Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
Autor Téma: Konstituce - 80/20  (Přečteno 5645 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #45 kdy: 30. Březen, 2010, 22:06:01 »

Ani nechodila, ani nežila, ale ještě mě žádný makrobiotik neobjal Smiley
tak tímto vyhlašuju výběrové řízení! Teda pokud to nebude Giorginovi vadit... frenchkissplus
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #46 kdy: 30. Březen, 2010, 22:38:16 »

Citace
tak tímto vyhlašuju výběrové řízení! Teda pokud to nebude Giorginovi vadit...

žárlím! ale pochopím to.  Wink

jen dodám, ikdyž jsem ze sedla poslední dobou, tak bych to zpočátku dohnal nadšením. ale po necelých dvou letech bych si připadal jak na nové olympiádě a v každé disciplíně (rozkládání postele, ve výtahu na chodbě zkoušení trpělivosti kolemjdoucích babiček při stopce v mezipodlazí...) jako vítěz.

dnes bych šel na rande i s Godzzilou. (pro Haníska - neboj, jsi v dobrém stavu  Wink ) mně až tak na vzhledu nezáleží - záleží jaký je živočich uvnitř a celkově na mě působí, zda si rozumíme a tak - takže nějaká chlupatost je vpoho. o dotyčnou bych pečoval. myslím, že se zápachem z úst by se dalo něco dělat - zoubky bychom vyčistili koštětem a pak nalistovali něco v Průchový. Ano, to by znamenalo objednat celý kořen kuzu. Doprava nejlépe letecky. To by byla příprava. Ehm - milování. No, ten můj kamarád dole by v porovnání s jejím vzezřením byl jako lehtající párátko. A jak bych sebou hejbal ze strany na stranu - ona by mě asi čapla jako 182 cm dlouhý vibrátor.

Nebojte se, párujte se a množte se.  Grin

« Poslední změna: 30. Březen, 2010, 23:18:18 od giorgino » Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #47 kdy: 31. Březen, 2010, 01:14:28 »

Kostlivec giorgino by taky chtěl, aby ho měl někdo rád (opačné pohlaví).  Cry  vždyť je hodnej - žádnou kosu nemá!
Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #48 kdy: 31. Březen, 2010, 07:54:35 »

já myslím že pokud je situace až tak zlá,stálo by za to se poohlédnout i v nemakro světě,co?...tam je myslím adeptek dost, taky mám ctitelů dost, ale nemakro...hihi, přece máme mít rádi všechny lidi a nebýt tak striktní, tak pozdravuj Godzillu Grin daja
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #49 kdy: 31. Březen, 2010, 08:42:33 »

giorgino, tak vyjdi ven a první dívku, kterou potkáš, oslov..hihi, třeba to bude láska na první pohled!
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #50 kdy: 31. Březen, 2010, 15:57:00 »

holky, tak zlý to není. začlo včera mím X-60-90 a jakousi nabídkou od Haníska. prostě sranda. a do konstituce se hodila i Godzzila, kostlivec... Dalo se přisívat, že mám jinovou konstituce a jsem hubeňoučký. Je to chronika jako je někdo obézní a nezhubne. Ale špatné to není, lidé říkají, že nevypadám vůbec špatně. No a když mi lítá glykémie nahoru, tak večer si nemůžu dělat jinová jídla, používat jinové oleje a spol. Takže se to jakoby srovná a já se "rozšířím". Ráno se probudím hubeňučký. Takhle. Večer se tělo připravuje na noc a posouvá k jangu, ráno k jinu. Ale když přijde nějakej stah či rýže natural - okamžitě vyhubnu na kost. Ten den, to poté rýži natural, a tak ji jím sporadicky, navíc když mi nevyhovuje její energie kovu.
Pokud jde o ženský, tak nějakej smutnej nejsem, ba naopak. A když žádnou nemám, mám více času na učení a na práci na sobě a tak.
« Poslední změna: 31. Březen, 2010, 16:13:20 od giorgino » Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #51 kdy: 31. Březen, 2010, 17:04:50 »

tak to ráda slyším,že nejsi smutný Grin
a pracovat na sobě je velmi smysluplné,hlavně to zas nepřežeň ať se nedostaneš do nerovnováhy,je jaro! Smiley
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #52 kdy: 31. Březen, 2010, 17:09:31 »

jsi fajn, Hanísku. asi nejsi z mého okolí, ale byl bys dobrej kámoš.  Cool
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení