13. Březen, 2010, 22:36:33 »

Dostala jsem se sem stejně jako asi většina, když jsem si "na internetu googlila něco o makrobiotice". Užasla jsem, když jsem tu narazila na jednoho svého bývalého téměř spolužáka z FF UK - a hele, ten že se stal makrobiotikem!, a to dokonce ostentativně veřejně se prezentujícím.
Od té doby sem chodím pravidelně (v poslední době hodně často!) a myslím, že už dávno jsem zorientovaná. Úplný začátek - jestli jsem vyloženě tápala - si už nevybavuju. Asi nejspíš jsem nejdřív trochu kulila oči, co že se tu všechno probírá. Ale rychle jsem se udomácnila a od začátku tu těžila hodně, zejména praktických informací a tipů. Díky tomu jsem se dostala na pár akcí, seznámila s některými mb osobnostmi, udělala si obrázek o "mb hnutí" Smiley u nás atd. Zkrátka sleduju to, a ačkoli se neúčastním diskuse zdaleka od začátku svých návštěv, cítím se tu skoro doma.
Taky mě baví sledovat, jací ti různí přispívající lidi jsou, jak se mnou souzní anebo naopak. Jak se kdo vyvíjí, jak hodně je kdo třeba zatížen dogmaticky pojímanou mb atd. Jakkoli si samozřejmě uvědomuju, jak je tahle virtuální komunikace zkreslující. Ale je to zajímavé a zábavné.
Takže pro mě spousta inspirace.

I když vlastní postoj s rezervou namísto jen mechanického přebírání je dobré si zachovat.

Docela silně mi zaimponovalo, když tu někde snad zaznělo, že nikde jinde na světě takovýhle hodně navštívaný mb fórum nemají...
Ale taky to tu žere děsně moc času...! Takže si člověk snad sám jednoduše vyvodí (když  se přistihne, že tu sedí v 00.00 v noci), že "život je (taky) jinde"  Smiley

Jen bych ještě chtěla vyjádřit svůj názor v reakci na to, co se tu často opakuje o nepisálcích - myslím, že bychom neměli lidi kritizovat za to, že sem jen chodí nakukovat, číst, a přitom se sami nevyjádří. Je to jejich svobodná volba. U někoho může být  proces otevírání se druhým, neřkuli celé velké neznámé veřejnosti dlouhý. Nenutit nikoho k ničemu, co mu není vlastní. Nesoudit, nezjednodušovat - že kdo je uzavřený - nemá v sobě lásku... (?)
Nemusíme mít všechno (osobní doznání od všech, které potkáme třeba)
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #10 kdy: 15. Březen, 2010, 07:31:18 »

Tos řekla moc hezky, Iren..
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #11 kdy: 15. Březen, 2010, 16:08:37 »

Smiley
Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #12 kdy: 15. Březen, 2010, 19:30:37 »

Holky,neberte to zas tak moc vážně,samozřejmě že na tom svět nestojí!Opravdu jsou důležitější věci,navíc hodně příspěvků je formou skrytých zpráv a tak se lidi kontaktují i takhle a to je myslím stejně důležité-prostě hlavně že  výměna názorů i informací funguje i když ne veřejně. Love
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #13 kdy: 15. Březen, 2010, 21:20:15 »

Jojo, klidně nepište. Jsem měla období, kdy mě to hrozně vytáčelo (že by to bylo způsobeno i jídlem a dalšími faktory?), ale teď na to koukám zase jinak, vlastně ať si každý dělá, co chce a co uzná za vhodné, že.
Taky se mi líbilo, jak jsi to, Iren, pěkně zformulovala.

Stejně jako se nemůžu cítit zodpovědná, jak se lidi kolem mě chovají; nemůžu je ani nutit, aby dělali něco, co nevyjde z jejich niterného pocitu chtění udělat to.

Vlastně si říkám - možná to, že mě to tolik štvalo, byl jen náznak toho, co jsem věděla už dřív... že sem chodím až "nezdravě" často a že je na čase získat větší odstup a víc reálných než virtuálních prožitků (diskusí, výměn názorů). Sparkle

Takže všem možným formám komunikace zdar, hlavně mluvte, neduste nic v sobě a jenom  si to nemyslete, poněvadž odtama plynou veškerá nedorozumění a nespokojenost (osobní zkušenost, žádné dogma Wink )

A k volbě své přezdívky nemám asi moc co říct.  Very Happy
« Poslední změna: 15. Březen, 2010, 21:21:55 od paulina » Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #14 kdy: 16. Březen, 2010, 11:25:35 »

jj, s tím co napsala Iren na konci svého příspěvku, také souhlasím.  Cool
Zaznamenáno
Stran: [1] 2
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení