Stran: 1 ... 13 14 [15]
  Tisk  
Autor Téma: Očkování  (Přečteno 53034 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
W
Makrobioklub
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #210 kdy: 10. Březen, 2015, 12:33:26 »

Knihy od Elekové:   http://www.martinus.cz/knihy/autor/Ludmila-Elekova/

Na té demonstraci bylo, odhadem, kolem tisíce lidí, z nichž se podepsalo asi 450 do prezenční listiny...

Líbilo se mi, že většinová atmosféra byla věcná (žádný fanatismus), bylo vidět, že lidi, kteří to momentálně tlačí, vědí, co dělají a mám dojem, že jsou tam i schopnosti a dostatek vůle to dotáhnout k nějakému dobrému konci. Např. Rozalio.cz, prof. A.Strunecká a další. Bude to ale chtít větší podporu, než je teď.

Přijde mi, že svobodu v očkování bude podporovat i senátor Láska, který tam byl. Vystoupení ministra zdravotnictví (možná 10 min), zrovna v době, když hovořili manželé, jejichž synek tam byl po očkování na vozíku, bylo velkým kontrastem a poměrně "otřesné"... S přehledem ignoroval fakt, že v EU očkování povinné není.

Těch lidí, co mají s očkováním zkušenosti dost hrozné, je (bohužel) už docela dost a stále jich přibývá. Jde už jen o to, se v dostatečném počtu ozvat.

Zaznamenáno
Stela
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #211 kdy: 10. Březen, 2015, 13:43:09 »

Já nechci " prudit" a jsem ráda, že již očkování svých dětí nemusím řešit, ale zaujal mě před nějakým časem článek ve Frontě Dnes, ve kterém se hovořilo  tuším o  Americe, že v současnosti registrují  nárůst nemocí, jejichž výskyt  se  v minulosti podařilo  očkováním potlačit a přičítají to tomu,  že i tam hodně rodičů v dnešní době očkování odmítá a tak je   společnost již  značně "naředěná" a není už tak proti některým nakažlivým  nemocem  dostatečně chráněná.
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #212 kdy: 10. Březen, 2015, 18:00:49 »

Jarko, odkaz na seriál Vavrečky je v tomto vlákně, na přesně stejnou otázku jsem ti již odpověděla před časem. Knihy Elekové vyšly v edici knihovnicka Meduňky. Plus když si zadáš do YouTube vyhledávání "elekova", vypadne ti toho na hodiny poslouchání. Další studnice informací je slobodavockovani.sk. Je dobré s těmito materiály začít, a pak teprve něco řešit, protože skoro vše co se tu diskutuje, je tam zodpovězené.
Zaznamenáno

torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #213 kdy: 10. Březen, 2015, 18:07:22 »

Stelo, pokud vás téma seriózně zajímá, tak doporučuju tytéž materiály. Problematika je daleko složitější než se dá pochopit z Fronty Dnes. Ptejte se, z čeho autor čerpá, jak dochází k závěrům ( až si o problematice něco nastudujete). To že máte uz velké děti, neznamená, ze se vás to netýká. Oni budou mít možná jednou vlastní děti, a možná budou řešit dospěla očkováni a přeočkování, což možná řešíte i vy. A týká se to potažmo celého lidstva
Zaznamenáno

torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #214 kdy: 20. Březen, 2015, 16:48:00 »

Me uz se o tom i zda  Grin Dneska se mi zdalo, ze jsem byla u lekarky a nechala jsem si dat z vlastni volby nejake ockovani - uz nevim jake (to bych ve skutecnosti rozhodne neudelala). A ona mi najednou zacala pichat jemne neco do paze, ani to nebolelo, ale bylo to hodne vpichu. Pak se mi to nezdalo a zeptala jsem se co dela, a zjistila jsem, ze mi naockovala vsechno, co jsem "mela mit". Hrozne jsem se na...la a pekne jsem ji to vyrikala  Grin

Asi me i ovlivnuje to, jak tady Jarka porad pise, ze prijde nejam k doktorce a nez se rozkouka, tak uz ma "pichuli", jak rika Dr. Vavrecka Smiley No me neco takoveho nekdo udelat, tak na nej kouka zaloba.
Zaznamenáno

jarda
Jr. Member
**
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #215 kdy: 25. Duben, 2015, 23:09:36 »

Jedna studie z opačné strany:
http://technet.idnes.cz/vakciny-nezpusobuji-autismus-de2-/veda.aspx?c=A150423_123416_veda_pka
Zaznamenáno
jarda
Jr. Member
**
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #216 kdy: 23. Červen, 2015, 22:54:00 »

V české televizi byl pořad o očkování, ten jsem neviděl a zatím nemám čas ho hledat v archivu, zaznamenal jsem ale reakci zastánců očkování:
http://technet.idnes.cz/reportaz-cd-nedej-se-utajena-data-ockovani-fii-/veda.aspx?c=A150618_185307_veda_pka
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 13 14 [15]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení