Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Aldomorův makrobiotický svět  (Přečteno 1235 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« kdy: 11. Březen, 2010, 08:49:39 »

Nevím proč se o tohle náš uživatel Aldomoro nepodělil (dávám to za vinu jeho přílišné skromnosti, která ho jistě šlechtí), ale má naprosto úžasný blog! Smozřejmě hlavně proto, jakou tam na mě složil chválu Grin Grin

Já jsem mírně v šoku. Pořádně jej vlastně neznám, ale po tomto zjištění mi teprve dochází, že to je člověk, který maká opravdu nadoraz.
Vemte si, že makrobiotiku předtím neznal, jedl naprosto vše a on na ni přejde ze dne na den, je nakažlivě zapálený a hned prvním příspěvkem mě dostal svým filosofickým nadhledem a pojetím všeho jako hry.
Nejenom, že přejde na makrobiotiku, ale sepisuje i takové poučné příspěvky na svůj blog (v čemž mu jistě hraje do karet výhoda znalosti tvorby webu) s krásnýma fotkama.

A navíc, Aldomoro byl vždy hardcore sportovec. Ještě jsem nepročetl jeho zkušenosti po přechodu na makrobiotiku, kterých tam má v blogu spoustu, ale jsem moc zvědav jak tohle přechodné období zvládne s fyzičkou.

Dávám si blog ihned do rss čtečky a doporučuju jako obrovskou motivaci pro všechny začínající i pokročile - takový duch a přístup k věci se vidí opravdu málokdy a bude to ještě zajímavé! Smiley

Aldomoro, pokud sis myslel, že tvůj blog zůstane utajený, tak samozřejmě smůla, tohle je potřeba šířit Smiley
« Poslední změna: 11. Březen, 2010, 08:52:00 od neon » Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 11. Březen, 2010, 09:11:10 »

Grin Grin Grin Že jsi jim prosím tě taky neudělal něco vitariánskýho  Grin Vlastně asi udělal, tu zeleninovou šťávu, viď?
Zaznamenáno
xylda
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 11. Březen, 2010, 09:22:32 »

Pěkný blog, a teď už vím, o jakém Fandovi se tam hovoří Very Happy
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #3 kdy: 11. Březen, 2010, 09:25:03 »

Přesně tak, ta šťáva tam padla (kterou ale pokládám za dost makro)! Grin
Já jsem v té době byl hodně na vita.. bylo to vážně těžké tu makrobiotiku nepoznamenat, ale pro ně to možná proto bylo celé přijatelnější ze začátku, než kdybych hlásal, že ovoce minimálně apod. Smiley
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení