Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Roy Littlesun  (Přečteno 5746 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
1 0
« kdy: 24. Březen, 2010, 18:02:21 »

Vracím se znovu k přednáškám náčelníka Hopi kmene - Roy Littlesun - sleduju to pomalu a jsem u druhé části - a hlásím tohle:

Povinnost pro každého makrobiotika!
Tohle je špička z přednášek, které se na netu dají vůbec najít.
Je to, jako by vám přednášel Bob Carr, Milan Dvořák, Kushi... o duchovní podstatě jídla - o nejvyšší formě Vesmírného zákona!

By mě zajímalo co na to říkali ti lidi v sále. Tohle asi nečekali, že jim bude vykládat o jídle.
Tohle pochopí minimum populace - čekali určitě velké duchovno a on jim dědek kecá o jídle, jak nám tvoří vědomí.

Nebýt velice zkaženého českého překladu tak uplně jásám.
Takhle je to povinnost hlavně pro každého anglicky zdatného člověka.
Ta čeština to podle mě dost kazí.. ale asi takhle - lepší jak nic!

Pro koho je to nové, tak ať má mysl otevřenou, vypadá to opravdu z pohledu jídla poněkud materiálně, ale zdání klame!

Začněte samozřejmě částí první a pokračujte... je jich tam ještě spousta s Royem!
« Poslední změna: 24. Březen, 2010, 18:14:16 od neon » Zaznamenáno
Vendulka
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 25. Březen, 2010, 08:23:28 »

Setkání s Royem Littelesunem je opravdu hluboký zážitek  Sparkle , měla jsem tu možnost loni v Havířově, kde se jeho přednáška zcela neplánovaně stala součástí vystoupení Jaroslava Duška v rámci festivalu Harmonie duše. Sál byl naprosto vyprodaný ..asi 700 lidí, Dušek své vystoupení zkrátil a avizoval něco mimořádného..každý byl napnutý a nikdo nevěděl co od poselství náčelníka kmene Hopi očekávat. Roy mluvil velmi rozvážně a promyšleně...mělo to hloubku, ale lidé bohužel ztráceli trpělivost a asi po hodině začali houfně odcházet. Na závěr přednášky nás tam zbylo asi 80, sešoupli jsme se do prvních řad a měli jsme také možnost diskuze. Bylo to něco mimořádného, z toho člověka vyzařovalo obrovské charisma, vitalita,  klid a vyrovnanost. Jeho poselství mě moc oslovilo a utvrdilo v tom, že jsem se vydala na tu správnou cestu.
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 08. Duben, 2010, 07:24:24 »

Souhlasím, je to velice zvláštní člověk, který nám všem má co předat (nejen v oblasti mb). Líbí se mi, že tím, že šíří mnoho esoterických myšlenek, tak chodí na jeho přednášky mnoho lidí, kteří netuší, že on jim mimo jiné poví, že jsou zodpovědni za kvalitu své krve a jak ji kontrolovat... Na svůj věk (někde na internetu jsem četla, že mu je snad 75 let) je neuvěřitelně vitální, energický, plný pozitivní energie.
Zaznamenáno
agarek
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 14. Prosinec, 2010, 17:14:49 »

http://www.cestasrdce.cz/images/stories/podklady/plakat-roy-big.jpg

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:9YrjQ9cIOy8J:www.cestasrdce.cz/index.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Darticle%26id%3D51:kest-knihy-roye-littlesuna%26catid%3D16:roy-littlesun%26Itemid%3D3+Roy+Littlesun+v+brn%C4%9B&cd=2&hl=cs&ct=clnk

Byl někdo?
« Poslední změna: 15. Prosinec, 2010, 08:41:08 od agarek » Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení