Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: turquoise  (Přečteno 6901 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #15 kdy: 22. Duben, 2010, 02:05:09 »

Jo ta ucitelka nam dala kazde knizku s klavirnimi cvicenimi a hudbou - kazde jinou, a zadala na "domaci ukoly". To bylo v pondeli vecer. Je ted streda vecer a ja uz mam nejen vsechny ukoly zmaknute jeste jsem udelala dalsi cviceni dal v knizce ktere ona ani nepredepsala. Kdyz to takhle pujde dal budu potrebovat za 2 tydny novou knizku.
Zaznamenáno

torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #16 kdy: 21. Červenec, 2010, 20:29:40 »

V poslední době mě nějak berou kolena. Je to od té doby co jsem byla v dubnu lyžovat, a pak ještě párkrát snowboardovat. Navíc mě začalo brát i prave zápěstí a levý loket a trošku i kotník. Nejdřív jsem čekala až to samo přejde, protože jsem to brala jako dočasne přetížení. Pak jsem začala uvažovat proč to nějak neodchází. Zamyslela jsem se i nad dietou, dokonce jsem se nechala ovlivnit i hlasem babičky a jiných, kteří by si určitě mysleli že je to tím že jsem přestala jist maso. Ale pak jsem na to trošku zagooglovala, a pokud vůbec něco, tak vege dieta se spíš u problémů s klouby doporučuje, nikoliv naopak. Tak jsem zas nebyla moudřejší.

Až před pár dny jsem si vzpomela na knížku Heal Your Body, kterou sice nevlastním, ale jednou jsem ji koupila pro ex tchyni a nahlédla jsem do ní. No a teď jsem si právě před těmi dvěma dny vzpomela, že tam byl seznam psychických souvislosti s různými nemocemi. Tak nahlédnu a vidím, že mě tělo mi říká následující: Nedostatek flexibility. Hmm, budu o tom muset zapřemýšlet.

Pak jsem si vzpomela že i má tchyně měla problémy s koleny. Za celou dobu co jsme probírali její kolena, nikdy nezmínila knížku Heal Your Body, kterou po mě chtěla, kde by se dozvěděla, tak jako já před pár dny, že problémy s koleny znamenají problémy s flexibilitou v životě. Proč si tedy tu knihu a ji podobně vůbec kupovat? Když pak přijde situace kdy se má něco řešit, tak se stejně obrátí pouze na doktorku a na léčitelku. Případně ještě to probere s různými přáteli, mezi nimi reflexní terapeutkou a lymfa masérkou, ale jednu věc co neudělá, je zeptat se sama sebe. A tato nedůvěra ve vlastní schopnost vědět co potřebuji se táhne vším co jsem u této paní měla možnost pozorovat.
« Poslední změna: 21. Červenec, 2010, 20:34:20 od torquiose » Zaznamenáno

torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #17 kdy: 24. Leden, 2013, 17:06:55 »

Pridala jsem novy blog post od odpusteni na muj web o Michaelove uceni: http://www.michaelovouceni.cz/news/odpusteni/
Zaznamenáno

torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #18 kdy: 01. Únor, 2013, 00:13:22 »

V neděli jsem se zúčastnila Michaelova channelingu na truthloveenergy.com. Michael hovořil na téma "Stav planety 2013" (v angličtině). Dost rychle přišla řeč na klimatickou změnu, a nakonec se o ní mluvilo během většiny večera. Dost mě to šokovalo a nakoplo. Český překlad části hovoru týkající se specificky klimatické změny jsem publikovala i na michaelovouceni.cz: http://www.michaelovouceni.cz/news/klimaticka-zmena/. Je to první doslovný překlad záznamu channeligu, který jsem tam dala. Vytvořila jsem na tyto příspěvky novou položku v menu, a v budoucnosti budou přibývat další.
« Poslední změna: 01. Únor, 2013, 00:18:42 od torquiose » Zaznamenáno

torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
2 0
« Odpověď #19 kdy: 11. Březen, 2013, 12:14:56 »

Jsem bez kafe sedmy den, po tydenni dovolene, prvni den v praci. Nemam zadne priznaky, kdybych je mela resila bych to cajem. Doma mi to nechybi, alespon ne z psychologickych duvodu. Kolegove zase prekapali kavu, jako obvykle. V jednu chvili uz jsem sla do kuchyne pro hrncek. Ve dverich jsem se otocila. Vyndala jsem ze supliku instantni jecmenne kafe a sla delat to. Ctu inspiracni clanky: http://www.positivityblog.com/index.php/2007/12/03/how-i-quit-drinking-coffee/
Bohuzel kdyz si zagoogluju "Why should I not drink coffee", vypadne spousta odkazu, proc bych ho pit MELA. Ale nasla jsem co jsem potrebovala. Beru to den po dni.
Zaznamenáno

Klaudie
Newbie
*

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #20 kdy: 13. Březen, 2013, 08:57:50 »

Torq, také jsem teď přestala pít kafe. Po čtrnácti dnech mě přestala bolet hlava, takže počítám, že nejhorší mám za sebou. Zvládneme to  47.
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #21 kdy: 13. Březen, 2013, 20:28:40 »

Diky za podporu Smiley Jo jo, ty odvykaci bolesti hlavy nejsou legrace. Ja uz odvykala nekolikrat. Tentokrat jsem nemela zadne bolesti, ale nekdy na me padla velka ospalost. Protoze to bylo na dovolene, resila jsem to odpocinkem. Dvakrat jsem si dala na ulevu cerny caj, a ted uz jsem fyzicky v pohode. Resim jen chute, a to tim jecmennym kafem.
Zaznamenáno

torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #22 kdy: 24. Březen, 2014, 02:56:15 »

Po dlouhé době, kdy mě zaměstnávaly jiné věci, jsem opět přeložila nový článek pro michaelovouceni.cz: Devět potřeb
Zaznamenáno

torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
4 0
« Odpověď #23 kdy: 30. Březen, 2014, 23:43:42 »

V poslednich par dnech jsem si jaksi uvedomila (ne, ze bych to nevedela predtim, ale tak nejak mi to docvaklo jaksi na dalsi urovni), ze presvedcovat lidi o cemkoliv je plytvani energii. Jejich nazory a presvedceni nejsou muj problem. At uz se podle me jakkoliv myli, neni na me, abych je opravila. Nejsem zadnym spasitelem. I kdyby se mylili o necem, co se jakoby tyka me, napriklad by si nespravne vylozili nejaka moje slova, tak to porad neni muj problem, a je naprosto ok je nechat pritom. At si kazdy mysli co chce. Jak osvobozujici.

Dale, nemuzu nikoho zachranit, a uz o to ani nemam zajem.

Dale, jen proto, ze si nekdo mysli, ze mu neco dluzim, to nedela pravdou. Ano, je to logicky samozrejme, ale na pocitove urovni je tomu casto tezke verit a jednat podle toho. Stale se to jeste ucim. Vcera jsem si asi 5 minut zpivala ve sprse na vymyslene melodie "Komu se to nelibi, at si prdel polibi". A fakt jsem si to uzivala. At si kazdej trhne nohou. Jej!

A jen proto, ze me nekdo provokuje, nemusim reagovat. Nereagovat je uzasne osvobozujici.
Zaznamenáno

torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #24 kdy: 22. Červen, 2016, 00:13:30 »

Přidala jsem nový článek na můj web o Michaelově Učení: http://www.michaelovouceni.cz/uvod-do-michaelova-uceni/sedm-roli-esence/
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení